Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 43Liczba zawodników w formule light-contact - 30
Liczba zawodników w formule kick-light - 214
Liczba zawodników w formule low-kick - 86
Łącznie zgłoszonych zawodników: 330
Zestawienie ogólne:
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 30
- kick-light Senior [mężczyźni]: 59
- kick-light Senior [kobiety]: 16
- kick-light Junior [mężczyźni]: 50
- kick-light Junior [kobiety]: 14
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 75
- low-kick Senior [mężczyźni]: 60
- low-kick Junior starszy [mężczyźni]: 26
Formuła: light-contact
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mikołaj krysiak (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
- oliwier kaczorowski (Gwardia Zielona Góra)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- witold kosowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- ksawery jasnowski (Striker Turek)
- jan małecki (Striker Turek)
- rodion kapustinsky (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- marcel leśniewski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- norbert Łojko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- marcel niedziółka (KSW Szczecinek)
- filip zawadzki (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz zdanowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
- teodor wiktorski (Champion Gdańsk)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- mateusz filiks (Alkon Szczecin)
- aleks szymorowski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- szymon sieniuć (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jan sikora (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz naranowicz (Fight Club Zielona Góra)
- fabian paczkowski (SMOK Toruń)
- michał gruszczyński (SMOK Toruń)
- tobiasz gradzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- andriej sozonow (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- szymon klawiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- maciej lisowski (KS POLONIA 1912 Leszno)
- alan stempliński (Champion Gdańsk)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jan brałko (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
- adam zieliński (Striker Turek)
- tymon debert (FIGHTER Nowa Sól)
- kacper totoszko (FIGHTER Nowa Sól)
- aleksander kilasiński (SMOK Toruń)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 30
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- mateusz kuczborski (KKT Bałtyk Koszalin)
- artur szlama (KKT Bałtyk Koszalin)
- paweŁ sokalski (KKT Bałtyk Koszalin)
- norbert węgrzyn (Berserkers Team Szczecin)
- mateusz dwornik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- mateusz kędzierski (SMOK Toruń)
- szymon kański (Champion Gdańsk)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
- rafał grasza (Berserkers Team Szczecin)
- krzysztof zaradny (Champion Gdańsk)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bŁaŻej cisŁowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- dariusz orzech (KKT Bałtyk Koszalin)
- mateusz korban (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- mateusz wira (KS POLONIA 1912 Leszno)
- paweł tokarski (Berserkers Team Szczecin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- Łukasz knopf (Alkon Szczecin)
- piotr karpiński (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- marcin Żuk (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- artur pociecha (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- hubert paradowski (SMOK Toruń)
- krzysztof matysiak (Berserkers Team Szczecin)
- maciej dadeło (Berserkers Team Szczecin)
- Łukasz podlak (KS POLONIA 1912 Leszno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- krystian górski (Alkon Szczecin)
- jakub gajda (KKT Bałtyk Koszalin)
- remigiusz skrzypek (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- michał postrożny (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- wojciech kazimierczak (SMOK Toruń)
- jarosław kamiński (SMOK Toruń)
- dominik jałtuchowski (Berserkers Team Szczecin)
- jędrek ciesielski (Berserkers Team Szczecin)
- tomasz pięt (KS POLONIA 1912 Leszno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- filip culepa (Alkon Szczecin)
- jakub giziński (KKT Bałtyk Koszalin)
- artur mucharski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- rafał okleja (Jatubaht Szczecin)
- krystian biś (KSW POLICE)
- patryk kajdas (Brak)
- andrii pertsev (Berserkers Team Szczecin)
- mateusz leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- hubert moszczyński (KSW Szczecinek)
- jakub Żegunia (Alkon Szczecin)
- adam szczęsny (Alkon Szczecin)
- bartosz majewski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- karol zalewski (KKT Bałtyk Koszalin)
- Łukasz kuchowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kamil rumiński (SMOK Toruń)
- daniel pawlik (Berserkers Team Szczecin)
- adrian zieleniewski (Berserkers Team Szczecin)
- adam ciepliński (Champion Gdańsk)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- adrian robaczyński (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
- jakub przydalski (KKT Bałtyk Koszalin)
- marcin baczyŃski (KKT Bałtyk Koszalin)
- jakub Świderski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- maciej adach (CENTRUM SPORTÓW WALKI HODANA LEGNICA)
- dawid michalski (Center Team Odolanów)
- Łukasz wydro (SMOK Toruń)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- hubert bagrowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- ewelina wejner-polasik (KSW Szczecinek)
- katarzyna muszyńska (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- maria hocyk (KKT Bałtyk Koszalin)
- alicja celmer (KKT Bałtyk Koszalin)
- karolina mychlewicz (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- zuzia biały (Berserkers Team Szczecin)
- kamila biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
- natalia adamkiewicz (Champion Gdańsk)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patrycja płonka (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- nikola dejewska (Berserkers Team Szczecin)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- martyna stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
- natalia marczak (KKT Bałtyk Koszalin)
- marta olkuwska (KKT Bałtyk Koszalin)
- emilia pietras (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- ilona puszczykowska (SMOK Toruń)
- patrycja chmiel (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub bogusz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub pietrzak (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- jakub gajewski (Berserkers Team Szczecin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jecek kowal (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip niebylski (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- szymon sidor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- oliwer jodziewicz (KSW Szczecinek)
- bartłomiej grzeszczyk (KSW Szczecinek)
- mikołaj bronisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- mateusz skurzewski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- max wodzyński (Berserkers Team Szczecin)
- stanisław lepiesza (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- kamil kulisz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- michał marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kacper kowalczyk (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- tomasz freitag (KSW POLICE)
- szymon bestry (SMOK Toruń)
- kacper szajkowski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
- oskar keck (Berserkers Team Szczecin)
- sebastian rokicki (Fight Club Radzymin)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- norwid czerniak (Alkon Szczecin)
- bartosz balik (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- kryspin kałużny (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- karol charowski (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- emil marczak (SMOK Toruń)
- cezary markowicz (SMOK Toruń)
- kamil pawlak (Center Team Odolanów)
- mateusz dąbek (Fight Club Radzymin)
- kacper pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jakub cimander (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bartosz kempiak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- sebastian podejko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub wasilewski (Champion Gdańsk)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- oskar czekaj (KSW Szczecinek)
- mateusz Świtek (KSW Szczecinek)
- emil czerwonka (KSW Szczecinek)
- michał elias (KKT Bałtyk Koszalin)
- krzysztof jesionowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- jakub piasecki (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip zaucha (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- oskar gersztyn (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- bartłomiej strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- michał kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- alan tuzik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dawid omelanowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- maciej frankiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- daniel szulc (FIGHTER Nowa Sól)
- eliasz dym (FIGHTER Nowa Sól)
- karol stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- piotr Żmijak (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- klaudia balcerak (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
- emila suchecka (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- zuzanna gaczyńska (KSW Szczecinek)
- julia marciniak (KSW Szczecinek)
- amelia barczak (Center Team Odolanów)
- weronika garbacka (Center Team Odolanów)
- nikola barczyszyn (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dominika plichta (Champion Gdańsk)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- karolina kaczmarek (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
- kornelia marcinkowska (Gwardia Zielona Góra)
- julia wysoczańska (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- zofia karpowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- sandra wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- martyna czuchraj (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- adrian salwa (KSW Szczecinek)
- kuba ościłowski (Alkon Szczecin)
- marcel aksamit (LKSW Pomorze Świnoujście)
- ksawery kŁos (CENTRUM SPORTÓW WALKI HODANA LEGNICA)
- kuba wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
- sebastian rokicki (Fight Club Radzymin)
- adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- oskar pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- fabian kępa (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- jakub majewski (Champion Gdańsk)
- filip chrapkowski (Champion Gdańsk)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- oktawian kowalski (UKS High Kick Gym Szczecin)
- aleksander paszewski (KSW Szczecinek)
- eryk schaumkessel (Fight Club Zielona Góra)
- sebastian mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- oliwier kleszowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- jacek brzostowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- patryk szabunia (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- bŁaŻej lewandowski (CENTRUM SPORTÓW WALKI HODANA LEGNICA)
- bartosz sikora (Center Team Odolanów)
- sebastian liczbiński (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- maksymilian Łącki (Champion Gdańsk)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 21
- hubert samojłow (KSW Szczecinek)
- filip walczak (KSW Szczecinek)
- szymon araszczuk (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
- filip brzeziński (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
- paweł dasuj (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- karol dorociak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- wiktor drążkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- brian bortnik (Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin)
- szymon strawa (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
- jakub małysz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- igor jasman-jocz (Gwardia Zielona Góra)
- dawid wyszyński (Fight Club Radzymin)
- miłosz zuchmantowicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- alan pieczychlebek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- patryk linga (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- adam cander (Fight Club Zielona Góra)
- hubert jarząbek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- jakub wolitek (Champion Gdańsk)
- jakub nowaczyk (Champion Gdańsk)
- adam polak (Champion Gdańsk)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- samuel Łakatosz (UKS High Kick Gym Szczecin)
- alan chojecki (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- marcel ogrodowczyk (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- olaf sypko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- oliwer jędryczko (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- oliwer kobierski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- adam cander (Fight Club Zielona Góra)
- mateusz grześków (FIGHTER Nowa Sól)
- patryk andrzejewski (KSW POLICE)
- piotr sępkowski (Fight Club Radzymin)
- brian dubicki (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- mateusz krysiak (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
- aleksander szmajda (SMOK Toruń)
- jakub chaŁupka (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
- jakub napierała (Striker Turek)
- roman zaguski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- leon sandecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
- mateusz krużyński (KS POLONIA 1912 Leszno)
- filip marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- maksymilian rutkowski (Champion Gdańsk)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- piotr chlebowski (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- władysław saienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
- igor stępnik (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip malost (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- hubert kaszyński (Gwardia Zielona Góra)
- miołaj drzewiecki (Fight Club Radzymin)
- hubert waś (Fight Club Radzymin)
- seweryn kowalewski (Striker Turek)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartosz wojewodzic (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
- igor pietraszkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- dorian sikorski (Champion Gdańsk)
- błażej anolik (Champion Gdańsk)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 214
Formuła: low-kick
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- paweŁ solecki (KKT Bałtyk Koszalin)
- dawid czyżewski (Golden Dragon Bydgoszcz)
- Łukasz szmajda (SMOK Toruń)
- radosław Łabuda (Berserkers Team Szczecin)
- aleksander jakubowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- artur trusiak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- tomasz zagórski (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- dawid załęcki (SMOK Toruń)
- robert fiskus (Agoga Gym Lębork)
- marcin witkowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- paweł cieślik (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- kornel koziarz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- michał jezierski (Sawer Thai Boxing Świnoujście)
- zbigniew stawicki (Golden Dragon Bydgoszcz)
- jakub zegarowski (SMOK Toruń)
- wojciech zimoląg (SMOK Toruń)
- bartosz voss (SMOK Toruń)
- vadym makovskyi (Berserkers Team Szczecin)
- adam piestrzyński (KS Gym Fight Wrocław)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- kamil mataczyński (KSW Szczecinek)
- gracjan bielecki (KS Czerwony SMOK Poznań)
- maciej zacholski (KKT Bałtyk Koszalin)
- mateusz felkel (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- marcin bojarun (FIGHTER Nowa Sól)
- artur rawski (SMOK Toruń)
- piotr bielak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- Łukasz przygocki (Berserkers Team Szczecin)
- michał buganik (KS POLONIA 1912 Leszno)
- damian bielecki (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- gracjan rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- dawid rożak (FIGHTER Nowa Sól)
- sylwester rutkowski (SMOK Toruń)
- bartosz kozłowski (SKF Sawer Thai Boxing Świnoujście)
- mateusz bogatko (SKF Sawer Thai Boxing Świnoujście)
- oskar szczepaniak (Berserkers Team Szczecin)
- kamil cieśla (Berserkers Team Szczecin)
- marcin pięt (KS POLONIA 1912 Leszno)
- arkadiusz gierlicz (Brak klubu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- kacper skoczylas (UKS High Kick Gym Szczecin)
- mikołaj pilarczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
- damian majszak (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
- fabio di-lalla (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- kamil dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- gracjan rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- wojciech konopiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
- remik głaszczka (Berserkers Team Szczecin)
- grzegorz felbur (Berserkers Team Szczecin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- bartłomiej mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- max koroviakovskyi (KKT Bałtyk Koszalin)
- daniel markiewicz (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- patryk słota (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- mateusz furman (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
- marcel pacholski (Berserkers Team Szczecin)
- mateusz procukiewicz (SKF Sawer Thai Boxing Świnoujście)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- adrian fryska (KS Czerwony SMOK Poznań)
- adrian robaczyński (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
- marcin niciński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- rafał najwald (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- dawid koza (Berserkers Team Szczecin)
- karol szczepański (Berserkers Team Szczecin)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper król (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- konrad lipiński (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec)
- michał marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- klaudiusz rutka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- mikołaj kosakiewicz (UKS High Kick Gym Szczecin)
- klaudiusz milczarek (UKS High Kick Gym Szczecin)
- gerard zarębski (SMOK Toruń)
- kacper ryżejno (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- gabriel sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- oskar sobieraj (KS Czerwony SMOK Poznań)
- marcin jurczyński (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- ksawery tadla (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
- grzegorz tofil (SKF Sawer Thai Boxing Świnoujście)
- filip Żołędziejewski (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- oliwier lewiński (Golden Dragon Bydgoszcz)
- miłosz gajewski (SMOK Toruń)
- miłosz westfal (SMOK Toruń)
- ignacy sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wojtek soborak (SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin)
- patryk rzepecki (Fighter Klub Kaczmarek Grodowski)
- krzysztof schulc (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
- patryk szulc (Striker Turek)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- gracjan durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
- michał kucharek (SMOK Toruń)
- fabian radomski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- filip kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 86
- ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK (4)
- Agoga Gym Lębork (1)
- Alkon Szczecin (8)
- Berserkers Team Szczecin (25)
- Brak (1)
- Brak klubu (1)
- Center Team Odolanów (5)
- CENTRUM SPORTÓW WALKI HODANA LEGNICA (5)
- Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec (5)
- Champion Gdańsk (17)
- Fight Club Radzymin (7)
- Fight Club Zielona Góra (4)
- Fighter Klub Kaczmarek Grodowski (5)
- FIGHTER Nowa Sól (8)
- Golden Dragon Bydgoszcz (4)
- Gwardia Zielona Góra (4)
- Jatubaht Szczecin (1)
- JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE (5)
- KKT Bałtyk Koszalin (21)
- Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie (2)
- Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz (6)
- Klub Sportowy Bulldog Gorzów (3)
- Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo (5)
- Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin (7)
- Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki (4)
- KS Czerwony SMOK Poznań (5)
- KS Gym Fight Wrocław (1)
- KS POLONIA 1912 Leszno (15)
- KSW POLICE (3)
- KSW Szczecinek (15)
- LKSW Pomorze Świnoujście (3)
- Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno (1)
- Sawer Thai Boxing Świnoujście (1)
- SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin (5)
- SKF Sawer Thai Boxing Świnoujście (4)
- SMOK Toruń (27)
- Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski (5)
- Striker Turek (7)
- Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław (6)
- Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice (16)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (54)
- UKS High Kick Gym Szczecin (5)
- UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec (8)