ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY K1 SENIOR
Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem
ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane
ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane
Termin: 15.08.2022r. - 21.08.2022r.
Akcja finansowana ze środków Ministerstwa
SZCZEGÓŁOWY PLAN ZGRUPOWANIA :
Poniedziałek 15.08.2022r.
Przyjazd i zakwaterowanie do godziny 14:00
17:00 – 18:30 Trening techniczny(sala judo)
21:00Odprawa – omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)
Wtorek 16.08.2022r.
08:30Marszobieg górski (Kuźnice – Kasprowy Wierch)
17:00 – 18:30 Trening techniczny (sala judo)
21:00Odprawa – omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)
Uwaga!
W przypadku złych warunków atmosferycznych trening ukierunkowany – specjalistyczny (sala judo) 11:00 – 12:30
Środa 17.08.2022r.
07:30 – 08:00Rozruch (stadion lekkoatletyczny)
11:00 – 12:30Sparingi (sala judo)
16:00 – 18:00Odnowa biologiczna
21:00Odprawa – omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)
Czwartek18.08.2022r.
08:30Marszobieg górski (Giewont)
17:00 – 18:00Trening techniczny (sala judo)
21:00Odprawa – omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)
Uwaga!
W przypadku złych warunków atmosferycznych trening ukierunkowany – specjalistyczny (sala judo)
11:00 – 12:30
Piątek 19.08.2022r.
07:30 – 08:00Rozruch - basen
11:00 – 12:30Sparingi zadaniowe (sala judo)
17:00 – 18:30Trening motoryczno – techniczny (sala judo)
21:00Odprawa – omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)
Sobota20.08.2022r.
07:30 – 08:00Rozruch (stadion lekkoatletyczny)
11:00 – 12:30Trening techniczny w parach (sala judo)
16:00 – 18:00 Odnowa biologiczna
21:00Odprawa – omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)
Niedziela 21.08.2022r.
09:00Sprawdzian (Kuźnice – Kasprowy Wierch)
13:00Obiad
Zakończenie zgrupowania
Uwaga!
W przypadku złych warunków atmosferycznych trening techniczny – podsumowujący (sala judo)
10:30 – 12:00
ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY K1 SENIOR
LISTA UCZESTNIKÓW ZGRUPOWANIA
1.ROBERT DOCHÓD KICKBOXING TEAM SEJNY
2.BARTOSZ DOŁBIEŃ SPARTA GYM WARSZAWA
3.DAMIAN PISKORZ HUNTER GYM BYDGOSZCZ
4.KAMIL DYCHAŁA UKS KORIO ZGORZELEC
5.ADRIAN GUNIA PALESTRA WARSZAWA
6.PIOTR STĘPIEŃ PALESTRA WARSZAWA
7. JAKUB TYMIŃSKI HUNTER GYM BYDGOSZCZ
8. DOMINIKA CHYLIŃSKA OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE
9.IWONA NIERODA – ZDZIEBKO DIAMENT PSTRĄGOWA
10.MARTYNA KIERCZYŃSKA LEGION GŁOGÓW
11.ALEKSANDRA NIEWIADOMSKA LEGIA FIGHT CLUB WARSZAWA
12.MARTA JANIKOWSKA PRETORIUM POZNAŃ
13. ROBER KRASOŃ - Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
14. JAKUB SYC - KOSZT WŁASNY
15. KRYSTIAN KATRA - KOSZT WŁASNY
TRENERZY:
WITOLD KOSTKA
ŁUKASZ RAMBALSKI
UWAGI:
Koszt zgrupowania: 100% Polski Związek Kickboxingu.