W dniach 05-06.02.2022 r. w Legionowie odbędą się konsultacje Kadry Narodowej low kick i K-1 juniorów oraz juniorów młodszych. Spotkanie ma charakter szkoleniowo –sparingowy. Treningi odbywać się będą zgodnie z aktualnie panującym protokołem sanitarnym.
Konsultacja przeznaczona jest dla zawodników kadry, której skład stanowi Reprezentacja Narodowa z Mistrzostw Europy juniorów w Budvie 2021 r.
Warunkiem uczestnictwa jest:
- posiadanie aktualnych badań sportowo – lekarskich
- aktualnej licencji zawodniczej na 2022 r.
- kompletu protektorów do walki sportowej w tym kasku i ochraniaczy na kolana
- dostarczenie zaświadczenia (COVID) o stanie zdrowia dostępnym na stronie PZKB
Zakwaterowanie w hotelu Bukowiec ul. Warszawska 49, Legionowo (dla chętnych możliwa jest rezerwacja noclegów od 4.02.2022 r.) Koszt noclegu 140zł/os/doba (w cenie śniadanie, obiad i kolacja).
Rezerwacja noclegów i wyżywienie we własnym zakresie bezpośrednio w hotelu pod telefonem: 606 580 666.
Rezerwacja noclegów i wyżywienie we własnym zakresie bezpośrednio w hotelu pod telefonem: 606 580 666.
Konsultacje rozpoczynamy treningiem o godz. 11.00 w dniu 5.02.2022 r.(sobota) na terenie klubu LKSW „Tajfun”, ul. Zegrzyńska 6, 05-119 Legionowo.
Drugi sobotni trening na godz. 17.00.
Trening niedzielny o godz. 12.00
Uczestnicy konsultacji muszą zgłosić swoją obecność w akcji szkoleniowej na adres e-mail: lowkick.k1.juniorzy@gmail.com.
SOBOTA 5.02.2022 r. | 11.00 – trening I | 17.00 – trening II | 21.00 – odprawa | |
NIEDZIELA 6.02.2022 r. | 7.00 – rozruch | 12.00 – trening I |
Lista uczestników konsultacji
l.p. | Nazwisko i imię | Klub |
Low kick | ||
1. | Kowalczyk Aleksander | Striker Turek |
2. | Kamiński Konrad | Legia Fight Club Warszawa |
3. | Niewiadomska Julia | Gladiator Binczarowa |
4. | Marciniak Julia | Łaski Klub Sztuk Walki |
5. | Różyło Maciej | KS Sporty Walki Piła |
6. | Guziński Kamil | KS AZS AWF WARSZAWA |
7. | Głodek Oliwia | MAX BOXING KLUB |
8. | Gasińska Martyna | Rawski Klub Karate |
9. | Szczepanik Zuzanna | Rawski Klub Karate |
10. | Pawlak Julia | LKSW “Tajfun” |
11. | Marciniak Julia | Ksw Szczecinek |
12. | Jurzyk Daniel | TKKF Ognisko Siedlce |
13. | Śleszyński Kacper | Rebelia Kartuzy |
14. | Pawelczak Jakub | Pretorium Poznań |
K1 | ||
15. | Tomala Adrian | MAX BOXING KLUB |
16. | Chomicz Filip | Sporty Walki Gorzów |
17. | Domińczak Oliwer | Legion Głogów |
18. | Gajewczyk Oliwia | Thor Ełk |
19. | Wojtan Julia | Dragon Starachowice |
20. | Matusz Natalia | Oświęcimski Klub Karate |
21. | Bogucki Miłosz | KS Sporty Walki Piła |
22. | Topór Zuzanna | MAX BOXING KLUB |
23. | Przybylska Wiktoria | Pretorium Poznań |
24. | Gunia Mateusz | Dragon Starachowice |
25. | Durczyńska Agata | Pretorium Poznań |
26. | Suder Filip | Prime Wieliczka |
27. | Anulewicz Marcel | LKSW “Tajfun” |
Kadra trenerska:
1. Tomasz Mamulski
2. Tomasz Szczepaniuk
3. Marek Jasiński