Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Uwaga_Zmiana lokalizacji_Otwarty obóz kadetów Starszych i Młodszych w wersji Kick Light_13-19.08.2021 - Stegna


UWAGA! ZMIANA LOKALIZACJI OBOZU!
Aktualnie: Ośrodek Wypoczynkowo – Kolonijny „POLAR” 82-103 Stegna ul. Wczasowa 5

OTWARTY OBÓZ KADETÓW STARSZYCH I MŁODSZYCH
W WERSJI KICK-LIGHT
TERMIN: 13-19.08.2021

Jeśli ktoś z różnych powodów chciałby zrezygnować z obozu
proszony jest o natychmiastową informację!


Termin stawienia się:
13.08.2021 (piątek) godz. 13:00

Zakończenie:
19.08.2021 (czwartek) godz. 11:00

Miejsce i adres zakwaterowania:
Ośrodek Wypoczynkowo – Kolonijny „POLAR” 82-103 Stegna ul. Wczasowa 5

Zawodnik/czka zabiera ze sobą:
- podpisaną zgodę rodziców /opiekunów prawnych na wyjazd i uczestnictwo
- zaświadczenie zdrowotne/covid 19
- dowód tożsamości bądź legitymację szkolną
- książeczkę sportowca [wskazane aktualne badania]
- informacje o przyjmowanych lekach oraz o chorobach i dolegliwościach
- środki higieniczne
- środki różnego rodzaju [np. maść, żel] na otarcia, pęcherze, opuchnięcia lub stłuczenia…
- cały niezbędny sprzęt sparingowy włącznie ze skakanką
- strój kąpielowy
- strój klubowy i dres ciepły w tym kurtka przeciwdeszczowa, czapka …
- odpowiednie ubrania na chłodne dni, nakrycie głowy, obuwie zwykłe i do biegania

KOSZT 700 PLN [płatne na miejscu] – DOJAZD W ZAKRESIE WŁASNYM

KOSZTA ZWIĄZANE SĄ:
- zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z węzłem sanitarnym
- wyżywienie 3 posiłki dziennie + owoc, śniadania i kolacje wydawane w postaci stołu szwedzkiego
- korzystanie z hali namiotowej w godz. 10:30 – 12:00 i 15:30 – 17:00
- korzystanie z boisk wielofunkcyjnych
- korzystanie z basenu co drugi dzień
- trzy treningi dziennie w tym poranny rozruch
- opieka trenerska
- opieka ratownika wodnego i pielęgniarki
- organizacja ogniska

UCZESTNICY OBOZU, KTÓRZY POTWIERDZILI SWÓJ UDZIAŁ:
  1. Nicola Nasulewicz FF Sport Opoczno
  2. Paweł Bączek CSW Champion Lubawa
  3. Bartosz Fabrykiewicz CSW Champion Lubawa
  4. Hubert Kuczyński CSW Champion Lubawa
  5. Martyna Konieczna CSW Champion Lubawa
  6. Szymon Kaczmarek CSW Champion Lubawa
  7. Dagmara Kaczmarek CSW Champion Lubawa
  8. Lena Kopistecka CSW Champion Lubawa
  9. Natalia Mieczkowska CSW Champion Lubawa
  10. Karolina Aleksandrowicz CSW Champion Lubawa
  11. Julia Kamińska CSW Champion Lubawa
  12. Wiktor Zawadzki CSW Champion Lubawa
  13. Pola Stołowska AZS AWF Warszawa
  14. Bartosz Szwejk AZS AWF Warszawa
  15. Patryk Klamrowski Agoga Gym Lębork
  16. Oktawia Jankowska KS Polonia 1912 Leszno
  17. Iga Jankowska KS Polonia 1912 Leszno
  18. Aleksander Piasecki KS Polonia 1912 Leszno
  19. Paweł Olszewski A&W Team Obrowo
  20. Michał Olszewski A&W Team Obrowo
  21. Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo
  22. Wiktoria Szumska KSW Szczecinek
  23. Adam Spychalski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
  24. Oliwier Brodowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
  25. Maciej Konarzewski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
  26. Jakub Banach Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
  27. Jan Słomski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek
  28. Milena Manelska Smok Toruń
  29. Martyna Marcinkowska Smok Toruń
  30. Bartosz Zalewski Smok Toruń
  31. Aleksander Kilasiński Smok Toruń
  32. Xavier Rzeszut KS Sporty Walki Piła
  33. Klaudia Mikołajewska KS Sporty Walki Piła
  34. Anita Leniec KS Sporty Walki Piła
  35. Julia Janicka KS Sporty Walki Piła
  36. Aleksander Kopczyński Rawski Klub Karate Kyokushinkai
  37. Mateusz Kubryn Rawski Klub Karate Kyokushinkai
  38. Marcel Pietraszek Rawski Klub Karate Kyokushinkai
  39. Zuzanna Szczepanik Rawski Klub Karate Kyokushinkai
  40. Martyna Gasińska Rawski Klub Karate Kyokushinkai
  41. Dawid Ciepłuch Piechotka Team
  42. Oskar Ciepłuch Piechotka Team
  43. Bartosz Stańczyk Piechotka Team
  44. Adam Jędraś X-Fight Piaseczno
  45. Zuzanna Brandt Champion Gdańsk
  46. Maksymilian Łącki Champion Gdańsk
  47. Natalia Widawska Akademia Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno
  48. Marsel Castalano Bartoszycka Szkoła Taekwondo
  49. Laila Castalano Bartoszycka Szkoła Taekwondo


SZTAB TRENERSKI: Rafał Mazurowski, Oliwia Lóźniewska i Natalia Boczek

Trener Kadry Narodowej Kadetów Starszych w formule KICK-LIGHT

Rafał Mazurowski


Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL