Walka 1, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Piotr Grochowalski KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
10 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Dawid Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 9 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adam Dzierzbicki NINJA ACADEMY WARSZAWA | Marcin Bąkowski KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
10 - 11 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Maksymilian Szłapa DAN Świdnik | Dominik Tymura Akademia Sportów Walki WATAHA |
13 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Alex Biernat Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Jakub Ślązak DAN Świdnik |
1 - 11 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Aleksander Piaseczny Striker Turek | Bartosz Archacki Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
9 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Jakub Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
14 - 4 | |
Walka 8, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Dominik Jeroszewski UKS Fight Club Mrągowo | Dawid ŻURAWSKI FIGHTER Nowa Sól |
6 - 7 | |
Walka 9, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Alexander ANDRZEJEWSKI FIGHTER Nowa Sól | Jakub Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
4 - 11 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Jerzy Dudek- Dmochowski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
9 - 8 | |
Walka 11, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Dawid Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Marcin Bąkowski KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
10 - 2 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Jan Małecki Striker Turek | Maksymilian Szłapa DAN Świdnik |
2 - 12 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Jakub Ślązak DAN Świdnik | Aleksander Piaseczny Striker Turek |
7 - 3 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Marcel Szwejk AZS AWF Warszawa, Warszawa | Jan Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
5 - 6 | |
Walka 15, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Dawid ŻURAWSKI FIGHTER Nowa Sól | Jakub Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
13 - 15 | |
Walka 16, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Jerzy Dudek- Dmochowski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Dawid Siwczyński KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
5 - 12 | |
Walka 17, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Maksymilian Szłapa DAN Świdnik | Jakub Ślązak DAN Świdnik |
14 - 10 | |
Walka 18, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Dorian Radzikowski Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Szymon Szatkowski Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo |
3 - 0 | |
Walka 19, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Aleksander Ruta Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Oliwier Rosiak Striker Turek |
3 - 0 | |
Walka 20, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Filip Czechowski Knock Out Tem Bełchatów | Dominik Marczak Łaski Klub Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 21, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Dorian Radzikowski Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
3 - 0 | |
Walka 22, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Aleksander Ruta Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Dominik Marczak Łaski Klub Sztuk Walki |
AB1 - | |
Walka 23, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Mateusz Gorzelak Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Dominik Marczak Łaski Klub Sztuk Walki |
AB1 - | |
Walka 24, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Julia Śmiałkowska Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
5 - 9 | |
Walka 25, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Wiktor Paszkiewicz Knock Out Tem Bełchatów | Kacper Czap Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
10 - 8 | |
Walka 26, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Mateusz Pasik UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Kacper Gadomski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
16 - 15 | |
Walka 27, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Anna Dudek-Dmochowska Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
2 - 3 | |
Walka 28, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Amelia Prus Akademia Sportów Walki WATAHA | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
6 - 9 | |
Walka 29, Finał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Wiktor Paszkiewicz Knock Out Tem Bełchatów | Mateusz Pasik UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
1 - 11 | |
Walka 30, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Pola Stołowska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
10 - 5 | |
Walka 31, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Oliwier Baranowski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Kacper Gadomski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
8 - 9 | |
Walka 32, Finał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Damian Szczęsny UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Oliwier Baranowski Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
4 - 14 | |
Walka 33, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Wiktor Paszkiewicz Knock Out Tem Bełchatów | Kacper Czap Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
10 - 8 | |
Walka 34, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Pasik UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Kacper Gadomski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
17 - 14 | |
Walka 35, Finał point-fighting / Junior [m] / -79kg | |
Dominik Kaim UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Damian Szczęsny UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
12 - 2 | |
Walka 36, Finał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Wiktor Paszkiewicz Knock Out Tem Bełchatów | Mateusz Pasik UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
6 - 16 | |
Walka 37, Finał point-fighting / Junior [m] / +94kg | |
Kamil Skowronek UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Igor Polak Akademia Sportów Walki WATAHA |
10 - 9 | |
Walka 38, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Maja kamińska Nowotarski Klub Sportow Walki | Nikola SCIEPURA FIGHTER Nowa Sól |
- DQ2 | |
Walka 39, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Jessica Żabolicka Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Martyna Gasińska Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
TKO1 - | |
Walka 40, Finał kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Julia Marciniak Łaski Klub Sztuk Walki | Maja kamińska Nowotarski Klub Sportow Walki |
- AB1 | |
Walka 41, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Aleksandra Lipińska UKS Sanda Płock | Jessica Jamróz Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa |
- TKO1 | |
Walka 42, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Marika Morelowska Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Kinga Mikuś Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
3 - 0 | |
Walka 43, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Alicja Gajewska Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
TKO2 - | |
Walka 44, Półfinał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Zuzanna Szczepanik Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Aleksandra Lipińska UKS Sanda Płock |
1 - 2 | |
Walka 45, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Beata Bartos Knock Out Tem Bełchatów | Marika Morelowska Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
3 - 0 | |
Walka 46, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Aleksandra Lipińska UKS Sanda Płock |
TKO1 - | |
Walka 47, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Krzysztof Fafiński Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
- TKO2 | |
Walka 48, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Paweł Królak Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki | Seweryn Kowalewski Striker Turek |
0 - 3 | |
Walka 49, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Aleksander Piasecki KS POLONIA 1912 Leszno | Łukasz Gumiński LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
0 - 3 | |
Walka 50, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Cezary Kowalkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Jakub Gieraga Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
- TKO2 | |
Walka 51, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Mikołaj Zrada Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz | Kacper Kurzępa Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
RSC2 - | |
Walka 52, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Seweryn Kowalewski Striker Turek |
- AB1 | |
Walka 53, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn | Krzysztof Lewandowski Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
- TKO2 | |
Walka 54, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Oliwier Laskowski Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Łukasz Gumiński LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
TKO1 - | |
Walka 55, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Aleksander ZAKONEK Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Cezary Kowalkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
TKO2 - | |
Walka 56, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Max Kowanek KS POLONIA 1912 Leszno | Kacper Kurzępa Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
2 - 1 | |
Walka 57, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Bartosz Siwek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
- TKO2 | |
Walka 58, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Marcin Daszkiewicz Klub Sztuk Walk Shark Łódź | Błażej Mikulski Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki |
- TKO2 | |
Walka 59, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wojciech Nowakowski Klub Sportowy Egida Olsztyn | Łukasz Gumiński LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
AB1 - | |
Walka 60, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Cezary Kowalkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Max Kowanek KS POLONIA 1912 Leszno |
3 - 0 | |
Walka 61, Półfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Hubert Jurkiewicz Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo | Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
TKO1 - | |
Walka 62, Półfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Łukasz Olejniczak Łaski Klub Sztuk Walki | Marcin Daszkiewicz Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
- TKO1 | |
Walka 63, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Łukasz Gumiński LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK | Cezary Kowalkowski LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK |
AB1 - | |
Walka 64, Finał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Łukasz Olejniczak Łaski Klub Sztuk Walki |
- TKO2 | |
Walka 65, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Kałużny Striker Turek | Kacper Bury Nowotarski Klub Sportow Walki |
- TKO2 | |
Walka 66, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Sztmon Giera Fight Club Radzymin | Łukasz Godłoza Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
- TKO2 | |
Walka 67, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Patryk OBERDA FIGHTER Nowa Sól | Jędrzej Różalski Klub Sztuk Walk Shark Łódź |
3 - 0 | |
Walka 68, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Radosław Zalewski Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Szymon Kałużny Striker Turek |
TKO1 - | |
Walka 69, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Sztmon Giera Fight Club Radzymin | Patryk OBERDA FIGHTER Nowa Sól |
- TKO1 | |
Walka 70, Przedwalka kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock | Emilia Rawa UKS Fight Club Mrągowo |
3 - 0 | |
Walka 71, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Kałużny Striker Turek | Sztmon Giera Fight Club Radzymin |
3 - 0 | |
Walka 72, Półfinał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Wiktoria Banaszek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
RSC1 - | |
Walka 73, Półfinał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Diana Dumała X Fight Piaseczno | Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock |
0 - 3 | |
Walka 74, Finał kick-light / Senior [k] / -60kg | |
Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki | Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock |
3 - 0 |