Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 19Liczba zawodników w formule point-fighting - 28
Liczba zawodników w formule light-contact - 40
Liczba zawodników w formule low-kick - 56
Łącznie zgłoszonych zawodników: 124
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 17
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 11
- light-contact Junior [mężczyźni]: 25
- light-contact Junior [kobiety]: 15
- low-kick Senior [mężczyźni]: 45
- low-kick Senior [kobiety]: 11
Formuła: point-fighting
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mateusz skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
- maciej kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
- kacper kuraś (DAN Świdnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adam myk (WARSZAWA TEAM)
- nikodem mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
- maciej chojnacki (A&W Team Obrowo)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adam adamski (ANKOS MMA POZNAŃ)
- wojciech markowski (DAN Świdnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- paweł bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kuba gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
- mikołaj bużyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- gabriel główczyński (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kacper zięba (X Fight Piaseczno)
- mikołaj frączyk (DAN Świdnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- paweł bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- alan saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
- michał szyszko (X Fight Piaseczno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- julia nizioł (Leszno BOX)
- martyna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- gabriela siakowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- izabela chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- pola jagodzińska (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- joanna zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
- anastazja gała (KS POLONIA 1912 Leszno)
- maja sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
- maria skiba (DAN Świdnik)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- barbara styczek (X Fight Piaseczno)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 28
Formuła: light-contact
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- wiktor gwiazdowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- bartosz dopierała (KS POLONIA 1912 Leszno)
- tadeusz dadacki (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał michalski (ANKOS MMA POZNAŃ)
- kacper szmagaj (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub muchewicz (A&W Team Obrowo)
- jakub mikołajczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
- marcel andrejuk (KS POLONIA 1912 Leszno)
- kamil prokopiak (Fighter Wrocław)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcin włoga (WKS SFINKS Węgrów)
- marcel nowak (KS POLONIA 1912 Leszno)
- patryk lech (Paco Team Mysłowice)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- cezary aderek (X Fight Piaseczno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- witek grzesiek (Center Team Odolanów)
- albert wawrzyniak (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- igor kubacki (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- maximilian kotkiewicz (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- kacper bartkowiak (KS POLONIA 1912 Leszno)
- michał marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- mateusz foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- adam maj (WARSZAWA TEAM)
- jakub Żybura (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- filip ciszewski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- wojciech fronczak (X Fight Piaseczno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jeremi dygas (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika kosmela (A&W Team Obrowo)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- barbara woźniak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- marlena walczewska (KS POLONIA 1912 Leszno)
- gracjana brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dobrosława Ławniczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- julia van endschot (KS POLONIA 1912 Leszno)
- oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- aleksandra resler (KS POLONIA 1912 Leszno)
- marika serwatka (KS POLONIA 1912 Leszno)
- wiktoria przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- natalia jastrzębska (X Fight Piaseczno)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- karolina loman (Leszno BOX)
- julia tomczyńska (Center Team Odolanów)
- agata durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- natalia jęczek (Paco Team Mysłowice)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 40
Formuła: low-kick
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- tomasz adamus (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- gabriel sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- kacper pietrak (Paco Team Mysłowice)
- sebastian dziama (Fighter Wrocław)
- krystian bernatowicz (Fighter Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kamil pasik (A&W Team Obrowo)
- kamil jenel (Paco Team Mysłowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- patryk goljasz (Legion Głogów)
- kacper kotecki (Legion Głogów)
- kamil poniedziałek (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- patryk babula (Paco Team Mysłowice)
- przemysław pałachniuk (Fighter Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maciej kazieczko (ANKOS MMA POZNAŃ)
- karol mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
- kacper pietrak (Paco Team Mysłowice)
- michał kuleta (Fighter Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jan kowalski (WARSZAWA TEAM)
- błażej lemka (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- dominik tomica (Paco Team Mysłowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kamil ruta (Fighter Wrocław)
- przemysław walków (Fighter Wrocław)
- oskar kondraciuk (X Fight Piaseczno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- marek cabacki (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
- wojciech urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- jakub wilowski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- krystian rozkosz (Paco Team Mysłowice)
- paweł józefowicz (Fighter Wrocław)
- mateusz matuszak (Fighter Wrocław)
- michał jabłoński (X Fight Piaseczno)
- maciej wyszyński (X Fight Piaseczno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- piotr ernest (A&W Team Obrowo)
- mariusz abacki (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
- remigiusz smoliński (Paco Team Mysłowice)
- kamil urbaniak (Fighter Wrocław)
- bartosz kiełczykowski (Fighter Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- stanisław kutrowski (Center Team Odolanów)
- hubert bejger (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- michał królik (Paco Team Mysłowice)
- marcel skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -54kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- adrian sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- maciej kres (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- dawid gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- dominik cinal (Paco Team Mysłowice)
- mateusz brusiło (Fighter Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -51kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jędrzej durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrianna Żarnowiecka (Fighter Wrocław)
- agata kacprzak (X Fight Piaseczno)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- barbara nalepka (Fighter Wrocław)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- katarzyna sygocka (X Fight Piaseczno)
- joanna różańska (X Fight Piaseczno)
- gabriela kuzawińska (X Fight Piaseczno)
- diana dumała (X Fight Piaseczno)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- alicja rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- anita kropidłowska (Fighter Wrocław)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marta janikowska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- małgorzata ciesielska (DAN Świdnik)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 56
- A&W Team Obrowo (5)
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (4)
- Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna (5)
- ANKOS MMA POZNAŃ (3)
- Center Team Odolanów (3)
- DAN Świdnik (5)
- Fighter Wrocław (15)
- JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE (3)
- Klub Sportowy DRAGON Starachowice (3)
- Klub Sportowy Pretorium Poznań (16)
- Klub Sportowy PROSNA Kalisz (3)
- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (3)
- KS POLONIA 1912 Leszno (15)
- Legion Głogów (2)
- Leszno BOX (2)
- Paco Team Mysłowice (11)
- WARSZAWA TEAM (3)
- WKS SFINKS Węgrów (7)
- X Fight Piaseczno (16)