OTWARTY OBÓZ KADETÓW STARSZYCH I MŁODSZYCH
W WERSJI KICK-LIGHT
TERMIN: 21-26.01.2020
„OŚRODEK KORONA”
Mikoszewo ul. Gdańska 16
KOSZT 550 PLN [płatne na miejscu] – DOJAZD W ZAKRESIE WŁASNYM!
Celem obozu jest integracja sportowa, sesje sparingowe i przede wszystkim poruszanie aspektów technicznych stylu walki jaki występuje na międzynarodowych zawodach mistrzowskich w wersji kick-light!
Termin stawienia się:
21.01.2020 (wtorek) godz. 13:00
Zakończenie:
26.01.2020 (niedziela) godz. 12:00
Miejsce i adres zakwaterowania:
„OŚRODEK KORONA” Mikoszewo ul. Gdańska 16
Zawodnik/czka zabiera ze sobą:
- podpisaną zgodę rodziców /opiekunów prawnych na wyjazd i uczestnictwo
- dowód tożsamości bądź legitymację szkolną
- książeczkę sportowca [wskazane aktualne badania]
- informacje o przyjmowanych lekach oraz o chorobach i dolegliwościach
- środki higieniczne
- środki różnego rodzaju [np. maść, żel] na otarcia, pęcherze, opuchnięcia lub stłuczenia etc.
- cały niezbędny sprzęt sparingowy włącznie ze skakanką
- strój klubowy i dres ciepły w tym kurtka przeciwdeszczowa, czapka
- odpowiednie ubrania na chłodne dni, nakrycie głowy, obuwie zwykłe i do biegania
KOSZTA ZWIĄZANE SĄ:
- opieka trenerska
- trzy treningi dziennie w tym poranny rozruch
- zakwaterowanie w budynkach murowanych [nowe pokoje z węzłem sanitarnym]
- wyżywienie [3 posiłki dziennie]
- sala gimnastyczna 12m x 21m włącznie z matami [puzle]
- boisko orlik
- sala audiowizualna
UCZESTNICY OBOZU, KTÓRZY POTWIERDZILI SWÓJ UDZIAŁ:
- Paweł Bączek CSW Champion Lubawa
- Natalia Mieczkowska CSW Champion Lubawa
- Martyna Konieczna CSW Champion Lubawa
- Anna Borowska CSW Champion Lubawa
- Michał Borowski CSW Champion Lubawa
- Magdalena Kopycińska CSW Champion Lubawa
- Maciej Krause CSW Champion Lubawa
- Aleksandra Lipińska UKS Sanda Płock
- Julia Nowacka UKS Sanda Płock
- Wioleta Grodzka UKS diament Pstrągowa
- Wiktoria Szumska KSW Szczecinek
- Ksawery Motaska Pogoda Kickboxing Dobre Miasto
- Michał Ciszewski Pogoda Kickboxing Dobre Miasto
- Jakub Łukszo Pogoda Kickboxing Dobre Miasto
- Paweł Bednarczuk Agoga Gym Lębork
- Dawid Skwierawski Agoga Gym Lębork
- Patryk Klamrowski Agoga Gym Lębork
- Paulina Jabłońska Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
- Adrian Januszewski Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
- Szymon Jaroszewski Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
- Nikola Nasulewicz FF Sport Opoczno
- Nadia Nasulewicz FF Sport Opoczno
- Konrad Pawul FF Sport Opoczno
- Karol Stotko Klub Sportowy Dragon Witnica
- Filip Suder SW Prime Wieliczka
- Dawid Mączkowski Zamek Expom Kurzętnik
- Kamil Mączkowski Zamek Expom Kurzętnik
- Kacper Olęcki Zamek Expom Kurzętnik
- Cezary Kowalkowski Zamek Expom Kurzętnik
- Przemysław Grecki KSW Gladiator Bolesławiec
- Bartosz Filipowicz KSW Gladiator Bolesławiec
- Amadeusz Jerzy Mroziński KSW Gladiator Bolesławiec
- Jan Welens Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Michał Kasprowicz Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Jakub Cielemęcki Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Kamil Jaermko Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Bartosz Kujawa Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Kacper Maćkiewicz Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Piotr Maj Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Marsel Castalano Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Laila Castalano Bartoszycka Szkoła Taekwondo
- Tymoteusz Kopa KS Orient Częstochowa
Jeśli ktoś z różnych powodów chciałby zrezygnować z obozu prosimy o natychmiastową informację!
Trenerzy Kadry Narodowej Kadetów Starszych w formule KICK-LIGHT
Rafał Mazurowski & as. Piotr Nasulewicz