Walka 1, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Łukasz Naliński Champion Gdańsk | Kamil Prokopiak Fighter Wrocław |
- KO1 | |
Walka 2, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Jędrzej Durski Klub Sportowy Pretorium Poznań | Piotr Jadczak Uniq Fight Club Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 3, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Alan Kalski FIGHTGYM GDYNIA | Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 4, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Adam Fajdek Uniq Fight Club Warszawa | Damian Knap Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
AB2 - | |
Walka 5, Przedwalka full-contact / Senior [m] / +91kg | |
Piotr Janicki Fight Club Radzymin | Mariusz Nowosad Legia Fight Club Warszawa |
2 - 1 | |
Walka 6, Przedwalka full-contact / Senior [m] / +91kg | |
Marcin Dudkiewicz Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Adam Kosut Klub Sportowy Shootboxer Mosina |
- KO2 | |
Walka 7, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -86kg | |
Zbigniew Stawicki Golden Dragon Bydgoszcz | Krzysztof Kurpet Gladiators Kick boxing Bełchatów |
2 - 1 | |
Walka 8, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -86kg | |
Dawid Uzarczyk Gladiators Kick boxing Bełchatów | Dominik Wawrzaszek Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 9, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Dawid Burzyński Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long Żyrardów | Marcin Mosiński Acadamia Gorilla Żyrardów |
0 - 3 | |
Walka 10, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Kamil Piątkiewicz Klub Sportowy Boom Boxing Kraków | Bartosz Krasucki FIGHT POINT |
TKO3 - | |
Walka 11, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Olaf Strzelecki Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER | Patryk Małecki Legia Fight Club Warszawa |
1 - 2 | |
Walka 12, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Bartłomiej Horbowiec FIGHT POINT | Maciej Macutkiewicz Pogoda Kickboxing |
3 - 0 | |
Walka 13, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -71kg | |
Michał Firut FIGHT POINT | Jerzy Ross Acadamia Gorilla Żyrardów |
1 - 2 | |
Walka 14, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -71kg | |
Jakub Zieliński Klub Sportowy Samuraj Wrocław | Adam Kosiński Hunter Kickboxing Łomża |
2 - 1 | |
Walka 15, Półfinał full-contact / Senior [m] / -67kg | |
Mateusz Łukasik Klub Sportowy Boom Boxing Kraków | Emil Danielczak Klub Sportowy Samuraj Wrocław |
- TKO1 | |
Walka 16, Półfinał full-contact / Senior [m] / -67kg | |
Roman Kartasheuski KO Team Otwock | Dariusz Fedor FIGHT POINT |
2 - 1 | |
Walka 17, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -63.5kg | |
Mateusz Wosiński Klincz Kielce | Michał Cewiński Legia Fight Club Warszawa |
2 - 1 | |
Walka 18, Półfinał full-contact / Senior [m] / -63.5kg | |
Kacper Glinicki Legia Fight Club Warszawa | Nataniel Stawiarski Uniq Fight Club Warszawa |
TKO1 - | |
Walka 21, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -60kg | |
Adam Chełmiński Klub Sportowy Boom Boxing Kraków | Jakub Poslowski Klincz Kielce |
- KO2 | |
Walka 22, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -60kg | |
Oskar Sobański KO GYM Świebodzice | Kamil Zieliński Acadamia Gorilla Żyrardów |
0 - 3 | |
Walka 23, Przedwalka full-contact / Senior [m] / -60kg | |
Vaclav Striukov Golden Dragon Bydgoszcz | Maksym Marushchak Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 24, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Dominik Parol Uniq Fight Club Warszawa | Łukasz Naliński Champion Gdańsk |
KO1 - | |
Walka 25, Półfinał full-contact / Senior [m] / +91kg | |
Michał Piecuch Gladiators Kick boxing Bełchatów | Piotr Janicki Fight Club Radzymin |
1 - 2 | |
Walka 26, Półfinał full-contact / Senior [m] / +91kg | |
Amadeusz Radomski COPACABANA Warszawa | Marcin Dudkiewicz Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
TKO2 - | |
Walka 27, Półfinał full-contact / Senior [m] / -86kg | |
Jakub Serewa FIGHT POINT | Zbigniew Stawicki Golden Dragon Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 28, Półfinał full-contact / Senior [m] / -86kg | |
Bartosz Błocki Akademia Walki Warszawa | Dawid Uzarczyk Gladiators Kick boxing Bełchatów |
0 - 3 | |
Walka 29, Ćwierćfinał full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Klaudiusz Goss Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER | Marcin Mosiński Acadamia Gorilla Żyrardów |
2 - 1 | |
Walka 30, Półfinał full-contact / Senior [m] / -71kg | |
Krystian Pietrucha KO Team Otwock | Jerzy Ross Acadamia Gorilla Żyrardów |
KO3 - | |
Walka 31, Półfinał full-contact / Senior [m] / -71kg | |
Vladislav Shatunskyi COPACABANA Warszawa | Jakub Zieliński Klub Sportowy Samuraj Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 32, Półfinał full-contact / Senior [m] / -63.5kg | |
Adrian Dziubałtowski Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER | Mateusz Wosiński Klincz Kielce |
TKO2 - | |
Walka 33, Półfinał full-contact / Senior [m] / -60kg | |
Patryk Raducki Akademia Walki Warszawa | Adam Chełmiński Klub Sportowy Boom Boxing Kraków |
1 - 2 | |
Walka 34, Półfinał full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Jędrzej Durski Klub Sportowy Pretorium Poznań | Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa |
- TKO3 | |
Walka 35, Półfinał full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Damian Knap Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Łukasz Naliński Champion Gdańsk |
KO1 - | |
Walka 36, Półfinał full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Bartosz Krasucki FIGHT POINT | Patryk Małecki Legia Fight Club Warszawa |
TKO1 - | |
Walka 37, Półfinał full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Bartłomiej Horbowiec FIGHT POINT | Klaudiusz Goss Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER |
KO2 - | |
Walka 38, Półfinał full-contact / Senior [m] / -60kg | |
Kamil Zieliński Acadamia Gorilla Żyrardów | Maksym Marushchak Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
- KO2 | |
Walka 39, Finał full-contact / Senior [m] / -57kg | |
Mateusz Szczegodziński Gladiators Kick boxing Bełchatów | Dawid Mańkowski Uniq Fight Club Warszawa |
1 - 2 | |
Walka 40, Finał full-contact / Senior [m] / +91kg | |
Piotr Janicki Fight Club Radzymin | Marcin Dudkiewicz Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 41, Finał full-contact / Senior [m] / -86kg | |
Zbigniew Stawicki Golden Dragon Bydgoszcz | Dawid Uzarczyk Gladiators Kick boxing Bełchatów |
1 - 2 | |
Walka 42, Finał full-contact / Senior [m] / -81kg | |
Jędrzej Durski Klub Sportowy Pretorium Poznań | Łukasz Naliński Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 43, Finał full-contact / Senior [m] / -75kg | |
Patryk Małecki Legia Fight Club Warszawa | Klaudiusz Goss Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER |
KO1 - | |
Walka 44, Finał full-contact / Senior [m] / -71kg | |
Jerzy Ross Acadamia Gorilla Żyrardów | Vladislav Shatunskyi COPACABANA Warszawa |
TKO3 - | |
Walka 45, Finał full-contact / Senior [m] / -67kg | |
Mateusz Łukasik Klub Sportowy Boom Boxing Kraków | Roman Kartasheuski KO Team Otwock |
0 - 3 | |
Walka 46, Finał full-contact / Senior [m] / -63.5kg | |
Nataniel Stawiarski Uniq Fight Club Warszawa | Mateusz Wosiński Klincz Kielce |
1 - 2 | |
Walka 47, Finał full-contact / Senior [m] / -60kg | |
Adam Chełmiński Klub Sportowy Boom Boxing Kraków | Kamil Zieliński Acadamia Gorilla Żyrardów |
3 - 0 |