Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 4Liczba zawodników w formule point-fighting - 5
Liczba zawodników w formule light-contact - 16
Łącznie zgłoszonych zawodników: 21
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [kobiety]: 1
- point-fighting Junior [kobiety]: 1
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 1
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 1
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 1
- light-contact Senior [mężczyźni]: 2
- light-contact Senior [kobiety]: 1
- light-contact Junior [mężczyźni]: 1
- light-contact Junior [kobiety]: 3
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 3
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 3
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 2
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 1
Formuła: point-fighting
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nikola kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- grzegorz musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- sebastian gajda (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 5
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adam szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub kanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nikola kizym (SKT Tiger Dzierżoniów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mariusz wójcik (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia kałuża (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia musiałek (SKT Tiger Dzierżoniów)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- zuzanna zagórska (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- grzegorz musiałek (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kamil krzysztofek (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- konrad wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia jurkiewicz (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina kryńska (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian gajda (UKS Diament Pstrągowa)
- tymon szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 16
Formuła: piankowe palki
Łącznie zgłoszonych zawodników: 0
- Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany (5)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (7)
- SKT Tiger Dzierżoniów (4)
- UKS Diament Pstrągowa (5)