Walka 1, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Dawid Siek KS Sporty Walki Piła | Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
3 - 0 | |
Walka 2, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kamil Dychała UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec | Mikołaj Kopaniszyn Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 3, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Maciej Markowski Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
2 - 1 | |
Walka 4, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Mateusz Różak Klub Sportowy Thai Gym Tarnów | Daniel Jędrzejewski Golden Dragon Bydgoszcz |
2 - 1 | |
Walka 5, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Maciej Kubicki Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Michał Kuleta Fighter Wrocław |
0 - 3 | |
Walka 6, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Kacper Frątczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Przemysław Walków Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Michał Gołojuch Palestra Warszawa | Karol Łasiewicki Fight Academy Ostrołęka |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Szymon Obroślak Legia Fight Club Warszawa | Piotr Woźniak KS Sporty Walki Piła |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Piotr Stępień MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Dominik Tomica Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 10, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Michał Gołębiowski MAX BOXING KLUB | Jakub Syc Legion Głogów |
2 - 1 | |
Walka 11, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Hubert Marcisz Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Dominik Cinal Paco Team Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 12, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Piotr Pokładek Legion Głogów | Artur Rawski SMOK Toruń |
1 - 2 | |
Walka 13, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra | Robert Soboń Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
RSC2 - | |
Walka 14, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Michał Królik Paco Team Mysłowice | Adrian Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 15, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Bartosz Wiktorski Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski | Wojciech Kosowski Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 16, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Aleksandra Niewiadomska Legia Fight Club Warszawa | Dominika Filec ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik |
0 - 3 | |
Walka 17.2, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Oskar Siegert Hunter Gym Bydgoszcz | Mateusz Białecki SMOK Toruń |
3 - 0 | |
Walka 18, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Paweł Józefowicz Fighter Wrocław | Szymon Żelazko Hunter Gym Bydgoszcz |
3 - 0 | |
Walka 19, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -70kg | |
Kamila Bałanda Champion Gdańsk | Natalia Panas Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 20, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -70kg | |
Pola Rogala Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Małgorzata Tkocz Klub Sportowy Spartan Knurów |
2 - 1 | |
Walka 21, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Ewa Pietrzykowska Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Martyna Kot Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
3 - 0 | |
Walka 22, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Wiktoria Wojciechowska Klub Sportowy Shootboxer Mosina | Martyna Kierczyńska Legion Głogów |
0 - 3 | |
Walka 23, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Gabriela Kuzawińska X Fight Piaseczno | Aleksandra Białek Legion Głogów |
3 - 0 | |
Walka 24, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Aleksandra Mądraszewska Champion Gdańsk | Barbara Nalepka Fighter Wrocław |
1 - 2 | |
Walka 25, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Dawid Szybowski Hunter Gym Bydgoszcz | Adam Kosut Klub Sportowy Shootboxer Mosina |
3 - 0 | |
Walka 26, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Dawid Czyżewski Golden Dragon Bydgoszcz | Kryspin Kalski FIGHTGYM GDYNIA |
3 - 0 | |
Walka 27, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Dawid Siek KS Sporty Walki Piła | Kamil Dychała UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec |
1 - 2 | |
Walka 28, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Maciej Markowski Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Mateusz Różak Klub Sportowy Thai Gym Tarnów |
0 - 3 | |
Walka 29, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Bartosz Dołbień Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Dominik Cinal Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 30, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Dominik Kaleta Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Artur Rawski SMOK Toruń |
3 - 0 | |
Walka 31, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Wojciech Urbanowicz Klub Sportowy Pretorium Poznań | Piotr Woźniak KS Sporty Walki Piła |
0 - 3 | |
Walka 32, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Piotr Stępień MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Michał Gołębiowski MAX BOXING KLUB |
2 - 1 | |
Walka 33, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Jakub Tymiński Hunter Gym Bydgoszcz | Robert Soboń Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
0 - 3 | |
Walka 34, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Mariusz Lach Legion Głogów | Michał Królik Paco Team Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 35, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Emil Chorążewicz Palestra Warszawa | Piotr Sokół Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
0 - 3 | |
Walka 36, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Damian Piskorz Hunter Gym Bydgoszcz | Wojciech Kosowski Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 37, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Tomasz Konieczny Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Michał Kuleta Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 38, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Kacper Frątczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Karol Łasiewicki Fight Academy Ostrołęka |
3 - 0 | |
Walka 39, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Sylwia Kaliś Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Emilia Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 40, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Paulina Saczuk Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa | Dominika Filec ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik |
1 - 2 | |
Walka 41, Finał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Gabriela Kuzawińska X Fight Piaseczno | Barbara Nalepka Fighter Wrocław |
0 - 3 | |
Walka 42, Finał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Piotr Woźniak KS Sporty Walki Piła | Piotr Stępień MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
1 - 2 | |
Walka 43, Finał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Robert Soboń Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Michał Królik Paco Team Mysłowice |
0 - 3 | |
Walka 44, Finał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Ewa Pietrzykowska Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Martyna Kierczyńska Legion Głogów |
3 - 0 | |
Walka 45, Finał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Oskar Siegert Hunter Gym Bydgoszcz | Paweł Józefowicz Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 46, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kamil Dychała UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec | Mateusz Różak Klub Sportowy Thai Gym Tarnów |
RSC2 - | |
Walka 47, Finał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Emilia Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra | Dominika Filec ABSORTIO TEAM Czerwionka-Leszczyny / Rybnik |
3 - 0 | |
Walka 48, Finał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Piotr Sokół Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Damian Piskorz Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 49, Finał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Bartosz Dołbień Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Dominik Kaleta Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
3 - 0 | |
Walka 50, Finał K1 Rules / Senior [k] / -70kg | |
Kamila Bałanda Champion Gdańsk | Pola Rogala Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 51, Finał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Tomasz Konieczny Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów | Kacper Frątczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
KO1 - | |
Walka 52, Finał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Dawid Szybowski Hunter Gym Bydgoszcz | Dawid Czyżewski Golden Dragon Bydgoszcz |
KO2 - |