Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
UWAGA TRENERZY I ZAWODNICY! Proszę trenerów o zwracanie uwagi na komunikaty! 
PROSZĘ O CZUJNOŚĆ ZAWODNIKOW Z PLANSZY A, PONIEWAZ PEWNE WALKI ZOSTALY PRZENIESIONE NA INNE PLANSZE, WIEC INNE WALKI ODBYWAC SIE BEDA SZYBCIEJ. !!!
UWAGA! KAT WAG -94 kg juniorow M oraz  -89 kg juniorow M zostaly przeniesiona z planszy A na plansze D i te walki odbeda sie po walkach juniorek na planszy D! UWAGA! NAJPIERW ODBEDZIE SIE -94 kg NASTEPNIE -89 kg
UWAGA! KAT WAG +94 kg juniorow M zostala przeniesiona z planszy A na plansze B i te walki odbeda sie po walkach juniorek na planszy  i kadetow na planszy B! UWAGA!
UWAGA! KAT WAG -55 kg juniororek K zostala przeniesiona z planszy C na plansze B i te walki odbeda sie po walkach juniorek, juniorow kat +94kg i kadetow na planszy B! UWAGA!

Mistrzostwa Polski kickboxingu w Light Contact Juniorów_14-16.05.2021 - Włoszakowice

Termin: 14.05.2021 - 16.05.2021
Lokalizacja: Włoszakowice

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Marika Serwatka
KS POLONIA 1912 Leszno
Oliwia Szczepanik
Paco Team Mysłowice
- TKO1
Walka 2, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
Patrycja Stokłosa
KS Maximus Gdynia
- DQ1
Walka 3, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Julia Kabzińska
KS Ziętek Team Kalisz
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 4, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Julia Marciniak
Łaski Klub Sztuk Walki
Natalia Zarzycka
KSW Łuków
3 - 0
Walka 5, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Emilia Dadaś
UKS EVAN Nowy Sącz
Wiktoria Gościak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
- TKO2
Walka 6, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Wiktoria Owczarek
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Samanta Klein
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
TKO2 -
Walka 7, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Paulina Jabłońska
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Oliwia Stańczyk
KSW Alien Łódź
- TKO2
Walka 8, 1/16       light-contact / Junior [k] / -50kg
Martyna Czuchraj
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Sandra Biegalewska
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
- TKO2
Walka 9, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Oliwia Juśkiewicz
KS Ziętek Team Kalisz
Hanna Wysocka
SKF Boksing Zielona Góra
AB1 -
Walka 10, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Justyna Szyszko
Champion Gdańsk
Marlena Walczewska
KS POLONIA 1912 Leszno
- WO
Walka 11, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Dobrosława Ławniczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Amelia Zielińska
KS Ziętek Team Kalisz
- DQ1
Walka 12, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Nicola Gałkiewicz
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 13, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -70kg
Natalia Kałuża
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
Emilia Urbaniak
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 14, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -70kg
Weronika Kosmela
A&W Team Obrowo
Maja Babicz
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 15, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Marika Serwatka
KS POLONIA 1912 Leszno
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
0 - 3
Walka 16, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Julia Kabzińska
KS Ziętek Team Kalisz
Julia Marciniak
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 17, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Emilia Dadaś
UKS EVAN Nowy Sącz
Samanta Klein
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
TKO2 -
Walka 18, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Paulina Jabłońska
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Martyna Czuchraj
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
AB2 -
Walka 19, Półfinał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Hanna Wysocka
SKF Boksing Zielona Góra
Justyna Szyszko
Champion Gdańsk
- TKO1
Walka 20, Półfinał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Dobrosława Ławniczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
TKO2 -
Walka 21, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
Julia Kabzińska
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 22, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Samanta Klein
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Martyna Czuchraj
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
3 - 0
Walka 23, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -70kg
Emilia Fiutowska
Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków
Natalia Kałuża
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
- TKO1
Walka 24, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -70kg
Martyna Czerepińska
KSW Łuków
Weronika Kosmela
A&W Team Obrowo
- TKO1
Walka 25, Finał       light-contact / Junior [k] / +70kg
Hanna Wysocka
SKF Boksing Zielona Góra
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 26, Finał       light-contact / Junior [k] / -50kg
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
Samanta Klein
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
3 - 0
Walka 27, Finał       light-contact / Junior [k] / -70kg
Emilia Fiutowska
Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków
Martyna Czerepińska
KSW Łuków
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL