Start rywalizacji sportowej w niedzielę o godz. 9:00 | |
Walka 1, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Grzegorz Błotnicki DWOT/8KPBOT | Daniel Terlecki OSP Pionki |
- TKO1 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Jan Sztymer Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie | Jakub Rychlak 10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej |
- WO | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Sylwester Błędowski 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | Krystian Jabłoński 4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY |
WO - | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Andrzej Kwasiżur 31 Batalion Obrony Terytorialnej Rzeszów | Damian Kowalewski 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy |
WO - | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Radosław Pupin OSP Środa Śląska | Damian Kosiorek 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA |
- RSC1 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Karol Wojciechowski 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | Daniel Zwada Służba Ochrony Państwa |
RSC1 - | |
Walka 7, Półfinał kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Weronika Grudzińska OSP Wymysłów | Żaneta Cieśla 16 Pułk Logistyczny w Elblągu JW 3751 |
RSC1 - | |
Walka 8, Półfinał kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Martyna Stefaniak Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach | Anna Mieszkowska 7 Pomorska Brygada WOT |
- TKO2 | |
Walka 9, Półfinał kick-light / Weteran [m] / -94kg | |
Artur Wołoszyn Straż Ochrony Kolei | Janusz Zielak 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA |
WO - | |
Walka 10, Półfinał kick-light / Weteran [m] / -94kg | |
TOMASZ SZEWCZYK 5bdow jw2771 | Mirosław Smętek KMP Nowy Sącz |
AB1 - | |
Walka 11, Półfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Andrzej Kozłowski Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia | Damian Kowalewski 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy |
- WO | |
Walka 12, Półfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Kacper Dąbrowski Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia | Radosław Pupin OSP Środa Śląska |
1 - 2 | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Jakub Świderski OSP Gałczewko | Norbert Krawczyk OSP Wińsko |
- TKO2 | |
Walka 14, Półfinał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Radosław Kuzia 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Płocku | Daniel Zwada Służba Ochrony Państwa |
3 - 0 | |
Walka 15, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Dominik Pelc 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | Bartosz Brauer Polska Policja |
1 - 2 | |
Walka 16, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Igor Abrusiewicz Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu | Łukasz Malinowski 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy |
Walka 17, Przedwalka kick-light / Weteran [m] / -84kg | |
Damian Wysocki OSP Wymysłów | Łukasz Matwij Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia |
2 - 1 | |
Walka 18, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Jan Sztymer Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie | Krystian Jabłoński 4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY |
- WO | |
Walka 18.2, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Tomasz Adamus KPP Starachowice | Grzegorz Błotnicki DWOT/8KPBOT |
WO - | |
Walka 19, Finał kick-light / Senior [k] / -55kg | |
Żaneta Cieśla 16 Pułk Logistyczny w Elblągu JW 3751 | Martyna Stefaniak Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach |
3 - 0 | |
Walka 20, Finał kick-light / Senior [m] / -57kg | |
Bartosz Karpiński 4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | Marcel Smoliński OSP Środa Śląska |
- RSC1 | |
Walka 21, Finał point-fighting / Senior [m] / -89kg | |
Paweł Strykowski KP PSP Międzyrzecz | |
Walka 22, Finał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Jakub Świderski OSP Gałczewko | Radosław Kuzia 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Płocku |
TKO2 - | |
Walka 23, Finał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Grzegorz Błotnicki DWOT/8KPBOT | Jan Sztymer Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie |
- TKO1 | |
Walka 24, Finał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Łukasz Rabiej 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | Bartosz Brauer Polska Policja |
TKO1 - | |
Walka 25, Finał kick-light / Weteran [m] / -94kg | |
Janusz Zielak 18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA | Mirosław Smętek KMP Nowy Sącz |
TKO2 - | |
Walka 26, Finał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Andrzej Kozłowski Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia | Radosław Pupin OSP Środa Śląska |
TKO3 - | |
Walka 27, Finał kick-light / Weteran [m] / -84kg | |
Daniel Salawa 5bdow jw2771 | Damian Wysocki OSP Wymysłów |
3 - 0 |