Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

III Świętokrzyski Turniej Kickboxingu Low Kick&Kick Light - Skarżysko Kamienna

Termin: 13.03.2021 - 13.03.2021
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Gracjan Herman
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Krystian Piasecki
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
- TKO1
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Kamil Krzysztofek
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
TKO1 -
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Alan Głyda
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Alan Szczepańczyk
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
2 - 1
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
Jakub Gieraga
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
- TKO2
Walka 7, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Marcel SZYMKUN
FIGHTER Nowa Sól
Mateusz Kubryn
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
DQ2 -
Walka 9, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
Bartosz Górny
MKS Mechanik Włodawa
Mikołaj Młodkowski
FIGHTER Nowa Sól
DQ2 -
Walka 10, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Wiktoria Sacher
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Julia Nowacka
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 11, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Kacper Piecyk
X Fight Piaseczno
Zbyszek Jarzębski
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
3 - 0
Walka 12, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Grzegorz Musiałek
UKS Diament Pstrągowa
Kuba Wiśniewski
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
Walka 13, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Martin Mioduszewski
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Gracjan Herman
Beskid Dragon Bielsko-Biała
2 - 1
Walka 14, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Kamil Krzysztofek
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
Alan Głyda
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 15, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Michał Holoszczapow
KSW Alien Łódź
Dmytro Drandalush
Fight Club Radzymin
2 - 1
Walka 16, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Dawid Wyszyński
Fight Club Radzymin
Mateusz Kubryn
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
3 - 0
Walka 17, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
Aleksander Grosicki
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 18, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Jakub Borgieł
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
TKO2 -
Walka 19, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Patryk Tokarczyk
UKS EVAN Nowy Sącz
Fryderyk Polubiec
KSW Alien Łódź
TKO1 -
Walka 20, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Filip Dynda
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
Adrian Dziuba
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
TKO1 -
Walka 21, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
Mikołaj Młodkowski
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 22, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Amelia Kostrzewa
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Wiktoria Sacher
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- RSC1
Walka 23, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -63kg
Jakub Wolański
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
Bartosz Ryś
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- TKO2
Walka 24, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Jeremiasz OSSOWSKI
FIGHTER Nowa Sól
Oskar Lech
Paco Team Mysłowice
WO -
Walka 25, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
Tymon Pryczek
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Jakub Szpala
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
TKO2 -
Walka 26, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Kacper Piecyk
X Fight Piaseczno
Kuba Wiśniewski
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 27, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Martin Mioduszewski
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Kamil Krzysztofek
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
3 - 0
Walka 28, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Michał Holoszczapow
KSW Alien Łódź
Dawid Wyszyński
Fight Club Radzymin
TKO2 -
Walka 29, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Zofia Urbaniec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Elżbieta Ferenc
Oświęcimski Klub Karate
DQ -
Walka 30, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Fryderyk Polubiec
KSW Alien Łódź
Adrian Dziuba
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
1 - 2
Walka 31, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Kinga Mikuś
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Natalia Jurkiewicz
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
1 - 2
Walka 32, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 33, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -50kg
Oliwia Stańczyk
KSW Alien Łódź
Emilia Dadaś
UKS EVAN Nowy Sącz
TKO1 -
Walka 34, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Robert Drozdek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Damian Ścieżka
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
3 - 0
Walka 35, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Mateusz Dąbek
Fight Club Radzymin
Oskar Kusztal
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
1 - 2
Walka 36, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Maciej Kruszewski
KT Legia Warszawa
Damian Woźny
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
- TKO1
Walka 37, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Kacper Kijas
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Hubert Bartos
Łaski Klub Sztuk Walki
TKO2 -
Walka 38, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Alan Korpalski
Łaski Klub Sztuk Walki
Mikołaj Osiak
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
- TKO2
Walka 39, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -50kg
Julia Dybisiak
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Zuzanna Zagórska
UKS Diament Pstrągowa
- TKO2
Walka 40, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -50kg
Natalia Zarzycka
KSW Łuków
Emilia Dadaś
UKS EVAN Nowy Sącz
0 - 3
Walka 41, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Bartosz Jagła
KSW Alien Łódź
Norbert Krakowiak
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 42, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Kordian Leśniak
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Ernest Kacprzyk
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
TKO2 -
Walka 43, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Dominik Diug
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Robert Drozdek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 44, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Oskar Kusztal
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Maciej Kruszewski
KT Legia Warszawa
WO -
Walka 45, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Rafał Gozdawa-Tyczyński
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Marcel Skrzyszewski
X Fight Piaseczno
- TKO2
Walka 46, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Jakub Tokarski
Łaski Klub Sztuk Walki
Paweł Bogdał
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
TKO2 -
Walka 47, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Hubert Bartos
Łaski Klub Sztuk Walki
Alan Korpalski
Łaski Klub Sztuk Walki
TKO2 -
Walka 48, Finał       kick-light / Junior [k] / -50kg
Julia Dybisiak
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Emilia Dadaś
UKS EVAN Nowy Sącz
2 - 1
Walka 49, Finał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Bartosz Jagła
KSW Alien Łódź
Ernest Kacprzyk
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
3 - 0
Walka 50, Finał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Robert Drozdek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Maciej Kruszewski
KT Legia Warszawa
AB1 -
Walka 51, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Krystian Ostrowski
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Adam Król
KT Legia Warszawa
3 - 0
Walka 52, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Daniel Terlecki
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Rafał Gozdawa-Tyczyński
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 53, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Hubert Rutkowski
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Arkadiusz Dranka
UKS Diament Pstrągowa
- WO
Walka 54, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Władysław Szewczuk
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Paweł Bogdał
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
- AB1
Walka 55, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Krystian Kucharek
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Konrad Wiśniewski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
TKO2 -
Walka 56, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Dominik Marek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Michał Zapała
Łaski Klub Sztuk Walki
2 - 1
Walka 57, Finał       kick-light / Senior [m] / -57kg
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
Rafał Chrostek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
3 - 0
Walka 58, Finał       kick-light / Senior [k] / +70kg
Anna Jurek
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
Paulina Badowska
Łaski Klub Sztuk Walki
TKO2 -
Walka 59, Finał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Diana Dumała
X Fight Piaseczno
Justyna Sokół
KT Legia Warszawa
3 - 0
Walka 60, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Krystian Ostrowski
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Rafał Gozdawa-Tyczyński
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 61, Finał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Hubert Rutkowski
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Władysław Szewczuk
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
3 - 0
Walka 62, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Jakub Kozakow
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Konrad Wiśniewski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
TKO2 -
Walka 63, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Arkadiusz Cieślar
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Dominik Marek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL