W dniach 6-8.11.2020 r. w Warszawie odbędą się konsultacje Kadry Narodowej low kick i K1 juniorów i juniorów młodszych. Na zgrupowanie powołani są zawodnicy, którzy zdobyli 1 i 2 miejsce na Mistrzostwach Polski low kick i K-1 w 2020 r.
Zakwaterowanie jest w hotelu Czerniewski ul. Jutrzenki 119, 02-231 Warszawa. Nocleg i wyżywienie dla osób powołanych jest na koszt PZKB.
Konsultacje rozpoczynamy odprawą techniczną o godz 21.00 w dniu 6.11.2020 r.(piątek) na terenie klubu Palestra Warszawa, gdzie odbędą się wszystkie treningi.
Ponadto uczestnicy konsultacji muszą zgłosić swoją obecność w akcji szkoleniowej na adres email: lowkick.k1.juniorzy@gmail.com podając imię i nazwisko, formułę, wagę. Zgłoszeń dokonujemy maksymalnie do dnia 31.10.2020 r. - po tym terminie nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsc noclegowych.
Dla ułatwienia podajemy listę powołanych utworzoną na podstawie wyników Mistrzostw Polski w obu formułach:
KN low kick, K-1 juniorów i juniorów młodszych w roku 2020
na podstawie wyników Mistrzostw Polski.
kat | m-ce | LOW KICK | K-1 |
Junior starszy | |||
pow 91 kg | 1 | Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator) | Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator) |
2 | hayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek) | Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki) | |
-91 | 1 | ||
kg | 2 | ||
-86 kg | 1 | Adam Tutak (Samuraj Sanok) | Adam Tutak (Samuraj Sanok) |
2 | Kuba Wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec) | Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław) | |
-81 kg | 1 | Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie) | Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice) |
2 | Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra) | Krystian Katra (Fight-Hobby Legnica) | |
-75 kg | 1 | Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) | Miłosz Hruświcki (PANZER Suwałki) |
2 | Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) | Cyprian Pałka (KS Sporty Walki Piła) | |
-71 kg | 1 | Michał Borowski (FIGHTER Nowa Sól) | Miłosz Baran (Samuraj Sanok) |
2 | Miłosz Baran (Samuraj Sanok) | Kamil Kur (MKS Wicher Kobyłka) | |
-67kkg | 1 | Szymon Kałużny (Striker Turek) | Michał Firut (Legion Głogów) |
2 | Krystian Czarnecki (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków) | Szymon Kałużny (Striker Turek) | |
63,5 kg | 1 | Mateusz Wosiński (Legion Głogów) | Miłosz Kruk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna) |
2 | Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań) | Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa) | |
-60 kg | 1 | Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków) | Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków) |
2 | Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań) | ||
-57 kg | 1 | Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice) | Jakub Posłowski (Legion Głogów) |
2 | Jakub Posłowski (Legion Głogów) | Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice) | |
-54 kg | 1 | Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz) | |
2 | |||
pow 70 kg | 1 | Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek) | Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek) |
2 | Wiktoria Świątkiewicz (Żarski Klub Sportów Walki – Żary) | ||
-70 kg | 1 | Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra) | Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa) |
2 | Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa) | Żaneta Krawczyk (Legion Głogów) | |
-65 kg | 1 | Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów) | Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów) |
2 | Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno) | Marta Hyba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek) | |
-60 kg | 1 | Martyna Kierczyńska (Legion Głogów) | Martyna Kierczyńska (Legion Głogów) |
2 | Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek) | Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska) | |
-56 kg | 1 | Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki) | Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki) |
2 | Wiktoria Woźniak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek) | ||
-52 kg | 1 | Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) | Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate) |
2 | Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej) | Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka) | |
-48 kg | 1 | Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate) | |
2 | Oliwia Stańczyk (Alien Kick Łódź) | ||
Junior młodszy | |||
pow81 | 1 | Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra) | |
kg | 2 | Paweł Lisiecki (Legion Głogów) | |
-81 kg | 1 | Aleksander Kowalczyk (Striker Turek) | Aleksander Kowalczyk (Striker Turek) |
2 | Marcel Sadowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice) | Igor Suszkowski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów) | |
-75 kg | 1 | Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy) | Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy) |
2 | Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin) | Jakub Solecki (Klub Sportowy Husaria Wieruszów) | |
-71 kg | 1 | Patryk Lech (Paco Team Mysłowice) | Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków) |
2 | Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków) | Bartosz Zając (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) | |
-67 kg | 1 | Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek) | Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek) |
2 | Ignacy Sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec) | Krzysztof Schulc (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE) | |
63,5 kg | 1 | Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna) | Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy) |
2 | Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy) | Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski) | |
-60 kg | 1 | Oskar Cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki) | Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa) |
2 | Patryk Kubarski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) | Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski) | |
-57 kg | 1 | Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce) | Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów) |
2 | Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań) | Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań) | |
-54 | 1 | Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała) | Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa) |
kg | 2 | Artur Bożyk (Rebelia Kartuzy) | Wiktor Popowicz (FIGHTER Nowa Sól) |
-51 kg | 1 | Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów) | Oliwer Domińczak (Legion Głogów) |
2 | Oliwer Domińczak (Legion Głogów) | Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom) | |
pow60 kg | 1 | Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk) | Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk) |
2 | Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów) | Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna) | |
-60 kg | 1 | Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) | Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica) |
2 | Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice) | ||
-56 kg | 1 | Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice) | Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo) |
2 | Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra) | ||
-52 kg | 1 | Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) | Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań) |
2 | Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz) | Karina Pioch (Rebelia Kartuzy) | |
-48 kg | 1 | Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki) | Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate) |
2 | Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate) | Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki) | |
-44 | 1 | Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań) | Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) |
kg | 2 | Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice) | Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań) |