Walka 1, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Alan Jarząbek Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Szymon Zatorski Knock-Out Team Bełchatów |
10 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wiktor Ludwicki KS Ziętek Team Kalisz | Marcel Zieliński UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica |
3 - 13 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Igor Żelezik Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Jan Ignasiak Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
14 - 9 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kacper Kuraś DAN Świdnik | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
8 - 7 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Juliusz Kopa Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
11 - 1 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Bartosz Malczewski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Jakub Siekiera Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie |
6 - 7 | |
Walka 8, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Igor Głowienka DAN Świdnik | Alan Jarząbek Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
9 - 1 | |
Walka 9, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Arayik Gasparyan SKF Boksing Zielona Góra | Marcel Zieliński UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica |
11 - 9 | |
Walka 10, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Igor Żelezik Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
8 - 3 | |
Walka 11, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Alan Muchin KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Kacper Kuraś DAN Świdnik |
6 - 3 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zuzanna Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Nicole Iwińska Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
7 - 5 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Kalina Kierpacz Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa | Liliana Błaszczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
- RSC1 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Hubert Milka Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
8 - 15 | |
Walka 15, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jakub Poterlaski Knock-Out Team Bełchatów | Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
0 - 10 | |
Walka 16, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Jakub Ślązak DAN Świdnik | Piotr Błaszczyk Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
11 - 4 | |
Walka 17, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Jakub Siekiera Stowarzyszenie Sportów Walk Striker Siemianowice Śląskie |
13 - 3 | |
Walka 18, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Igor Głowienka DAN Świdnik | Arayik Gasparyan SKF Boksing Zielona Góra |
7 - 1 | |
Walka 19, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Alan Muchin KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
2 - 9 | |
Walka 20, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Julia Wilkołek Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Anastazja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
13 - 9 | |
Walka 21, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zuzanna Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Kalina Kierpacz Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa |
1 - 9 | |
Walka 22, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
6 - 9 | |
Walka 23, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Jakub Ślązak DAN Świdnik | Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
10 - 6 | |
Walka 24, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Igor Głowienka DAN Świdnik | Alan Muchin KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
4 - 1 | |
Walka 25, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Oliwia Piwek KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Julia Wilkołek Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
6 - 9 | |
Walka 26, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Borys Szeszuła Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice) | Jan Ignasiak Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
- TKO2 | |
Walka 27, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kacper Kuraś DAN Świdnik | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
TKO2 - | |
Walka 28, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Alan Jarząbek Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Alan Muchin KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
- WO | |
Walka 29, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Karol Andrasz Legion Głogów | Filip Kościelski-Derda KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
WO - | |
Walka 30, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Arayik Gasparyan SKF Boksing Zielona Góra | Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 31, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Hubert Milka Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Wiktor Skowroński UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
AB1 - | |
Walka 32, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zuzanna Zapora Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Liliana Błaszczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 33, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Nicole Iwińska Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Kalina Kierpacz Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa |
AB1 - | |
Walka 34, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Marcel Zieliński UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica | Borys Szeszuła Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice) |
2 - 1 | |
Walka 35, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Igor Głowienka DAN Świdnik | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
TKO2 - | |
Walka 36, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Igor Żelezik Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Alan Jarząbek Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
TKO2 - | |
Walka 37, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Filip Kościelski-Derda KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Arayik Gasparyan SKF Boksing Zielona Góra |
- DQ | |
Walka 38, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Bartosz Zdanowicz KS POLONIA 1912 Leszno | Juliusz Kopa Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
TKO2 - | |
Walka 39, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Antoni Jezior Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Wiktor Skowroński UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
TKO2 - | |
Walka 40, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Ewelina Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Anastasjia Nikolenko Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
3 - 0 | |
Walka 41, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Marcel Zieliński UKS Taekwon-do Gryf, Świdnica | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
0 - 3 | |
Walka 42, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Alan Jarząbek Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Filip Kościelski-Derda KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
DQ - | |
Walka 43, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Liliana Błaszczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Kalina Kierpacz Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa |
0 - 3 | |
Walka 44, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg | |
Kamil Skoczylas KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Nikodem Bereda Jurajska Akademia Sportu-Łazy |
0 - 3 | |
Walka 45, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Aleksandra Wojtunik Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Ewelina Dadaniak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
0 - 3 | |
Walka 46, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -28kg | |
Zuzanna Szkulik Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Natalia Kowalska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
TKO2 - | |
Walka 47, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Juliusz Kopa Jurajska Akademia Sportu-Łazy | Wiktor Skowroński UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
AB1 - | |
Walka 48, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Filip Kościelski-Derda KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- WO |