Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Aktualizacja 27.09._MŚ Kadetów i Juniorów we wszystkich dyscyplinach Kickboxingu_30.09-09.10.2022 - Lido di Jesolo

16.09.2022
Aktualizacja 27.09._MŚ Kadetów i Juniorów we wszystkich dyscyplinach Kickboxingu_30.09-09.10.2022 - Lido di Jesolo
Aktualizacja 27.09._MŚ Kadetów i Juniorów we wszystkich dyscyplinach Kickboxingu_30.09-09.10.2022 - Lido di Jesolo


Uwaga: Lista zgłoszeń została zamknięta. Na zawody przygotowuje się 200 osób !!! (wpis z dn.10.08)
Wszelkie zmiany, uwagi etc. sygnalizowane będą "na zielono" a po otrzymaniu pełnej listy zgłoszeń z formularza zgłoszeniowego rozsyłana będzie również korespondencja e-mail.


Komunikat dotyczący Mistrzostw Świata Kadetów i Juniorów we wszystkich dyscyplinach Kickboxingu (Pointfighting, Light Contact, Kick Light, Full Contact, Low Kick, K-1 Rules) - Lido di Jesolo (Włochy) w terminie: 30.09 – 09.10.2022

Uwaga:
  • Zgłoszenie zawodnika do uczestnictwa w MŚ odbywać się będzie wyłącznie poprzez trenerów poszczególnych kadr (K-1 JUN,LK JUN, FC JUN, LC JUN, PF JUN, PF KAD, KL KAD, LC KAD, PF DZI) do dnia 15.08.2022 r.- biuro PZKB otrzymało już wszystkie zgłoszenia (10.08)


Niezbędne dane to m.in:
  1. imię i nazwisko zawodnika,
  2. waga i numer aktywnej licencji na rok 2022
  3. bezpośredni adres e-mail do zawodnika (ew. rodzica, opiekuna)
  4. miejsce wsiadania (Poznań, Warszawa, Katowice, dojazd własny)
  5. rozmiar stroju (XS, S, M, L, XL)

  • DODATKOWO - OBOWIĄZKOWO KAŻDY Z UCZESTNIKÓW (ZAWODNIK, TRENER, SĘDZIA, KIEROWNIK, RODZIC EW. OPIEKUN) ZOBOWIĄZANY JEST WYPEŁNIĆ FORMULARZ DOSTĘPNY POD LINKIEM -https://forms.gle/EXZH2oBDHWi2BH5t7 Dotyczy to każdej osoby, która zamierza wejść na halę sportową w Lido Di Jesolo. Prosimy o jak najszybsze zadeklarowanie swojego uczestnictwa. Przewidywany termin zamknięcia zgłoszeń na SportDacie to 23 września br. (rejestruje biuro PZKB)
  • Każdy uczestnik biorący udział na tzw. „koszt własny lub z dopłatą” powinien uiścić wpłatę za wyjazd na konto Polskiego Związku Kickboxingu z dopiskiem: MŚ Włochy 2022_imię i nazwisko - http://pzkickboxing.pl/kontakt do dnia 04 września br. (kadeci, którzy uregulowani pełną płatność a będą dofinansowani za decyzją trenera kadry otrzymają zwrot różnicy na wskazany rachunek bankowy podany w korespondencji e-mail do biura PZKB) Po przeanalizowaniu list od trenerów kadr i naniesieniu konkretnych kwot "do zapłaty" biuro PZKB roześle e-mail przypominający o wpłacie (26.08)

  • PZKB zorganizuje wyjazdu dla 200 osób, nad którymi opiekę sprawować będzie kierownik główny – Stanisław Kołodziejski (tel. 509 337 630), kierownik juniorów – Tomasz Szczepaniuk (tel. 601 267 676) oraz kierownik kadetów - Agnieszka Turchan (tel. 601 381 153). Opiekę i pomoc zawodnikom w poszczególnych kadrach sprawować będą trenerzy kadr.
  • Kraj nasz reprezentować będzie 5 polskich sędziów (3 ringowych - Beata Sękowska, Janusz Wielgosz, Tomasz Bałdyga i 2 planszowych - Arleta Oleksy, Ryszard Zawistowski) oddelegowanych przez Związek (24.08)

LISTA OSÓB REPREZENTUJĄCA POLSKĘ (16.09)

Lp.Nazwisko i imię (kolejno)Typ uczestnictwaFormuła [Wiersz 1]Waga ( z opcją "+", "-" np. -65kg)Forma finansowania
1Bachman AdamZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-47Inne
2Bałdyga TomaszSędziaSędziaSędziaInne
3Baranowski OliwierZawodnikPF JUNIOR-69Dotacja 100%
4Bernat PiotrTrenerPF KADET MŁODSZY, PF KADET STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
5Bielińska EmiliaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
6Bielińska NataszaZawodnikPF DZIECI-36kgKoszt własny
7Bieliński MarcinRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
8Bień NataliaZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-56kgDotacja 100%
9Bocheński JanZawodnikFC JUNIOR-67kgKoszt własny
10Bodzek PatrykZawodnikFC JUNIOR-57kgDotacja 100%
11Bogucki MiłoszZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-71kgDotacja 100%
12Bronakowski DominikZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY-54kgKoszt własny
13Brulińska JuliaZawodnikPF KADET STARSZYKat(-65kg)Inne
14Budek BarbaraZawodnikPF KADET MŁODSZY-47Inne
15Chojnacka WeronikaZawodnikPF KADET STARSZY-46kgInne
16Chojnacki SylwesterRodzic/OpiekunPF KADET STARSZY-46kgKoszt własny
17Chomicz FilipZawodnikLK JUNIOR STARSZY-75 kgDotacja 100%
18Chuda KarolinaZawodnikPF DZIECI28Koszt własny
19Chuda NataliaRodzic/OpiekunPF DZIECINie dotyczyKoszt własny
20Ciepłuch DawidZawodnikKL KADET STARSZY-42kgKoszt własny
21Ciepłuch OskarZawodnikFC JUNIOR-71kgKoszt własny
22Cymerman JustynaZawodnikLK JUNIOR STARSZY-60kgKoszt własny
23Czader OliwiaZawodnikLC JUNIOR, KL JUNIOR-55kgKoszt własny
24Czarnek StefanZawodnikFC JUNIOR STARSZY63.5Dotacja 100%
25Czarnowska EmiliaZawodnikKL KADET STARSZY-55kgKoszt własny
26Czechowski FilipZawodnikPF KADET STARSZY-42Koszt własny
27Damrath BorysZawodnikLC KADET STARSZY+69kgKoszt własny
28Dariusz BoguszRodzic/OpiekunNIE DOTYCZY-Koszt własny
29Dawid SzewczykTrenerNIE DOTYCZYNie dotyczyInne
30Dmytro DrandalushZawodnikKL KADET STARSZY-63Inne
31Dobrowolski BartoszZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-52kgInne
32Domińczak MaciejTrenerNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
33Domińczak OliwerZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-57Dotacja 100%
34DUDZIŃSKI OSKARZawodnikFC JUNIOR48Koszt własny
35Engel GrzegorzTrenerKL JUNIORNie dotyczyDotacja 100%
36Filip ŻołądziejewskiZawodnikFC JUNIOR STARSZY-71Koszt własny
37Florek MalwinaZawodnikPF KADET MŁODSZY-42 kgInne
38Gaczyński SzymonZawodnikKL JUNIOR-69kgDotacja 100%
39Gajek AnnaRodzic/OpiekunPF DZIECINie dotyczyKoszt własny
40Gajek WiktorZawodnikPF DZIECI-27kgKoszt własny
41Gajewczyk OliwiaZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY+70kgDotacja 100%
42Galiszewski JakubZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-60kgDotacja 50%
43Gasińska MartynaZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-52kgDotacja 100%
44Gasiński MarekRodzic/OpiekunK-1 JUNIOR STARSZYNie dotyczyKoszt własny
45Gasparyan ArayikZawodnikLC KADET STARSZY, KL KADET STARSZY-37Koszt własny
46Glegoła PiotrZawodnikFC JUNIOR STARSZY-86kgDotacja 100%
47Głodek OliwiaZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-60Dotacja 100%
48Głowienka KacperZawodnikPF KADET STARSZY-52kgInne
49Gortat JonaszZawodnikPF KADET STARSZY-57Inne
50Graboś EdytaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYnie dotyczyKoszt własny
51Graboś JulianZawodnikKL JUNIOR, LC JUNIOR-74Dotacja 100%
52Graboś MirosławRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYnie dotyczyKoszt własny
53Greczel IgorZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY-67kgKoszt własny
54Greczner OliwiaZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-48kgDotacja 100%
55Grześków MateuszZawodnikLK JUNIOR MŁODSZY-63,5kgKoszt własny
56Gugułka MarcelZawodnikPF DZIECI-30Koszt własny
57Gunia MateuszZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-63,5Dotacja 50%
58Hawrysz JanZawodnikPF KADET MŁODSZY-47Koszt własny
59Helak MarekZawodnikKL KADET STARSZY-63Koszt własny
60Herbich MaciejZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-63,5Dotacja 100%
61Herman GracjanZawodnikKL KADET STARSZY-57kgInne
62Jakub BoguszZawodnikPF JUNIOR, LC JUNIOR, KL JUNIOR-94Dotacja 100%
63Jakub TłoczekZawodnikPF KADET STARSZYplus69Koszt własny
64Jankowska IgaZawodnikKL KADET STARSZY-60kgKoszt własny
65Jankowska OktawiaZawodnikKL KADET STARSZY-50Inne
66Janowicz TomaszTrenerLC JUNIORNie dotyczyDotacja 100%
67Jasiński MarekTrenerLK JUNIOR STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
68Jędraś SebastianZawodnikLK JUNIOR MŁODSZY-81 kgDotacja 50%
69Jurzyk DanielZawodnikLK JUNIOR STARSZY-91kgDotacja 50%
70Kabziński JanZawodnikLC KADET STARSZY-57Koszt własny
71Kaim DominikZawodnikPF JUNIOR, LC JUNIOR, KL JUNIOR-79Dotacja 100%
72Kamil GuzińskiZawodnikLK JUNIOR STARSZY-63.5Dotacja 50%
73Kamiński BartoszRodzic/OpiekunPF DZIECINie dotyczyKoszt własny
74Kamiński JanZawodnikPF DZIECI-30kgKoszt własny
75Kamiński KonradZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-67kgDotacja 100%
76Kanadys KarolinaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
77Karcz RafałTrenerPF JUNIORNie dotyczyDotacja 100%
78Kasprowicz JakubZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-63kgInne
79Kiełbowicz DominikZawodnikPF JUNIOR-69kgKoszt własny
80Kierczyńska MartynaTrenerNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
81Kierstein WojciechTrenerFC JUNNie dotyczyDotacja 100%
82Klaudia SiwczyńskaZawodnikPF KADET STARSZY-50kgInne
83Klein SamantaZawodnikLC JUNIOR-50kgDotacja 100%
84Klimek MichałZawodnikPF JUNIOR, LC JUNIOR-57kgKoszt własny
85Koc KlaudiaZawodnikLC KADET STARSZY-60kgKoszt własny
86Kołodziejski StanisławKierownikkierowniknie dotyczyDotacja 100%
87Kondracka DominikaZawodnikFC JUNIOR MŁODSZY-52kgKoszt własny
88Konieczny KingaZawodnikPF JUNIOR-55Koszt własny
89Kopa TymoteuszZawodnikPF JUNIOR, LC JUNIOR-74kgDotacja 100%
90Kościelnik JakubZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY+81 kgKoszt własny
91Kowalczyk AleksanderZawodnikLK JUNIOR STARSZY-81kgDotacja 100%
92Kowalkowski CezaryZawodnikFC JUNIOR MŁODSZY-63,5Koszt własny
93Kowalska NataliaZawodnikPF KADET MŁODSZY-32kgInne
94Kowalski KrystianZawodnikPF KADET STARSZY-37kgInne
95Kowanek AnnaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
96Kowanek JacekRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
97Kowanek MaxZawodnikFC JUNIOR MŁODSZY-57Dotacja 100%
98Kruk KarolZawodnikLC KADET STARSZYplus69Inne
99Krysiak KacperZawodnikPF JUNIOR-84Koszt własny
100Krystianik JoannaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
101Krystianik LenaZawodnikPF DZIECI-27 kgKoszt własny
102Krystianik SzymonRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
103Kulczycki AdamTrenerNIE DOTYCZYnie dotyczyKoszt własny
104Kuraś KacperZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-37Koszt własny
105Kwiatkowski AmadeuszTrenerNIE DOTYCZYNie dotyczyInne
106Laskowski OlafZawodnikFC JUNIOR MŁODSZY-48kgDotacja 100%
107Laskowski RadosławTrenerNIE DOTYCZYnie dotyczyKoszt własny
108Lech OskarZawodnikKL KADET STARSZY-42Inne
109Leila CastalanoZawodnikKL KADET STARSZY-37kgInne
110Lendzion WiktoriaZawodnikPF JUNIOR-60Dotacja 100%
111Liczbiński SebastianZawodnikLC KADET STARSZY-69KgInne
112Lóźniewska OliwiaInneKL KADET STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
113Łuckiewicz-Laskowska EdytaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYnie dotyczyKoszt własny
114Maciej KonarzewskiZawodnikLK JUNIOR MŁODSZY-60Dotacja 100%
115Majewska KatarzynaRodzic/OpiekunFC JUNIOR MŁODSZYNie dotyczyKoszt własny
116Majewski JakubZawodnikFC JUNIOR MŁODSZY+81kgKoszt własny
117Majkut IgorZawodnikPF DZIECI-27Koszt własny
118Majkut MateuszRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
119Mamulski TomaszTrenerK-1 JUNIOR MŁODSZY, K-1 JUNIOR STARSZY75Dotacja 100%
120Marciniak JuliaZawodnikLK JUNIOR STARSZY-65kgDotacja 100%
121Marciniak JuliaZawodnikLK JUNIOR STARSZY-48kgDotacja 100%
122Marciniak KrystynaRodzic/OpiekunLK JUNIOR STARSZYNie dotyczyKoszt własny
123Markowska AngelikaZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY-48kgKoszt własny
124Matczak PatrykZawodnikLK JUNIOR STARSZY-63,5kgKoszt własny
125Mazurowski RafałTrenerKL KADET STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
126Michalik IlonaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
127Michalik ŁukaszRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
128Michalik MajaZawodnikPF KADET STARSZY-65 kgInne
129Mienciuk BartłomiejTrenerLC KADET STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
130Mietliński SebastianZawodnikLK JUNIOR MŁODSZY-67Koszt własny
131Migacz AdrianZawodnikFC JUNIOR91Koszt własny
132Migda GabrielaZawodnikFC JUNIOR- 52 kgDotacja 100%
133Misiaczyk AnielaZawodnikFC JUNIOR MŁODSZY-60kgDotacja 100%
134Mucha JoannaZawodnikFC JUNIOR STARSZY-70Dotacja 100%
135Muchewicz JakubZawodnikLC JUNIOR-57kgDotacja 100%
136Musiałek JuliaZawodnikPF JUNIOR, LC JUNIOR-70kgDotacja 100%
137Nasulewicz MałgorzataRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
138Nasulewicz NikolaZawodnikLK JUNIOR MŁODSZY-48Dotacja 100%
139Nasulewicz PiotrTrenerLK JUNIOR MŁODSZYNie dotyczyKoszt własny
140Niciporuk DariaZawodnikKL JUNIOR-55kgDotacja 100%
141Niebrzydowski MichałZawodnikPF JUNIOR-63kgDotacja 100%
142Nitecki WiktorZawodnikKL KADET STARSZY-47Inne
143Nowak BolesławTrenerKL JUNIOR74kgDotacja 100%
144Nowakowska KingaZawodnikLC KADET STARSZY, KL KADET STARSZY-65Inne
145Oleksy ArletaSędziaSędzianie dotyczyDotacja 100%
146Omelanowicz DawidZawodnikLC JUNIOR-63kgDotacja 100%
147Oponowicz JakubZawodnikPF DZIECI-33kgKoszt własny
148Oponowicz MaciejZawodnikPF KADET MŁODSZY-28Inne
149PACZKOWSKA MAŁGORZATARodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
150Paczkowski GrzegorzRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
151Paczkowski MaciejZawodnikPF DZIECI-33Koszt własny
152Papenfus KarolTrenerNIE DOTYCZYNie dotyczyInne
153Papenfus MilenaInneNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
154Papierz BartoszZawodnikFC JUNIOR-81Dotacja 100%
155Patryk ZaborowskiTrenerNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
156Pawelczak JakubZawodnikLK JUNIOR MŁODSZY-51Dotacja 100%
157Pawlak JuliaZawodnikK-1 JUNIOR STARSZY-65kgDotacja 100%
158Pawlikowska MartaTrenerPF DZIECInie dotyczyKoszt własny
159Pawlikowski ZenonTrenerPF DZIECINie dotyczyDotacja 100%
160Pera OlafZawodnikFC JUNIOR STARSZY-91Dotacja 100%
161Piechotka JarosławTrenerKL KADET STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
162Piłka SzymonZawodnikLC KADET STARSZY, KL KADET STARSZY-37 kgInne
163Plichta DominikaZawodnikLC JUNIOR, KL JUNIOR-60kgDotacja 100%
164Płachta JakubZawodnikPF JUNIOR, LC JUNIOR-89Dotacja 100%
165Podborski MichałZawodnikPF JUNIOR-74kgDotacja 100%
166POLAK KALINAZawodnikLC KADET STARSZY-42Koszt własny
167Pruszczyk DominikaZawodnikFC JUNIOR-60 kgKoszt własny
168Przybylski StanisławZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-42Inne
169Przysiężniak KamilaTrenerNIE DOTYCZYnie dotyczyKoszt własny
170Pudlicka CecyliaTrenerSędziaNie dotyczyKoszt własny
171Redestowicz KonradZawodnikFC JUNIOR MŁODSZY-45kgKoszt własny
172Rozpędek DamianRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
173Rozpędek KamilaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
174Rozpędek MariaInnePF KADETNie dotyczyKoszt własny
175Rozpędek PiotrZawodnikPF KADET MŁODSZY47Inne
176Rzepecka AmeliaZawodnikLC KADET STARSZY-65kgKoszt własny
177Rzeszut XavierZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY-51kgDotacja 100%
178Sacher WiktoriaZawodnikLC KADET STARSZY, KL KADET STARSZY+65kgInne
179Saienko WładysławZawodnikKL KADET STARSZY-52Inne
180Sękowska BeataSędziaSędzianie dotyczyDotacja 100%
181Siegoczyński PiotrprezesNIE DOTYCZYnie dotyczyKoszt PZKB
182Sieliwoniuk PiotrZawodnikKL JUNIOR-84kgDotacja 100%
183Siemiątkowski MieszkoZawodnikFC JUNIOR STARSZY-71Dotacja 100%
184Sikora BartoszZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY67Koszt własny
185Siwiarek AnnaRodzic/OpiekunPF KADET STARSZY-46kgKoszt własny
186Skrzypaczk BarbaraZawodnikFC JUNIOR STARSZY70Dotacja 100%
187Sokołowski GrzegorzRodzic/OpiekunPF KADNie dotyczyInne
188Solka JakubZawodnikPF JUNIOR, KL JUNIOR-63Koszt własny
189Spychalski AdamZawodnikKL KADET STARSZY-57Koszt własny
190Stańczyk BartoszZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY-75kgDotacja 100%
191Staszkiewicz JuliaZawodnikLC KADET STARSZY+65kgKoszt własny
192Stenka ŻanetaZawodnikLC JUNIORpowyżej 70Dotacja 100%
193Stępień IgorZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-57kgInne
194Stołowska PolaZawodnikPF KADET STARSZY, KL KADET STARSZY-55kgInne
195Szabłowska EmiliaTrenerPF KADET MŁODSZY, PF KADET STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
196Szczepanik ZuzannaZawodnikLK JUNIOR MŁODSZY-52kgDotacja 100%
197Szczepaniuk TomaszKierownikLK JUNIOR MŁODSZY, LK JUNIOR STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
198Szyjkowska JuliaZawodnikLC JUNIOR-55Dotacja 100%
199Szyszko JustynaZawodnikFC JUNIOR STARSZY+70kgKoszt własny
200Ściślicka DariaZawodnikLC KADET STARSZY-50kgKoszt własny
201Śleszyński KacperZawodnikLK JUNIOR STARSZY-71kgDotacja 100%
202Śmiałkowska JuliaZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-55Inne
203Śmigielska MartynaRodzic/OpiekunNIE DOTYCZYNie dotyczyKoszt własny
204Śmigielska NinaZawodnikPF KADET STARSZY46Inne
205Tajak DawidZawodnikLK JUNIOR STARSZY-57Koszt własny
206Tarczyńska WeronikaZawodnikFC JUNIOR-56 kgKoszt własny
207Topór ZuzannaZawodnikK-1 JUNIOR MŁODSZY-56kgDotacja 100%
208Trzeciak WłodzimierzTrenerFC JUNIOR MŁODSZY, FC JUNIOR STARSZYNie dotyczyDotacja 100%
209Trześniak JakubZawodnikPF JUNIOR-57kgDotacja 50%
210Turchan AgnieszkaKierownikLC KADnie dotyczyDotacja 100%
211Urbański OskarZawodnikKL KADET STARSZY69Inne
212Wachowiak IgorZawodnikLC JUNIOR, KL JUNIORplus94Dotacja 100%
213Węgrzyn PawełRodzic/OpiekunPF DZIECINie dotyczyKoszt własny
214Węgrzyn ZuzannaZawodnikPF DZIECI-24Koszt własny
215Wilczek HannaZawodnikKL KADET STARSZY-42kgInne
216Wilgosz WaldemarSędziaSędzianie dotyczyDotacja 100%
217Winciersz JuliaInneK-1 JUNIORNie dotyczyKoszt własny
218Wiśniewska MartynaZawodnikLC KADET STARSZY, KL KADET STARSZY-50kgInne
219Wiśniewski KonradZawodnikLC KADET STARSZY-42kgInne
220Witkowska WeronikaZawodnikLK JUNIOR STARSZY-56kgDotacja 100%
221Wojda JanZawodnikPF KADET MŁODSZY-47kgInne
222Woźniak IgaZawodnikPF KADET STARSZY-50kgKoszt własny
223Zagurski RomanZawodnikFC JUNIOR-54kgKoszt własny
224Zapolska ZofiaZawodnikPF KADET STARSZY, LC KADET STARSZY-60kgInne
225Zawalska NataliaZawodnikPF JUNIOR-55kgDotacja 50%
226Zawalska WeronikaZawodnikLC KADET STARSZY-55kgKoszt własny
227Zawistowski RyszardSędziaSędzianie dotyczyDotacja 100%
228Zielonka NikodemZawodnikLC KADET STARSZY-52Koszt własny
229Zierek MilanZawodnikKL KADET STARSZY-52kgInne
230ZIĘBA KACPERZawodnikPF KADET MŁODSZY-37Koszt własny
231Ziober WiktoriaZawodnikPF JUNIOR, KL JUNIOR+70kgDotacja 100%
232Zuchmantowicz MiłoszZawodnikLC KADET STARSZY-63Koszt własny
233Żaneta BoguszRodzic/OpiekunNIE DOTYCZY-Koszt własny


Harmonogram zawodów
piątek 30.09.2022
·14:00 Konferencja prasowa w PalaInvent
·14:00 – 20:00 Przyjazd delegacji a następnie: rejestracja, ważenie i kontrola medyczna w PalaInvent

Sobota 01.10.2022
(przyjazd polskiej delegacji)
·09:00 – 20:00 Przyjazd delegacji a następnie rejestracja, ważenie i kontrola medyczna w PalaInvent

Niedziela 02.10.2022
·09:30 – 11:30 Oficjalne powitanie
·11:30 – 13:00 Obowiązkowa Międzynarodowa Konferencja Trenerów Antydopingowych
·14.00 – 16.00 Obowiązkowe Międzynarodowe Seminarium Sędziowskie (formuły ringowe) sala A 14.00 – 16.00 Obowiązkowe Międzynarodowe Seminarium Sędziowskie (formuły planszowe) sala B
Uwaga dla wszystkich obowiązkowych konferencji i seminariów: obecność trenerów i sędziów obowiązkowa.

Niedziela 02.10.2022
·18:00 Ceremonia Otwarcia w PALAINVENT

Poniedziałek 03.10.2022
·08:30 – 09:00 Zwyczajne Walne Zgromadzenie WAKO
·09:00 – 11:00 Zwyczajne Walne Zgromadzenie WAKO
·11:30 – 19:00 Pierwsza część Kwalifikacji
·19:30 Zaproszenie Prezydenta WAKO IF, Kolacja Wyjazd dla Prezydentów WAKO

Wtorek 04.10.2022
·07:00 Waga w PALAINVENT (tylko formuły ringowe)
·10:00 -14:00 Druga część Kwalifikacji
·14:00 - 15:00 Formy muzyczne
·15:00-19:00 Druga część Kwalifikacji
·20:00 Wyjazd na kolację dla Zarządu WAKO

Środa 05.10.2022
·06:30 Ważenie PALAINVENT (tylko formuły ringowe)
·10:00 -14:00 Trzecia część Kwalifikacji
·14:00 - 15:00 Formy muzyczne
·15:00-19:00 Trzecia część Kwalifikacji

Czwartek 06.10.2022
·06:30 Ważenie PALAINVENT (tylko formuły ringowe)
·10:00 – 14:00 Czwarta część Kwalifikacji
·14:00 - 15:00 Formy muzyczne
·15:00 – 19:00 Czwarta część Kwalifikacji

Piątek 07.10.2022
·06:30 Ważenie PALAINVENT (tylko formuły ringowe)
·10:00 – 12:00 Pierwsza część Finałów
·12:00 - 14:00 Ceremonia wręczenia nagród - formy muzyczne
·14:00 – 19:00 Druga część Finałów, Ceremonia wręczenia nagród

Sobota 08.10.2022
·06:30 Ważenie PALAINVENT (tylko formuły ringowe)
·10:00 Trzecia część finałów – ceremonia wręczenia nagród PF Team Event
·Wyjazd polskiej reprezentacji


(27.09) Plan podróży - Przewoźnik:
Trasa: Poznań, Warszawa, Katowice, Brno, Wiedeń, Udine
Wyjazd 2 piętrowymi autokarami i 1 jednopokładowym autokarem.

Autokary przewidziane na wyjazd:
Pilot na trasie Poznań-Warszawa - Wojciech Kierstein - tel. 601 710 990 (23.09)

Przewoźnik:
FUN CLUB Poznań
- https://luksusoweautokary.pl/


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZWIĄZANY Z REJESTRACJĄ W SYSTEMIE RSPORTZ
  1. Rejestracja zawodników i innych osób w systemie SportDaty odbywa się WYŁĄCZNIE - za pośrednictwem nowego systemu RSPORTZ. Prosimy o samodzielne utworzenie konta - https://pzkb.rsportz.com/(10.08 i 24.08)

2. Obowiązkowa szybka aktywacja z koniecznym zapisem zdjęcia w formacie jpg - https://pzkb.rsportz.com/login (10.08)
Uwaga: Opłatę wymaganą przez WAKO podczas rejestracji w wysokości 14,50 zł + 1,5 euro pokrywa Polski Związek Kickboxingu
  1. Każdy z uczestników będzie miał obowiązek podpiąć niezbędne formularze medyczne, szkoleniowe i osobiste (zgodnie z oczekiwaniami programu RSportz i na podstawie komunikatu organizatora) Dokumentacja medyczna podpięta jest pod komunikatem o wyjeździe. Dokumenty można załączać do czasu wyjazdu (24.08)

Załączone pliki - PDFy są aktywne, czyli można je wypełniać na komputerze i wydrukować
- Official Invitation to WAKO Children, Cadets and Juniors World Championship 2022.pdf- dokument organizatora o MŚ w Lido di Jesolo o zawodach w języku angielskim
- WAKO Parental Consent 15082021-SC.pdf - ZGODA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO
- WAKO Medical Certificate Referee 2021-v1-30012021-SC.pdf - dokument medyczny dotyczący tylko SĘDZIÓW (niezbędny podpis lekarza)
- WAKO Dental brace certification 2021-v1-30012021-SC.pdf - dokument stomatologiczny (dotyczy ZAWODNIKÓW noszących aparat dentystyczny) (niezbędny podpis lekarza) Uwaga: zawodnik z ew. aparatem słuchowym musi pozyskać zaświadczenie od lekarza a następnie skorzystać z tłumaczenia przysięgłego.
- WAKO Non-Pregnancy Declaration 2021-v1-30012021-SC.pdf - oświadczenie o braku ciąży dla dziewczynek powyżej 14 lat (dotyczy ZAWODNICZEK)
- WAKO Medical Certificate Kickboxer 2021-v2-30012021-SC.pdf - dokument medyczny (dotyczy ZAWODNIKÓW - niezbędny podpis lekarza - pediatra, rodzinny, sportowy) Sugerujemy wizytę u lekarza z tłumaczeniem i książeczką sportowca z aktualną zgodą na treningi i udział w zawodach
- WAKO Covid-19 Questionnaire 2021-v1-10032021-SC.pdf - kwestionariusz covidowy (dotyczy WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WYJAZDU)
- WAKO Medical Questionnaire 2021-v1-30012021-SC.pdf - kwestionariusz medyczny WAKO (dotyczy ZAWODNIKÓW)
- WAKO Liability waiver 2021-SC.pdf -
zrzeczenie się odpowiedzialności WAKO (dotyczy ZAWODNIKÓW)


  1. W formacie PDF podpinają Państwo wyłącznie formularze medyczne. Inne dokumenty wraz ze zdjęciem zaciągają się wyłącznie w czytelnym formacie JPG.

OBOWIĄZKOWYM jest, aby wszyscy młodzi uczestnicy Mistrzostw Świata 2022 ukończyli kurs online WADA dostępny pod adresem (dotyczy tych zawodników, którzy nie posiadają certyfikatu). Certyfikaty, które wygasły powinny być wznowione. Kurs powinien być ukończony i potwierdzony certyfikatem do czasu wyjazdu (czas kursu od 1,5-3h) Kurs nie dotyczy dzieci (PF DZI) (24.08)
https://adel.wada-ama.org/learn/public/learning_plan/view/1/international-level-athletes-educationprogram-

OBOWIĄZKOWE jest również, aby wszyscy TRENERZY ukończyli następujący kurs online WADA pod adresem (dotyczy tych trenerów, którzy nie posiadają certyfikatu) Certyfikaty, które wygasły powinny być wznowione. Kurs powinien być ukończony i potwierdzony certyfikatem do czasu wyjazdu (czas kursu od 1,5-3h) (24.08)
https://adel.wada-ama.org/learn/learning_plan/view/7/high-performance-coaches-education-program-english

(19.09) Zakwaterowanie: (7 noclegów od 01.09 - 08.09.2022, pierwsze świadczenie - kolacja, ostatnie - śniadanie)
Hotel "Boliver" 3* (3 pokoje 1-osobowe, 42 pokoje 2-osobowe, 22 pokoje 3-osobowe) - https://hotelbolivarjesolo.it/en/
Hotel oferuje:
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja/ bufet w restauracji hotelowej).
  • Lokalne transfery z hotelu na miejsce
Hotel "Fran in Jesolo" (17 pokoi 3-osobowych) http://www.hotelfrank.it/en
  • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja/ bufet w restauracji hotelowej).
  • Lokalne transfery z hotelu na miejsce

  • Hotel Bolivar i Frank znajdują się w odległości około 30/50 m. Zaparkowanie autokarów możliwe będzie w pobliżu kościoła Piazza Nember.

    Hala sportowa: PalaInvent, Piazza Brescia 11

    Regulamin:
    Zasady imprezy są usankcjonowane przez WAKO. Regulamin WAKO można znaleźć na swojej stronie internetowej - www.wakoweb.com

    Ubezpieczenie od dnia 30.09 - 09.10.2022 (16.09)
    Wszyscy uczestnicy wyjazdu muszą posiadać pełne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). Polscy zawodnicy i pozostałe osoby towarzyszące posiadać będą ubezpieczenie sportowo-turystyczne (zawodnicy o podwyższonym ryzyku).
    1. Polisa ubezpieczeniowa dla sędziów, trenerów, rodziców, opiekunów i innych osób towarzyszących:
    2. Polisa ubezpieczeniowa o podwyższym ryzyku dla zawodników:
    3. OWU PZU WOJAŻER (w załączeniu pod komunikatem)
    4. Infolinia, pomoc Assistance, zgłoszenie szkody:
    Anty-Doping
    Surowo zabrania się przyjmowania jakichkolwiek nielegalnych używek niezgodnych z zasadami przepisów antydopingowych WAKO. WAKO ma prawo przeprowadzić testy antydopingowe na losowo wybranych uczestnikach podczas całego wydarzenia. Każdy uczestnik, który uzyska pozytywny wynik testu, zostanie ukarany zgodnie z ogólnymi zasadami WAKO i kodeksem WADA.

    Startowe:
    WAKO pobiera opłatę startową od każdego startującego zawodnika w wysokości 78,00 EUR (390 zł). Całkowita opłata zostanie uregulowana przelewem po zamknięciu rejestracji w SportData przez Polski Związek Kickboxingu

    Stroje reprezentacji:
    Powołani zawodnicy otrzymują dres (przyznawany raz na 2 lata), koszulki i spodnie/spodenki (raz na rok)
    Przygotowane stroje będą do odbioru w Lido di Jesolo (po wadze i zakwaterowaniu) od trenerów poszczególnych kadr.