Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Konsultacje krajowe LC SEN_29.07 - 04.08.2021 - Zakopane

Konsultacja Kadry Narodowej Seniorów w Kickboxingu w formule Light Contact 29.07-04.08.2021 r.


Obiekt COS w Zakopanym, 34-500 Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1, tel/fax: 018 201 – 50 – 21 / 018 263 – 25 – 00

Plan treningów

29.07.2021r.
Przyjazd, zakwaterowanie godz.17.00
17.30 -19.00 odprawa i trening wdrożeniowy - Sala Judo

30.07.2021r.
7.30 - 8.00 rozruch - stadion
10.30 - 12.30 technika i taktyka walki - sala judo
16.30 - 18.30 sparingi - sala judo

31.07.2021r.
7.30- 8.00 rozruch - stadion
10.30-12.30 technika i taktyka walki - sala judo
16.30-18.30 sparingi - sala judo

01.08.2021r.
9.30-12.30 wyjście w góry
16.00-18.00 odnowa biologiczna ( hydromasaże, sauna, solanka) - gabinet odnowy biologicznej

02.08.2021r.
7.30- 8.00 rozruch - stadion
10.30-12.30 technika i taktyka walki - sala judo
16.30-18.30 sparingi - sala judo

03.08.2021r.
7.30- 8.00 rozruch - stadion
10.30-12.30 technika i taktyka walki - sala judo
16.30-18.30 sparingi - sala judo

04.08.2021r.
09.30-11.30 odnowa biologiczna ( hydromasaże, sauna, solanka) - gabinet odnowy biologicznej
11.30 podsumowanie zgrupowania

LISTA UCZESTNIKÓW NA ZGRUPOWANIE KADRY
1. Anna Knobel -50kg KS - Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. Agata Kacprzak -55 kg - X Fight Piaseczno
3. Monika Puzio -60 kg - Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
4. Natalia Zakrzewska -60 kg - MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
5. Aleksandra Ciężka -65kg - Beskid Dragon Bielsko-Biała
6. Agata Piechowicz-Piwko – 70kg - Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
7. Adrianna Skowrytko +70 kg - DAN Świdnik
8. Przemysław Kalisz -57 kg - SKF Boksing Zielona Góra
9. Oskar Zawiślak -69 kg - Klub Sztuk Walk Shark Łódź
10. Mateusz Białecki -69 kg - SMOK Toruń
11. Adrian Durma -74 kg - Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg
12. Krystian Rzepka -79 kg - LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
13. Piotr Kołakowski -84 kg - LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
14. Jakub Kalinowski -89 kg - Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej kontuzja
15. Paweł Strykowski -94 kg - KKS Sporty Walki Poznań
16. Rafał Gąszczak +94 kg - Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra

Zajęcia prowadzą trenerzy: Leszek Jobs Henryk Piwowar

Kontakt z trenerami kadry LC SEN:
Leszek Jobs, tel. 502 415 621, e-mail: zamek_kb@wp.pl
Henryk Piwowar, tel. 502 201 185, e-mail: henryk.piwowar@wp.pl
Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL