Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
UWAGA TRENERZY I ZAWODNICY! Proszę trenerów o zwracanie uwagi na komunikaty! 
PROSZĘ O CZUJNOŚĆ ZAWODNIKOW Z PLANSZY A, PONIEWAZ PEWNE WALKI ZOSTALY PRZENIESIONE NA INNE PLANSZE, WIEC INNE WALKI ODBYWAC SIE BEDA SZYBCIEJ. !!!
UWAGA! KAT WAG -94 kg juniorow M oraz  -89 kg juniorow M zostaly przeniesiona z planszy A na plansze D i te walki odbeda sie po walkach juniorek na planszy D! UWAGA! NAJPIERW ODBEDZIE SIE -94 kg NASTEPNIE -89 kg
UWAGA! KAT WAG +94 kg juniorow M zostala przeniesiona z planszy A na plansze B i te walki odbeda sie po walkach juniorek na planszy  i kadetow na planszy B! UWAGA!
UWAGA! KAT WAG -55 kg juniororek K zostala przeniesiona z planszy C na plansze B i te walki odbeda sie po walkach juniorek, juniorow kat +94kg i kadetow na planszy B! UWAGA!

Mistrzostwa Polski kickboxingu w Light Contact Juniorów_14-16.05.2021 - Włoszakowice

Termin: 14.05.2021 - 16.05.2021
Lokalizacja: Włoszakowice

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -60kg
Wanessa Adamska
A&W Team Obrowo
Dominika Plichta
Champion Gdańsk
1 - 2
Walka 2, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -65kg
Wiktoria Sułkowska
Husaria Wałcz
Martyna Osial
KSW Łuków
- RSC1
Walka 3, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -65kg
Alicja Bartosińska
KS Sporty Walki Piła
Wiktoria Wójtowicz
KS Maximus Gdynia
- TKO1
Walka 4, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -65kg
Elżbieta Świderska
X Fight Piaseczno
Julia Musiałek
SKT Tiger Dzierżoniów
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -65kg
Natalia Kubiak
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Aleksandra Ambroży
SKF Boksing Zielona Góra
- DQ2
Walka 6, Przedwalka       light-contact / Junior [k] / -65kg
Sandra Stupakowska
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Karolina Szczepańska
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
- TKO2
Walka 7, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -65kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Wiktoria Sułkowska
Husaria Wałcz
- TKO3
Walka 8, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -65kg
Nikola Dudek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Alicja Bartosińska
KS Sporty Walki Piła
TKO3 -
Walka 9, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -65kg
Aleksandra Resler
KS POLONIA 1912 Leszno
Julia Musiałek
SKT Tiger Dzierżoniów
TKO1 -
Walka 10, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -65kg
Natalia Kubiak
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
Sandra Stupakowska
Klub Sportowy Egida Olsztyn
TKO3 -
Walka 11, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Karolina Zawiska
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Weronika Garbacka
Center Team Odolanów
TKO2 -
Walka 12, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Zuzanna Kusiak
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Natalia Jastrzębska
X Fight Piaseczno
1 - 2
Walka 13, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
Margareta Kąkol
Rebelia Kartuzy
- TKO3
Walka 14, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Anna Bajon
DRACHE- Leszno
Emilia Jura
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
DQ1 -
Walka 15, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Maja Słomian
Łaski Klub Sztuk Walki
Laura Derej
Żarski Klub Sportów Walki - Żary
2 - 1
Walka 16, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Maja Popczyk
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Marta Durczak
Złomiarz Team Gdańsk
- TKO3
Walka 17, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Julia Marciniak
KSW Szczecinek
Magdalena Budek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
- DQ2
Walka 18, 1/16       light-contact / Junior [k] / -60kg
Michelle Maier
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Dominika Plichta
Champion Gdańsk
- TKO1
Walka 19, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -65kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Alicja Bartosińska
KS Sporty Walki Piła
3 - 0
Walka 20, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -65kg
Julia Musiałek
SKT Tiger Dzierżoniów
Sandra Stupakowska
Klub Sportowy Egida Olsztyn
- RSC2
Walka 21, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Weronika Garbacka
Center Team Odolanów
Natalia Jastrzębska
X Fight Piaseczno
2 - 1
Walka 22, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
Emilia Jura
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 23, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Maja Słomian
Łaski Klub Sztuk Walki
Maja Popczyk
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
1 - 2
Walka 24, Ćwierćfinał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Julia Marciniak
KSW Szczecinek
Michelle Maier
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
0 - 3
Walka 25, Finał       light-contact / Junior [k] / -65kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Julia Musiałek
SKT Tiger Dzierżoniów
3 - 0
Walka 26, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Weronika Garbacka
Center Team Odolanów
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
TKO2 -
Walka 27, Półfinał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Maja Popczyk
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Michelle Maier
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
0 - 3
Walka 28, Finał       light-contact / Junior [k] / -60kg
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
Michelle Maier
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL