Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 16Liczba zawodników w formule light-contact - 55
Zestawienie ogólne:
- light-contact Senior [mężczyźni]: 29
- light-contact Senior [kobiety]: 9
- light-contact Junior [mężczyźni]: 10
- light-contact Junior [kobiety]: 7
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wojciech chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
- michał gryboś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- michał mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
- rafał zdebik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
- arkadiusz cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jarosław nagaba (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- piotr kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- michał nowakowski (KSW Sokół Jarosław)
- roman bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- dominik marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- michał mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- rafał dobies (LKS Puncher Płock)
- szymon szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- piotr kołakowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hubert stańczyk (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- adrian durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- michał dziechciarz (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- dariusz krajewski (LKS Puncher Płock)
- adrian durma (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- cyprian brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- tomasz byczek (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- paweł kłoczewiak (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- mariusz nowak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- dariusz pazdan (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- krzysztof sypka (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- maciej madej (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- paweł kłoczewiak (Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg)
- przemysław brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adrian ryś (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kaja piwowar (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- monika chmiołek (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- kaja piwowar (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- karolina lidwin (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- aleksandra ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- paulina nowakowska (KSW Sokół Jarosław)
- julia Ćwiękała (Oświęcimski Klub Karate)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sandra dulowska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
- karolina wołek (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- igor szkodny (GSWW Najemnik Gliwice)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kordian leśniak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tymoteusz kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- bartosz machnik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid tyburski (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- stanisław nowak (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- mieszko siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał klimek (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- marcel brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kinga wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
- emilia fiutowska (Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków)
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marika ryszka (Krakowska Akademia Taekwon-do)
- oliwia greczner (Oświęcimski Klub Karate)
- samanta klein (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 55
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (5)
- GSWW Najemnik Gliwice (1)
- Jurajska Akademia Sportu-Łazy (3)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice (13)
- Klub Sportowy Mistral Wojkowice (1)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (1)
- Krakowska Akademia Taekwon-do (2)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (7)
- Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków (3)
- KSW Sokół Jarosław (2)
- LKS Puncher Płock (2)
- LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK (4)
- Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków (2)
- Oświęcimski Klub Karate (4)
- Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg (4)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (1)