Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 8Liczba zawodników w formule point-fighting - 13
Liczba zawodników w formule light-contact - 41
Łącznie zgłoszonych zawodników: 54
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 1
- point-fighting Senior [kobiety]: 2
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 3
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 3
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 2
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 1
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 1
- light-contact Senior [mężczyźni]: 7
- light-contact Senior [kobiety]: 3
- light-contact Junior [mężczyźni]: 6
- light-contact Junior [kobiety]: 2
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 9
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 5
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 6
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 3
Formuła: point-fighting
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nikola kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adrian bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwier kuczawski (Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mikołaj kowal (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominik ryński (Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nikola gacek (Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina kryńska (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub wątor (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksandra bernisz (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 13
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adam szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- arkadiusz cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominik marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sebastian girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- rafał gozdawa-tyczyński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- hubert fornalik (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia setla (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksandra ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nikola kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adrian bednarczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- oliwier pawlikowski (KSW Sokół Jarosław)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- filip pieszko (KSW Sokół Jarosław)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- przemysław sapiński (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia kałuża (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- karol lubas (KSW Sokół Jarosław)
- patryk tomków (KSW Sokół Jarosław)
- adrian malec (KSW Sokół Jarosław)
- igor bronowski (KSW Sokół Jarosław)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- gracjan herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kamil krzysztofek (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- konrad wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wiktoria sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia jurkiewicz (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- amelia lodek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wiktoria kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- maria zyznarska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- alexander zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz wieprzycki (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- wiktor mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- tymon szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- miłosz holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zuzanna lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 41
- Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany (4)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (25)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (8)
- Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie (5)
- Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno (2)
- Klub Sportowy WOJOWNIK JAWORZNO - jaworzno (3)
- KSW Sokół Jarosław (6)
- Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice (1)