OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Aktualności

28.06.2023
To trzecia edycja Igrzysk Starego Kontynentu. W Myślenicach rywalizacja kickboxerska odbywać się będzie w trzech formułach: Light Contact, Pointfighting, Full Contact. Kwalifikację zdobyło po 8 kobiet i mężczyzn w 16 kategoriach (PF – 6, FC – 6, LC - 4), a zatem w sumie zawodniczek i zawodników. Chociaż ... czytaj więcej

26.06.2023
Podobnie jak w innych formułach, także w K-1 polscy kickboxerzy pokazali się z dobrej strony w Pucharze Świata w Budapeszcie. Zadowolenia nie ukrywali trenerzy kadry narodowej Witold Kostka i Łukasz Rambalski, podkreślając, że są podstawy do optymizmu, ale jeszcze sporo pracy przed reprezentantami, by jesieni... czytaj więcej

23.06.2023
18 razy (3-5-10) cieszyli się polscy kickboxerzy z medali budapeszteńskiego Pucharu Świata w formule Low Kick. Złote medale zdobyli Wicemistrz Europy Dominik Grzęda kat. -91kg, ćwierćfinalista zeszłorocznych ME Dominik Kaleta -81kg oraz w juniorach starszych Jakub Bogusz +91kg, który w ubiegłym sezonie wywalc... czytaj więcej

21.06.2023
Świetnie spisali się polscy kickboxerzy w Pucharze Świata w Budapeszcie. Jak już informowaliśmy wywalczyli aż 98 medali, w tym kadra kick light zdobyła łącznie 23 (5-2-16). Seniorzy sięgnęli 4 złote i wygrali klasyfikację drużynową. To bardzo dobry prognostyk przed listopadowymi Mistrzostwami Świata w P... czytaj więcej

20.06.2023
W formułach Pointfighting, Kick Light, piankowych pałkach oraz formach przy muzyce z bronią i miękkich, jak również na torze przeszkód odbywała się w Mińsku Mazowieckim rywalizacja w Grand Prix Polski w Kickboxingu.Rywalizowało 280 zawodników i zawodniczek z 32 klubów, głównie w kategoriach dzieci, kadet... czytaj więcej

19.06.2023
To był bardzo dobry występ polskich kickboxerów, którzy wywalczyli aż 98 medali (23 złote, 26 srebrnych, 49 brązowych) w prestiżowych zawodach Pucharu Świata - Hungarian World Cup w Budapeszcie. Biało-Czerwoni przygotowują się do Mistrzostw Świata Seniorów w Portugalii i Mistrzostw Europy Dzieci, Kadetów... czytaj więcej