Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
Uwaga!! 
Rozpoczęcie rywalizacji nastąpi o godzinie 9.30 Jako pierwsi stoczą walki zawodnicy i zawodniczki w formule PF, następnie LC a zakończy formuła K-1. Jest jedna numeracja walk dla wszystkich formuł. 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu_09-10.09.2021 - Warszawa

Termin: 09.09.2021 - 10.09.2021
Lokalizacja: Warszawa
EN English application

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Tymoteusz Lewandowski (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Patryk Szczygieł (FIGHT POINT Biała Podlaska)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Marek Zardzewiały (KSW Sokół Jarosław)
  2. Adrian Wiśniewski (KO GYM Świebodzice)
  3. Artur Dylewski (KS Gym Fight Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Maciej Grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  2. Emil Chorążewicz (Palestra Warszawa)
  3. Tomasz Bursztein (Szkoła polsko- japońska)
    Patryk Mielniczuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Paweł Bogusz (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Paweł Paszkowski (Human Białystok)
  2. Maciej Błażewicz (Palestra Warszawa)
  3. Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Jakub Wójcik (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Paweł Białas (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Rafał Tronci (KS AZS AWF Biała Podlaska)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Pola Rogala (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
light-contact / Senior [m] / -94kg
  1. Tomasz Kiernozek (Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie)
  2. Dawid Kaliński (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
light-contact / Senior [m] / -89kg
  1. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Filip Machel (AZS ASWOJ)
light-contact / Senior [m] / -84kg
  1. Konrad Dziuba (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
light-contact / Senior [m] / -79kg
  1. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  2. Dominik Lachcik (Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów)
light-contact / Senior [m] / -74kg
  1. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Damian Gadulski (KU AZS Wojskowa Akademia Techniczna)
  3. Chikenov Shynggys (Klub Sportowy OYAMA Rzeszów)
    Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
light-contact / Senior [m] / -69kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
light-contact / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Karolina Kuzawska (FIGHT POINT Biała Podlaska)
light-contact / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
light-contact / Senior [k] / -55kg
  1. Olena Shydlovska (AZS WSSP Lublin)
  2. Kinga Mikołajczuk (KU AZS Politechnika Lubelska)
light-contact / Senior [k] / -50kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)
point-fighting / Senior [m] / -94kg
  1. Tomasz Kiernozek (Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie)
point-fighting / Senior [m] / -89kg
  1. Aleksander Kieliszczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
  2. Filip Machel (AZS ASWOJ)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Dziliński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
  2. Damian Gadulski (KU AZS Wojskowa Akademia Techniczna)
  3. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
    Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
  2. Karolina Kuzawska (FIGHT POINT Biała Podlaska)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Katarzyna Kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
point-fighting / Senior [k] / -55kg
  1. Olena Shydlovska (AZS WSSP Lublin)
point-fighting / Senior [k] / -50kg
  1. Marta Pawlikowska (KSW Łuków)

Najlepsi zawodnicy
W trakcie zawodów nie wyłoniono najlepszej zawodniczki i zawodnika.
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Krzysztof Kaproń - Delegat PZKB Krzysztof Żychliński - Sędzia Główny Dariusz Matusik Dominik Szymczak Adam Kossakowski Oskar Kondraciuk
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL