Uwaga!!
Na planszy B (2) zostanie rozegrana konkurencja SOFT-CONTACT Dzieci (6-9 lat) Chłopcy -135 cm
Numery walk od 1 do 9. W pobliżu planszy mają się zgromadzić chłopcy:
Bartosz Jegiński – Wojciech Dombek
Jan Kucio – Alekdander Mika
- Maciej Paczkowski
Kacper Prasek – Oliwier Toczyski
- Dawid Nowak
Wojciech Kępka – Igot Majkut
Na planszy C (3) zostanie rozegrana konkurencja SOFT-CONTACT Kadet młodszy (10-12 lat) Chłopcy -155 cm Numery walk od 3 do 7. W pobliżu planszy mają się zgromadzić chłopcy:
Norbert Żurawski – Kacper Kacprzak
- Filip Rosik
Kamil Owsianko – Igor Zawadka
- Mateusz Gorzelak
Na planszy D (4) zostanie rozegrana konkurencja SOFT-CONTACT Kadet młodszy (10-12 lat) Chłopcy +155 cm Numery walk od 5 do 7. W pobliżu planszy mają się zgromadzić chłopcy:
Bruno Hertel – Wiktor Krystosiak
Mateusz Obolewicz – Dawid Jackiewicz
Walka 1, Przedwalka piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Wojciech Chłopik Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Mikołaj Skrzypek Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie |
3 - 0 | |
Walka 2, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Błażej Jagusiak Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Wojciech Kępka Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie |
3 - 0 | |
Walka 3, Półfinał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Filip Boruciński Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Wojciech Chłopik Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
0 - 3 | |
Walka 4, Finał piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - chłopcy [d] / -145 cm | |
Błażej Jagusiak Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Wojciech Chłopik Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
Walka 5, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm | |
Oliwia Gałązka UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Zuzanna Lipowicz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
3 - 0 | |
Walka 6, Półfinał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm | |
Gabriela Przybysz UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Malwina Florek Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
Walka 7, Finał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -155 cm | |
Oliwia Gałązka UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | |
Walka 8, Przedwalka piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Natalia Kowalska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Lena Bartlewska Klub Sportowy Egida Olsztyn |
3 - 0 | |
Walka 9, Finał piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm | |
Martyna Musiej Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Natalia Kowalska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
3 - 0 | |
Walka 10, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Kacper Prasek Uniq Fight Club Warszawa | Maciej Paczkowski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
4 - 3 | |
Walka 11, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Błażej Jagusiak Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Alan Mazur NINJA ACADEMY WARSZAWA |
1 - 11 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Dawid Nowak Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
1 - 11 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Igor Majkut Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Antoni Jaguszewski Knock-Out Team Bełchatów |
9 - 12 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Antoni Jaguszewski Knock-Out Team Bełchatów |
6 - 5 | |
Walka 15, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
1 - 4 | |
Walka 16, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Antoni Wrona Uniq Fight Club Warszawa | Filip Czechowski Knock-Out Team Bełchatów |
1 - 11 | |
Walka 17, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Filip Czechowski Knock-Out Team Bełchatów |
8 - 7 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Aleksander Jędrzejuk Uniq Fight Club Warszawa | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
1 - 8 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Franek Dmitruk NINJA ACADEMY WARSZAWA | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
3 - 13 | |
Walka 20, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Szymon Zatorski Knock-Out Team Bełchatów | Michał Szyszko X Fight Piaseczno |
9 - 8 | |
Walka 21, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
6 - 0 | |
Walka 22, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Szymon Zatorski Knock-Out Team Bełchatów |
11 - 1 | |
Walka 23, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA | Dawid Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
3 - 13 | |
Walka 24, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Julia Brulińska UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Julia Socha X Fight Piaseczno |
15 - 5 | |
Walka 25, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Zuzanna Skolimowska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
15 - 5 | |
Walka 26, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
- WO | |
Walka 27, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Julia Brulińska UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
8 - 10 | |
Walka 28, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Oskar Kowalczyk Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie | Jonasz Gortat Knock-Out Team Bełchatów |
6 - 16 | |
Walka 29, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno | Jonasz Gortat Knock-Out Team Bełchatów |
9 - 8 | |
Walka 30, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Dominik Marczak Łaski Klub Sztuk Walki | Dawid Tkaczyk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
- WO | |
Walka 31, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg | |
Zuzanna Lipowicz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Nina Wiśniewska Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 32, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Wiktor Zieliński Uniq Fight Club Warszawa | Dominik Marczak Łaski Klub Sztuk Walki |
- AB2 | |
Walka 33, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Bartosz Stańczyk Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Jan Dębski Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie |
- AB1 | |
Walka 34, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Filip Wasążnik Uniq Fight Club Warszawa | Oskar Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
0 - 3 | |
Walka 35, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
- TKO1 | |
Walka 36, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Józefowska Uniq Fight Club Warszawa | Julia Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
2 - 1 | |
Walka 37, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Bartosz Stańczyk Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Oskar Ciepłuch Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
3 - 0 | |
Walka 38, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Weronika Józefowska Uniq Fight Club Warszawa |
- TKO1 | |
Walka 39, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Adam Bachman X Fight Piaseczno | Marek Helak Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 40, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Wiktor wędzik Knock-Out Team Bełchatów | Cezary Aderek X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 41, Finał kick-light / Junior [k] / +70kg | |
Aleksandra Włosińska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Olivia BOJARUN FIGHTER Nowa Sól |
TKO2 - | |
Walka 42, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Kacper Pechcin Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Cezary Aderek X Fight Piaseczno |
- RSC2 | |
Walka 43, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Magdalena Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Nikola Dudek UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 44, Finał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Gabriela Sadkowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Magdalena Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
2 - 1 | |
Walka 45, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Patryk Jagodziński Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Piotr Kończyk NINJA ACADEMY WARSZAWA |
2 - 1 | |
Walka 46, Finał kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Weronika Grochowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Aleksandra Matysiewicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
Walka 46.1, Półfinał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Paulina Nowakowska KSW Sokół Jarosław | Weronika Grochowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 47, Finał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Patryk Herdzina Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów | Patryk Jagodziński Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
3 - 0 | |
Walka 47.1, Półfinał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki | Aleksandra Matysiewicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
- TKO1 | |
Walka 47.2, Finał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Weronika Grochowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 |