Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Zgrupowanie krajowe - COS Zakopane (KL SEN, LK SEN) - 01-07.08.2021

POŁĄCZONE ZGRUPOWANIE KADRY SENIORÓW FORMUŁY
LOW KICK & KICK LIGHT
01 – 07.08.2021 C.O.S W ZAKOPANEM

(Przyjazd i zakwaterowanie COS w Zakopanym, 34-500 Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1)

PLAN ZGRUPOWANIA

NIEDZIELA 01.08
17:00-18:18- technika, sala judo/zapasy

PONIEDZIAŁEK 02.08
8:00-8:45 - szybkość sala trx/sala z workami
12:00- 13:15- stadion - szybkość 400 m
19:00-20:30 crossfit - przewiązka

WTOREK 03.08
7:00-14:00 wyjście w góry (prowiant)
16:00-18-00- sala odnowy biologicznej hydromasaże

ŚRODA 4.08
10:30-12:00-sparingi - sala judo/zapasy
16:30-18:00- sparingi - sala judo/zapasy

CZWARTEK 05.08
8:00-8:45 - szybkość sala trx/sala z workami
12:00- 13:15- stadion - szybkość 400 m
19:00-20:30 crossfit – przewiązka

PIĄTEK 06.08
8:00 - 8:45 - technika sala judo/zapasy
12:00:13:00 sparingi - sala judo/zapasy
16:00-18:30- sparingi sala judo/zapasy

SOBOTA 07.08
10:00-14:00 wyjście w góry
16:00-18:00-sala odnowy biologicznej hydromasaże
UWAGA : DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA ZGRUPOWANIA 1,5L WODY – ODBIÓR PRZY ŚNIADANIU

LISTA POWOŁANYCH FORMUŁA LOW KICK SENIORÓW
Trenerzy:
1. Andrzej Garbaczewski – Tel. 503 010 058
2. Marek Soboń

Zawodnicy:
1.Justyna Falkiewicz -52kg (Uniq Fight Club Warszawa)
2.Dawid Mańkowski -54kg (Uniq Fight Club Warszawa)
3.Damian Roll -57kg (Tom Center)
4.Dziubałtowski Adrian -60kg (Tom Center)
5.Kamil Mateja -71kg (Rebelia Kartuzy)
6.Dominik Cinal -81kg (Paco Team Mysłowice)
7.Dominik Grzęda -91kg (TKKF Siedlce)
8.Natalia Stelmowska -60kg ( Ring Kraków )
9.Eliasz Jankowski -67kg (Polkon Legnica)
10.Jakub Posłowski -60kg (Klincz Kielce)
11.Kacper Frątczak -86kg (Knockout Zielona Góra)
12.Paulina Ilnicka -48 kg (KS Kaiser Olsztyn)
13. Rafał Kamiński -86 kg (Sejny Team)
12.Dominik Kaleta -81kg (SKK Kielce)
13.Robert Soboń -63,5 (SKK Kielce)
14.Natalia Panas +70kg (Palestra Warszawa)


Osoby zaznaczone na czerwono:
nazwiska mogą ulec zmianie z powodu decyzji trenera klubowego i starcie mistrzostwach świata w formule K1

ILOŚĆ OSÓB NA ZGRUPOWANIU FORMUŁY LOW KICK 14+2


LISTA POWOŁANYCH FORMUŁA KICK LIGHT SENIORÓW

Trenerzy:
1. Patryk Zaborowski
2. Przemysław Ziemnicki
Asystent trenerów:
3.Seweryn Szczepankowski

Zawodnicy:
1. Nicola Kaczmarek 55 kg
2. Amelia Cymerman 60 kg
3. Paulina Stenka 70 kg
4. Jakub Szyszka 63 kg
5. Grzegorz Błotnicki 69 kg
6. Adam Kryszewski 74 kg
7. Mateusz Niżejewski 74 kg
8. Nikodem Bigus 79 kg
9. Roger Garbaczewski 79 kg
10. Michał Niemiero 84 kg
11. Mateusz Kamiński 89 kg
12. Michał Grzesiak 94 kg
13. Rafał Gąszczak +94 kg

ILOŚĆ OSÓB NA ZGRUPOWANIU FORMUŁY KICK LIGHT 13+3


Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL