OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Aktualności

21.06.2023
Świetnie spisali się polscy kickboxerzy w Pucharze Świata w Budapeszcie. Jak już informowaliśmy wywalczyli aż 98 medali, w tym kadra kick light zdobyła łącznie 23 (5-2-16). Seniorzy sięgnęli 4 złote i wygrali klasyfikację drużynową. To bardzo dobry prognostyk przed listopadowymi Mistrzostwami Świata w P... czytaj więcej

20.06.2023
W formułach Pointfighting, Kick Light, piankowych pałkach oraz formach przy muzyce z bronią i miękkich, jak również na torze przeszkód odbywała się w Mińsku Mazowieckim rywalizacja w Grand Prix Polski w Kickboxingu.Rywalizowało 280 zawodników i zawodniczek z 32 klubów, głównie w kategoriach dzieci, kadet... czytaj więcej

19.06.2023
To był bardzo dobry występ polskich kickboxerów, którzy wywalczyli aż 98 medali (23 złote, 26 srebrnych, 49 brązowych) w prestiżowych zawodach Pucharu Świata - Hungarian World Cup w Budapeszcie. Biało-Czerwoni przygotowują się do Mistrzostw Świata Seniorów w Portugalii i Mistrzostw Europy Dzieci, Kadetów... czytaj więcej

14.06.2023
Multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski, medalistka The World Games Iwona Nieroda-Zdziebko zakończyła wspaniałą karierę kickboxerską. Zapisała się fantastycznie w historii naszego sportu. To jedna z najlepszych zawodniczek w historii Polskiego Związku Kickboxingu.Redakcja PZKB: Ogłosiłaś decyzj... czytaj więcej

13.06.2023
Komunikat dotyczący Hungarian Kickboxing World Cup 2023Zmiany i dodatkowe zapisy "na zielono" (13.06)Przepraszamy za przeróżne błędy pojawiające się w tekście. Nie są one zależne od biura PZKB i administratora strony. Wciąż pracujemy nad ich usunięciem.Ufamy, że ogólna treść, korygowana już wielokrot... czytaj więcej

12.06.2023
GRAND PRIX POLSKI W KICKBOXINGU 2023Termin turnieju: 16-17.06.2023 rMiejsce turnieju: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 56Organizator:Stowarzyszenie Klub WalhallaWalhalla Fight Club Tel. 692-410-323Współorganizatorzy:Miasto Mińsk Ma... czytaj więcej