Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP w kickboxingu formuła Low Kick (Junior, Senior)_18-20.09.2020 - Starachowice

Termin: 18.09.2020 - 20.09.2020
Lokalizacja: Starachowice

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Patryk Kocaj
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
Marek Rudecki
GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec
3 - 0
Walka 2, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Jacek Rzepecki
Palestra Warszawa
Maciej Guz
Fight Gym Lublin
3 - 0
Walka 3, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Kamil Suszewski
Wataha Pruszcz Gdański
Denis Dąbkowski
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 4, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Tomasz Brotoń
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Rafał Dobies
LKS Puncher Płock
3 - 0
Walka 5, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Konrad Olszewski
KS Gym Fight Wrocław
Sebastian Girek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
Adrian Paszkiewicz
KICKBOXING TEAM SEJNY
1 - 2
Walka 7, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Maciej Wiraszka
Knockout Fight Club - Gdańsk
2 - 1
Walka 8, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Mateusz Jakubowski
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
2 - 1
Walka 9, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Mateusz Ziębiński
LKS Puncher Płock
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
KO2 -
Walka 10, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Damian Bałuc
Nowotarski Klub Sportow Walki
Michał Staszewski
FIGHTGYM GDYNIA
3 - 0
Walka 11, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Dominik Cinal
Paco Team Mysłowice
Adrian Lipski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
- WO
Walka 12, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Maciej Kociszewski
KO Team Otwock
Jan Sobecki
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
3 - 0
Walka 13, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Daniel Maciejko
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
- WO
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Dominik Bala
Legion Głogów
Dawid Masiarz
Viktoria Szydłowiec
WO -
Walka 15, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Marek Krygier
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Marcin BOJARUN
KS Ziętek Team Kalisz
- DQ1
Walka 16, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Piotr Smoczyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
KO1 -
Walka 17, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Dominik Kaciupa
Fight Academy Stargard Szczeciński
Szymon Maj
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 18, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Adam Kryszewski
Rebelia Kartuzy
Patryk Kocaj
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
3 - 0
Walka 19, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Marcel GIELEZY
Iron Gym Wrocław
Jacek Rzepecki
Palestra Warszawa
2 - 1
Walka 20, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Artur Rawski
SMOK Toruń
Denis Dąbkowski
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 21, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Tomasz Brotoń
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
2 - 1
Walka 22, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Kacper Lenczuk
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Konrad Olszewski
KS Gym Fight Wrocław
WO -
Walka 23, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Dawid Chruściel
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Adrian Paszkiewicz
KICKBOXING TEAM SEJNY
0 - 3
Walka 24, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Bartosz Fryc
Oświęcimski Klub Karate
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 25, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Mateusz Jakubowski
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
KO3 -
Walka 26, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Alan Kalski
FIGHTGYM GDYNIA
Damian Bałuc
Nowotarski Klub Sportow Walki
- KO1
Walka 27, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Damian Pająk
Paco Team Mysłowice
Dominik Cinal
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 28, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Mateusz Vincent
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Maciej Kociszewski
KO Team Otwock
- DQ2
Walka 29, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
Daniel Maciejko
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
- KO1
Walka 30, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Marcin Rokita
Wataha Pruszcz Gdański
Dawid Masiarz
Viktoria Szydłowiec
RSC3 -
Walka 31, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Hubert Paradowski
SMOK Toruń
Marek Krygier
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 32, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Aleksander Farnik
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 33, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Przemysław Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Szymon Maj
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 34, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Jakub Wilowski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Tomasz Lasota
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
- WO
Walka 35, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Rafał Kosiarski
FIGHTER Nowa Sól
Jakub Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 36, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Igor Jarczyński
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
0 - 3
Walka 37, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Dariusz Fedor
Legion Głogów
Karol Marcisz
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
3 - 0
Walka 38, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Tomasz Stachniak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Dionizy Warszczuk
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
1 - 2
Walka 39, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Daniel Fabiszewski
Uniq Fight Club Warszawa
Szymon Żelazko
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 40, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Bartosz Rusiecki
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
1 - 2
Walka 41, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Mateusz Jędrzejczak
Fight Club Zielona Góra
3 - 0
Walka 42, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Kacper Adamczewski
KS Gym Fight Wrocław
Cyprian Brzeźniak
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 43, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Kamil Bogusz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Mateusz Białecki
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 44, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -91kg
Damian Czajkowski
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Kamil Jenel
Paco Team Mysłowice
AB1 -
Walka 45, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Syc
Legion Głogów
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 46, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Dominik Doniec
Legion Głogów
Mateusz Niewielski
Fight Gym Lublin
3 - 0
Walka 47, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kamil Mateja
Rebelia Kartuzy
Dominik Kulwiec
Knockout Fight Club - Gdańsk
3 - 0
Walka 48, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dawid Kleinert
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Artur Dylewski
KS Gym Fight Wrocław
2 - 1
Walka 49, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Konrad Szlęk
Nowotarski Klub Sportow Walki
Dominik Lachcik
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
KO1 -
Walka 50, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Arkadiusz Rolka
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Jakub Wilowski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 51, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Adam Niekłań
UKS Sanda Płock
Norbert Flis
Fight Gym Lublin
0 - 3
Walka 52, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Krystian Topczewski
Ragnarok Białystok
Rafał Kosiarski
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
Walka 53, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Krzysztof Bruliński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Daniel Majka
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
2 - 1
Walka 54, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Igor Lekston
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
DQ3 -
Walka 55, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Jacek Gać
Uniq Fight Club Warszawa
Łukasz Bieńkowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
TKO1 -
Walka 56, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Mateusz Kamiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Adrian Lipski
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
3 - 0
Walka 57, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Mateusz Kopeć
Paco Team Mysłowice
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 58, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Patryk Szyguła
GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec
Tomasz Konieczny
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
0 - 3
Walka 59, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Kacper Kotłowski
KKT Bałtyk Koszalin
3 - 0
Walka 60, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Maciej Kubicki
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Michał Cyganik
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 61, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Dominik Szynkiewicz
Uniq Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 62, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Piotr de-Ramer
SKF Boksing Zielona Góra
Kamil Jenel
Paco Team Mysłowice
KO1 -
Walka 62.1, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -56kg
Nicola Kaczmarek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Diana Dumała
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 63, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Hubert Śledź
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Dominik Matusz
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 64, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Adrian Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 65, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Mariusz Lach
Legion Głogów
Bartosz Hassa
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 66, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Robert Soboń
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Dominik Doniec
Legion Głogów
3 - 0
Walka 67, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Zbigniew Stawicki
Golden Dragon Bydgoszcz
Łukasz Bieńkowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
0 - 3
Walka 68, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Mateusz Kamiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- WO
Walka 69, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Marcin BOJARUN
FIGHTER Nowa Sól
Mateusz Kopeć
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 70, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Maciej Baczkowski
Fight Gym Lublin
Tomasz Konieczny
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
0 - 3
Walka 71, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kamil Mateja
Rebelia Kartuzy
Dawid Kleinert
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
- AB2
Walka 72, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dominik Lachcik
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Jakub Wilowski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 73, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Norbert Flis
Fight Gym Lublin
Rafał Kosiarski
FIGHTER Nowa Sól
1 - 2
Walka 74, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Krzysztof Bruliński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
0 - 3
Walka 75, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Dariusz Fedor
Legion Głogów
3 - 0
Walka 76, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Dionizy Warszczuk
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Daniel Fabiszewski
Uniq Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 77, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
0 - 3
Walka 78, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Kacper Adamczewski
KS Gym Fight Wrocław
Mateusz Białecki
SMOK Toruń
- WO
Walka 79, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Sebastian Dusza
KS Ziętek Team Kalisz
Robert Gosz
Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 80, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Dominik Tomporowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Adrian Dziubałtowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
- WO
Walka 81, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -60kg
Martyna Kot
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Agata Fijałkowska
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 82, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -60kg
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Wiktoria Widuła
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
- RSC2
Walka 83, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -60kg
Paulina Saczuk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Justyna Kulińska
Knockout Fight Club - Gdańsk
3 - 0
Walka 84, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / +91kg
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
Łukasz Badocha
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 85, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / +91kg
Dawid Czyżewski
Golden Dragon Bydgoszcz
Patryk Rosiak
Łaski Klub Sztuk Walki
- KO2
Walka 86, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / +91kg
Karol Ciemny
Fight Club Zielona Góra
Mateusz Urbaś
Nowotarski Klub Sportow Walki
0 - 3
Walka 87, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -57kg
Damian Roll
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Patryk Babula
Paco Team Mysłowice
WO -
Walka 88, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Adam Kryszewski
Rebelia Kartuzy
Marcel GIELEZY
Iron Gym Wrocław
3 - 0
Walka 89, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Denis Dąbkowski
Paco Team Mysłowice
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
1 - 2
Walka 90, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Konrad Olszewski
KS Gym Fight Wrocław
Adrian Paszkiewicz
KICKBOXING TEAM SEJNY
3 - 0
Walka 91, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 92, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Klaudia Suszczyńska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Marta Kasperska
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 93, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Aneta Święch
KO Team Otwock
Aleksandra Białek
Legion Głogów
3 - 0
Walka 94, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Kamila Szymankiewicz
LZS POPRAWA Siedlików
Anna Płusa
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 95, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Magdalena Niemyjska
Golden Dragon Bydgoszcz
Diana Dumała
X Fight Piaseczno
2 - 1
Walka 96, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -48kg
Marlena Tomczyk
Viktoria Szydłowiec
Paulina ILNICKA
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
Walka 97, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -70kg
Małgorzata Tkocz
Klub Sportowy Spartan Knurów
Adrianna Kubaszek
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 98, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Alan Kalski
FIGHTGYM GDYNIA
Dominik Cinal
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 99, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Mateusz Vincent
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
WO -
Walka 100, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Dawid Masiarz
Viktoria Szydłowiec
Hubert Paradowski
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 101, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Szymon Maj
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 103, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -65kg
Maja Staruch
LZS POPRAWA Siedlików
Weronika Kukuczka
Nowotarski Klub Sportow Walki
3 - 0
Walka 104, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Katarzyna SZANIAWSKA
FIGHTER Nowa Sól
Magdalena Kaczor
Klub Sportowy Pretorium Poznań
TKO3 -
Walka 105, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Barbara Nalepka
Fighter Wrocław
Weronika Niedziałek
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
- RSC2
Walka 105.1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -54kg
Tomasz Wojtak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Dawid Mańkowski
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 106, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Piotr Stępień
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Paweł Grzebieniewski
KICKBOXING TEAM SEJNY
- RSC2
Walka 107, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Patryk Babula
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 107.1, Półfinał       low-kick / Senior [k] / +70kg
Ewa Kauch
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Justyna Ciborska
GSWW Najemnik Gliwice
3 - 0
Walka 107.2, Półfinał       low-kick / Senior [k] / +70kg
Natalia Panas
Palestra Warszawa
Iza Wołos
KICKBOXING TEAM SEJNY
3 - 0
Walka 108, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Maciej Kubicki
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 109, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Kamil Jenel
Paco Team Mysłowice
- WO
Walka 110, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Hubert Śledź
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 111, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Mariusz Lach
Legion Głogów
Robert Soboń
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 112, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Łukasz Bieńkowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
0 - 3
Walka 113, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Mateusz Kopeć
Paco Team Mysłowice
Tomasz Konieczny
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
0 - 3
Walka 114, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Dionizy Warszczuk
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
3 - 0
Walka 115, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Kacper Adamczewski
KS Gym Fight Wrocław
KO3 -
Walka 116, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -70kg
Kamila Bałanda
Champion Gdańsk
Weronika Walczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 117, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -70kg
Aleksandra Górka
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Małgorzata Tkocz
Klub Sportowy Spartan Knurów
0 - 3
Walka 118, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kamil Mateja
Rebelia Kartuzy
Dominik Lachcik
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
3 - 0
Walka 119, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Rafał Kosiarski
FIGHTER Nowa Sól
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
- WO
Walka 120, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Robert Gosz
Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 121, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Dominik Tomica
Paco Team Mysłowice
Dominik Tomporowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 123, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Agata Fijałkowska
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 124, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Paulina Saczuk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
0 - 3
Walka 125, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Andrzej Jaroszuk
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
1 - 2
Walka 126, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Dawid Czyżewski
Golden Dragon Bydgoszcz
Mateusz Urbaś
Nowotarski Klub Sportow Walki
- WO
Walka 127, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Adam Kryszewski
Rebelia Kartuzy
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 128, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Konrad Olszewski
KS Gym Fight Wrocław
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
0 - 3
Walka 129, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Marta Kasperska
Uniq Fight Club Warszawa
Aneta Święch
KO Team Otwock
2 - 1
Walka 130, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Anna Płusa
Uniq Fight Club Warszawa
Magdalena Niemyjska
Golden Dragon Bydgoszcz
3 - 0
Walka 131, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Kamila Gołębiewska
Fight Club Radzymin
Olimpia Podolska
Wataha Pruszcz Gdański
1 - 2
Walka 132, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Katarzyna Kiszewska
Paco Team Mysłowice
Paulina ILNICKA
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
Walka 132.1, Finał       low-kick / Senior [m] / -54kg
Piotr Woźniak
KS Sporty Walki Piła
Dawid Mańkowski
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 133, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Dominik Cinal
Paco Team Mysłowice
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
0 - 3
Walka 134, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Hubert Paradowski
SMOK Toruń
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
KO2 -
Walka 135, Finał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kamil Mateja
Rebelia Kartuzy
Rafał Kosiarski
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 135.1, Finał       low-kick / Senior [k] / +70kg
Ewa Kauch
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Natalia Panas
Palestra Warszawa
0 - 3
Walka 136, Finał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Kacper Adamczewski
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 137, Finał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
Mariusz Lach
Legion Głogów
RSC1 -
Walka 138, Finał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Tomasz Konieczny
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
3 - 0
Walka 139, Finał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Paulina Saczuk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
0 - 3
Walka 140, Finał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
Dawid Czyżewski
Golden Dragon Bydgoszcz
2 - 1
Walka 141, Finał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 142, Finał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Piotr Stępień
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Patryk Babula
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 143, Finał       low-kick / Senior [k] / -70kg
Kamila Bałanda
Champion Gdańsk
Małgorzata Tkocz
Klub Sportowy Spartan Knurów
3 - 0
Walka 144, Finał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Dominik Tomica
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 145, Finał       low-kick / Senior [k] / -65kg
Pola Rogala
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Maja Staruch
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 146, Finał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Magdalena Kaczor
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Barbara Nalepka
Fighter Wrocław
AB2 -
Walka 147, Finał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
WO -
Walka 148, Finał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Marta Kasperska
Uniq Fight Club Warszawa
Anna Płusa
Uniq Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 149, Finał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Olimpia Podolska
Wataha Pruszcz Gdański
Paulina ILNICKA
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 150, Finał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL