Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Zgrupowanie krajowe - COS Cetniewo (K-1 SEN) - 04-11.08.2021

ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY K1 SENIOR

Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu OPO Cetniewo
Data: 04.08.2021r. - 11.08.2021r.
Akcja finansowana ze środków ministerstwa

SZCZEGÓŁOWY PLAN ZGRUPOWANIA:
środa 04.08.2021r.

do 16:00 Przyjazd/zakwaterowanie,
17:30 - 18:30 – trening techniczny wprowadzający (sala judo)
21:00 Odprawa omówienie przebiegu zgrupowania (sala konferencyjna)

czwartek 05.08.2021r.
7 30 - 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 - 12:30 trening ukierunkowany specjalistyczny (sala judo)
16:00 - 18:00 trening motoryczno - techniczny (sala judo)
21:00Odprawa (sala konferencyjna)

piątek 06.08.2021r.
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 - 12:30 trening ukierunkowany specjalistyczny(sala judo)
16:00 - 18:00 trening taktyczno – techniczny sparingi zadaniowe (sala judo)
21 00 odprawa (sala konferencyjna)

Sobota 07.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 30 trening kondycyjno – wytrzymałościowy (sala z ringiem)
16:00 – 18 00 odnowa biologiczna – kriokomora solanki, basen, sauna
21 00 odprawa (salakonferencyjna)

niedziela 08.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 30 trening- techniczny ukierunkowany specjalistyczny(sala judo)
16:00 – 18 00 trening motoryczno - techniczny (sala judo)
21 00 – odprawa (sala konferencyjna)

poniedziałek 09.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 00 trening- techniczny ukierunkowany specjalistyczny (sala judo)
16:00 – 18 00 trening taktyczno – techniczne sparingi zadaniowe (sala judo)
21 00 – odprawa (sala konferencyjna)

wtorek 10.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 00 trening- techniczny kondycyjno - wytrzymałościowy(sala z ringami)
16:00 – 18 00 odnowa biologiczna kriokomora, solanki, basen, sauna
21 00 – odprawa (sala konferencyjna )


środa 11.08.2021r
7 30 – 8 00 rozruch (stadion lekkoatletyczny)
10:30 – 12 00 trening- techniczny podsumowujący (sala z ringami)
13:00 Obiad
Zakończenie konsultacji

Lista uczestników zgrupowania na koszt 100% PZKB
l.p.
Nazwisko i imię
Klub

1.
Michał Bławdziewicz *
Palestra Warszawa
2.
Robert Dochód *
Kickboxing Team Sejny
3.
Dominik Zadora *
Paco Team Mysłowice
4.
Robert Krasoń *
Tom Center Piotrków
5.
Dominik Kaleta
Klub Kickboxing Kielce
6.
Bartosz Dołbień *
Sparta Gym Warszawa
7.
Damian Piskorz*
Hunter Gym Bydgoszcz
8.
Arkadiusz Krupa *
Thai Gym Tarnów
9.
Mateusz Różak *
Thai Gym Tarnów
10.
Oskar Siegert *
Hunter Gym Bydgoszcz
11.
Jakub Tymiński *
Hunter Gym Bydgoszcz
12.
Robert Soboń *
Klub Kickboxing Kielce
13.
Krzysztof Górski *
Polkon Fight Legnica
14.
Michał Królik *
Paco Team Mysłowice
15.
Piotr Stępień *
Muksw Sport Opoczno
16.
Barbara Nalepa *
Fighter Wrocław
17.
Kamila Bałanda *
Champion Gdańsk
18.
Aleksandra Niewiadomska
Legia Fight Club Warszawa
19.
Martyna Kierczyńska *
Legion Głógów
20.
Ewa Pietrzykowska *
Sparta Gym Warszawa
21.
Gabriela Kuzawińska
X Fight Piaseczno
22.
Dominika Chylińska *
Oświęcimski Klub Karate
23.
Tomasz Mamulski *
trener
24.
Zbigniew Prych *
trener
25.
Witold Kostka *
trener
26.
Łukasz Rambalski *
trener


Codziennie przy śniadaniu dla każdego uczestnika zgrupowania proszę o dostarczenie wody mineralizowanej 1,5 litra. W związku z ostatnim dniem pobytu do obiadu z uwagi na kończenie się doby hotelowej proszę o rozwiązanie problemu z dostępem do łazienek po zakończeniu treningu godzina 12 00 oraz zorganizowania miejsc przechowywania bagaży.

Zawodnicy kadry, którzy będą zakwaterowani poza COS a będą uczestniczyć w treningach

1.
Piotr Wożniak
KS Sporty Walki Piła
2.
Kamila Gołębiowska
Fight Club Radzymin
3.
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
4.
Dominik Tomica
Paco Team Mysłowice
5.
Kacper Pietrak
Paco Team Mysłowice
6.
Maciej Dominiczak
Legion Głogow
7.
Iwona Nieroda - Zdziebko
Diament Pstrągowa
8.
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL