OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Aktualności

14.03.2023
W Jarosławiu na Podkarpaciu odbyły się pierwsze w tym sezonie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu - Juniorów, Seniorów i Weteranów w formule Kick Light. W sobotę i niedzielę na Galach Finałowych wyłoniono złotych medalistów. Wśród nich było sporo nowych mistrzów kraju. Kto z nich późną jesienią wystąp... czytaj więcej

01.03.2023
Komunikat dotyczący wyjazdu zorganizowanego przez Polski Związek KickboxinguDysponujemy wolnymi miejscami w autokarze.Zmiany w treści wprowadzane są "na zielono" z (datą wpisu np. 03.03)Uwagi:Zgłoszenia uczestników wyjazdu na Puchar Świata Austrian Classic odbyło się poprzez dostępny i wcześniej udostępnio... czytaj więcej

28.02.2023
W tym roku na obóz zagraniczny zapraszamy do kickboxerskiego miasta RIMINI, gdzie od lat odbywa się turniej Bestfighter Wako World Cup Obóz odbędzie się w dniach 07-16 lipca, zakwaterowani będziemy w hotelu Ideale**, znajduje się on w części kąpieliska Bellariva di Rimini nad Morzem Adriatyckim. Położony je... czytaj więcej

28.02.2023
Redakcja PZKB: Kariera każdego kickboxera i kickboxerki zaczyna się na krajowym ringu bądź macie. W Pani przypadku sukcesów w Mistrzostwach Polski było mnóstwo.Julita Tkaczyk-Trzeciak:Łącznie zdobyłam 24 medale, a złotych było 17. Od dawna nie miałam okazji do wspominania swoich startów. W Mistrzostwach P... czytaj więcej

27.02.2023
To był bardzo udany weekend dla polskich kickboxerów na międzynarodowych arenach. Reprezentacja Full Contact pokonała w Bergamo Włochów 4:1, a w turnieju Slovak Open Biało-Czerwoni zdobyli 79 medali, w tym 21 złotych, i zajęli 3 miejsce w klasyfikacji generalnej.- Z reprezentacją Włoch, podobnie jak z Norweg... czytaj więcej

14.02.2023
Mistrzostw Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w formule Kick LightJarosław, 10-12.03.20231. Termin: 10-12 marca 20232. Organizator: Klub Sportów Walki Sokół Jarosław 3. Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, ul. Sikorskiego 5,4. Warunki uczestnictwa: - aktualne badania lekarskie potwierd... czytaj więcej