OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Aktualności

04.12.2023
23-letnia Paulina Stenka-Formela (-70kg, KTS-K GOSRiT Luzino) w formule Kick Light i 28-letnia Kinga Szlachcic (-60kg, SKF Boksing Zielona Góra) w Full Contact zdobyły w Portugalii złote medale Mistrzostw Świata w Kickboxingu. Zapraszamy na wywiady ze wspaniałymi zawodniczkami.Redakcja PZKB: Pięć lat temu zdoby... czytaj więcej

30.11.2023
Profesorowie kickboxingu powalczą o kolejne trofea!Zapraszamy na rozmowę ze wspaniałymi postaciami naszego sportu – Rafałem Gąszczakiem kat. +94kg i Michałem Grzesiakiem kat. -94kg, którzy w portugalskiej Albufeirze sięgnęli po trzecie tytuły Mistrzów Świata w formule Kick Light.Redakcja PZKB: Trzeci tytu... czytaj więcej

28.11.2023
Decyzją Organizatora Polish Open zostaje odwołany.Powodem jest niewystarczająca liczba zgłoszeń na wspomniane zawody. Impreza zostanie przeniesiona na przyszły rok.Kluby, które dokonały rezerwacji na noclegi oraz wpłaciły należną kwotę na konto Arche S.A. Zamek Janów Podlaski proszone są o bezpośredni ... czytaj więcej

27.11.2023
Polscy kickboxerzy zdobyli 8 złotych medali w Mistrzostwach Świata w portugalskiej Albufeirze. Po raz 3 złoto wywalczyli Michał Grzesiak -94kg i Rafał Gąszczak +94kg w formule Kick Light. Łącznie Biało-Czerwoni sięgnęli aż po 33 medale, w tym 5 srebrnych i 20 brązowych.W sobotę, ostatnim dniu turnieju, na... czytaj więcej

25.11.2023
(English version below)POLISH OPEN - Międzynarodowy Puchar Polski w Kickboxingu 2023Zakwaterowanie (rezerwacja e-mailem na adres: biuro@pzkickboxing.pl i płatność do 01.12.2023 do 24:00 na konto Zamku w Janowie Podlaskim - szczegóły poniżej)Zapisy w systemie SOI do 04.12.2023 do godz. 24:00Konkurencje/Kategorie ... czytaj więcej

24.11.2023
Czworo Polaków zdobyło w piątek tytuły Mistrzów Świata w Kickboxingu! W portugalskiej Albufeirze po złote medale sięgnęli: Kinga Szlachcic -60kg w formule Full Contact, Michał Grzesiak -94kg Kick Light oraz Bartosz Słodkowski +94kg Light Contact i weteran Piotr Wypchał -94kg Kick Light.W dzisiejszych pojedy... czytaj więcej