ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY K1 SENIOR
Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu OPO Cetniewo
Data: 04.08.2021r. - 11.08.2021r.
Akcja finansowana ze środków ministerstwa
SZCZEGÓŁOWY PLAN ZGRUPOWANIA:
środa 04.08.2021r.
do 16:00 Przyjazd/zakwaterowanie,
17:30 - 18:30 – trening techniczny wprowadzający (sala judo)
21:00 Odprawa omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)
czwartek 05.08.2021r.
7 30 - 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 - 12:30 trening ukierunkowany specjalistyczny (sala judo)
16:00 - 18:00 trening motoryczno - techniczny (sala judo)
21:00Odprawa (sala konferencyjna)
piątek 06.08.2021r.
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 - 12:30 trening ukierunkowany specjalistyczny(sala judo)
16:00 - 18:00 trening taktyczno – techniczny sparingi zadaniowe (sala judo)
21 00 odprawa (sala konferencyjna)
Sobota 07.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 30 trening kondycyjno – wytrzymałościowy (sala z ringiem)
16:00 – 18 00 odnowa biologiczna – kriokomora solanki, basen, sauna
21 00 odprawa (salakonferencyjna)
niedziela 08.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 30 trening- techniczny ukierunkowany specjalistyczny(sala judo)
16:00 – 18 00 trening motoryczno - techniczny (sala judo)
21 00 – odprawa (sala konferencyjna)
poniedziałek 09.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 00 trening- techniczny ukierunkowany specjalistyczny (sala judo)
16:00 – 18 00 trening taktyczno – techniczne sparingi zadaniowe (sala judo)
21 00 – odprawa (sala konferencyjna)
wtorek 10.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 00 trening- techniczny kondycyjno - wytrzymałościowy(sala z ringami)
16:00 – 18 00 odnowa biologiczna kriokomora, solanki, basen, sauna
21 00 – odprawa (sala konferencyjna )
środa 11.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 00 trening- techniczny podsumowujący (sala z ringami)
13:00 Obiad
Zakończenie konsultacji
Lista uczestników zgrupowania na koszt 100% PZKB
l.p. | Nazwisko i imię | Klub |
1. | Michał Bławdziewicz * | Palestra Warszawa |
2. | Robert Dochód * | Kickboxing Team Sejny |
3. | Dominik Zadora * | Paco Team Mysłowice |
4. | Robert Krasoń * | Tom Center Piotrków |
5. | Dominik Kaleta | Klub Kickboxing Kielce |
6. | Bartosz Dołbień * | Sparta Gym Warszawa |
7. | Damian Piskorz* | Hunter Gym Bydgoszcz |
8. | Arkadiusz Krupa * | Thai Gym Tarnów |
9. | Mateusz Różak * | Thai Gym Tarnów |
10. | Oskar Siegert * | Hunter Gym Bydgoszcz |
11. | Jakub Tymiński * | Hunter Gym Bydgoszcz |
12. | Robert Soboń * | Klub Kickboxing Kielce |
13. | Krzysztof Górski * | Polkon Fight Legnica |
14. | Michał Królik * | Paco Team Mysłowice |
15. | Piotr Stępień * | Muksw Sport Opoczno |
16. | Barbara Nalepa * | Fighter Wrocław |
17. | Kamila Bałanda * | Champion Gdańsk |
18. | Aleksandra Niewiadomska | Legia Fight Club Warszawa |
19. | Martyna Kierczyńska * | Legion Głógów |
20. | Ewa Pietrzykowska * | Sparta Gym Warszawa |
21. | Gabriela Kuzawińska | X Fight Piaseczno |
22. | Dominika Chylińska * | Oświęcimski Klub Karate |
23. | Tomasz Mamulski * | trener |
24. | Zbigniew Prych * | trener |
25. | Witold Kostka * | trener |
26. | Łukasz Rambalski * | trener |
Codziennie przy śniadaniu dla każdego uczestnika zgrupowania proszę o dostarczenie wody mineralizowanej 1,5 litra. W związku z ostatnim dniem pobytu do obiadu z uwagi na kończenie się doby hotelowej proszę o rozwiązanie problemu z dostępem do łazienek po zakończeniu treningu godzina 12 00 oraz zorganizowania miejsc przechowywania bagaży.
Zawodnicy kadry, którzy będą zakwaterowani poza COS a będą uczestniczyć w treningach
1. | Piotr Wożniak | KS Sporty Walki Piła |
2. | Kamila Gołębiowska | Fight Club Radzymin |
3. | Krystian Rozkosz | Paco Team Mysłowice |
4. | Dominik Tomica | Paco Team Mysłowice |
5. | Kacper Pietrak | Paco Team Mysłowice |
6. | Maciej Dominiczak | Legion Głogow |
7. | Iwona Nieroda - Zdziebko | Diament Pstrągowa |
8. | Dawid Siek | KS Sporty Walki Piła |