Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
UWAGA TRENERZY I ZAWODNICY! Proszę trenerów o zwracanie uwagi na komunikaty! 
PROSZĘ O CZUJNOŚĆ ZAWODNIKOW Z PLANSZY A, PONIEWAZ PEWNE WALKI ZOSTALY PRZENIESIONE NA INNE PLANSZE, WIEC INNE WALKI ODBYWAC SIE BEDA SZYBCIEJ. !!!
UWAGA! KAT WAG -94 kg juniorow M oraz  -89 kg juniorow M zostaly przeniesiona z planszy A na plansze D i te walki odbeda sie po walkach juniorek na planszy D! UWAGA! NAJPIERW ODBEDZIE SIE -94 kg NASTEPNIE -89 kg
UWAGA! KAT WAG +94 kg juniorow M zostala przeniesiona z planszy A na plansze B i te walki odbeda sie po walkach juniorek na planszy  i kadetow na planszy B! UWAGA!
UWAGA! KAT WAG -55 kg juniororek K zostala przeniesiona z planszy C na plansze B i te walki odbeda sie po walkach juniorek, juniorow kat +94kg i kadetow na planszy B! UWAGA!

Mistrzostwa Polski kickboxingu w Kick Light Kadetów Młodszych i Starszych_14-16.05.2021 - Włoszakowice

Termin: 14.05.2021 - 16.05.2021
Lokalizacja: Włoszakowice

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Milena Manelska
SMOK Toruń
Natalia Szulc
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Nikola Krupa
Paco Team Mysłowice
Maja Bortnik
Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin
0 - 3
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Amanda Wróbel
UKS High Kick Gym Szczecin
Weronika Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
TKO2 -
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Wiktoria Bigos-Brzozowska
SKF Boksing Zielona Góra
- TKO1
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Aleksandra Lipińska
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 6, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
Julia Janicka
KS Sporty Walki Piła
3 - 0
Walka 7, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Natella Gasparyan
SKF Boksing Zielona Góra
Natalia Szulc
KKS Sporty Walki Poznań
TKO1 -
Walka 8, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Jagoda Snopek
SKF Boksing Zielona Góra
Dominika Kondracka
KSW Łuków
TKO2 -
Walka 9, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Roksana Rzeźnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Maja Bortnik
Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin
- TKO2
Walka 10, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Pola Stołowska
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Klaudia Koc
A&W Team Obrowo
3 - 0
Walka 11, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Anita Leniec
KS Sporty Walki Piła
Weronika Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
TKO2 -
Walka 12, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Michalina Szlachetka
KS POLONIA 1912 Leszno
Kinga Wieczorek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
- TKO1
Walka 13, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Aleksandra Paczkowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
TKO1 -
Walka 14, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Oliwia Kaczmarek
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
Anna Baran
UKS EVAN Nowy Sącz
TKO1 -
Walka 15, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Zuzanna Chłopaś
Klub Sportowy Mistral Wojkowice
Wiktoria Kręcichwost
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO2 -
Walka 16, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Maja Wojnicz
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Katarzyna Kalińska
LZS POPRAWA Siedlików
TKO2 -
Walka 17, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 18, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Irmina Kądrzycka
Karwiński Team Mława Mława
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
RSC1 -
Walka 19, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Marika Niedziółka
KSW Szczecinek
Maria Zyznarska
Beskid Dragon Bielsko-Biała
2 - 1
Walka 20, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Emilia Czarnowska
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Karolina Kryńska
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
- RSC1
Walka 21, 1/16       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Weronika Tarczyńska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
1 - 2
Walka 22, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Hanna Wilczek
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Iwona Romanowska
Husaria Wałcz
- TKO1
Walka 23, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Zuzanna Brandt
Champion Gdańsk
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
0 - 3
Walka 24, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Kinga Nowakowska
SKF Boksing Zielona Góra
Alicja Popiela
UKS EVAN Nowy Sącz
- TKO1
Walka 25, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Oliwia Czuchraj
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Hanna Ogrodowska
Husaria Wałcz
0 - 3
Walka 26, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Aleksandra Żuchowska
Karwiński Team Mława Mława
Marika Morelowska
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
TKO1 -
Walka 27, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Maria Putra
MUKS Husaria Gołdap
Martyna Marcinkowska
SMOK Toruń
TKO2 -
Walka 28, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Natalia Widawska
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Kinga Mikuś
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- AB2
Walka 29, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Maja Marczak
Łaski Klub Sztuk Walki
Nadia Stalończyk
Klub Sportowy Pretorium Poznań
RSC1 -
Walka 30, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Hanna Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Emilia Solarz
UKS High Kick Gym Szczecin
- TKO2
Walka 31, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Nikola Grudzińska
Klub Sportów Walki Włocławek
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
DQ1 -
Walka 32, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Urszula Kacperska
Husaria Wałcz
Julia Drewa
GOSRiT Luzino
TKO1 -
Walka 33, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
Natalia Szulc
KKS Sporty Walki Poznań
- RSC1
Walka 34, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Dominika Kondracka
KSW Łuków
Roksana Rzeźnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
0 - 3
Walka 35, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Pola Stołowska
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Weronika Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
3 - 0
Walka 36, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Michalina Szlachetka
KS POLONIA 1912 Leszno
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
TKO1 -
Walka 37, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Beata Fyda
Gladiator Binczarowa
Daria Bałdowska
Ragnarok Białystok
3 - 0
Walka 38, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Martyna Wiśniewska
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Daria Ściślicka
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
0 - 3
Walka 39, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Marlena Stefańska
UKS EVAN Nowy Sącz
Oktawia Jankowska
KS POLONIA 1912 Leszno
- TKO1
Walka 40, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Magdalena Gruca
Gladiator Binczarowa
Hanna Wilczek
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
TKO2 -
Walka 41, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Anna Baran
UKS EVAN Nowy Sącz
Wiktoria Kręcichwost
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- TKO1
Walka 42, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Katarzyna Kalińska
LZS POPRAWA Siedlików
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
TKO1 -
Walka 43, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Marika Niedziółka
KSW Szczecinek
3 - 0
Walka 44, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Emilia Czarnowska
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
TKO2 -
Walka 45, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Amelia Kostrzewa
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
TKO1 -
Walka 46, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Wiktoria Dąbrowska
Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz
Roksana Lewandowska
LKSW Pomorze Świnoujście
- TKO1
Walka 47, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Iga Leboda
KS Ziętek Team Kalisz
Zofia Rychlińska
KS POLONIA 1912 Leszno
AB1 -
Walka 48, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Oliwia Perwińska
SKF Boksing Zielona Góra
Wiktoria Sacher
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- RSC1
Walka 49, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Natalia Jurkiewicz
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
TKO2 -
Walka 50, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Kinga Nowakowska
SKF Boksing Zielona Góra
Hanna Ogrodowska
Husaria Wałcz
- TKO1
Walka 51, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Iga Jankowska
KS POLONIA 1912 Leszno
Marika Morelowska
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
TKO2 -
Walka 52, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Martyna Marcinkowska
SMOK Toruń
Natalia Widawska
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
0 - 3
Walka 53, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Alicja Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Martyna Konieczna
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 54, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Nadia Stalończyk
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- TKO1
Walka 55, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Emilia Gorczycka
Klub Sportowy Mistral Wojkowice
Hanna Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 56, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Oliwia Natoniewska
KS Sporty Walki Piła
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
TKO2 -
Walka 57, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Maja Sułkowska
Husaria Wałcz
Kamila Kryszak
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
TKO1 -
Walka 58, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Oliwia Dziwosz
Paco Team Mysłowice
Laura Szarzała
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 59, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Maja Michalik
Klub Sportowy Mistral Wojkowice
Amelia Rzepecka
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
0 - 3
Walka 60, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
Julia Drewa
GOSRiT Luzino
3 - 0
Walka 61, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Beata Fyda
Gladiator Binczarowa
Daria Ściślicka
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
3 - 0
Walka 62, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Marlena Stefańska
UKS EVAN Nowy Sącz
Hanna Wilczek
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 63, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
Roksana Rzeźnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 64, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Pola Stołowska
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 65, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Anna Baran
UKS EVAN Nowy Sącz
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
TKO1 -
Walka 66, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
3 - 0
Walka 67, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
Wiktoria Dąbrowska
Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz
- DQ1
Walka 68, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Zofia Rychlińska
KS POLONIA 1912 Leszno
Oliwia Perwińska
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 69, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
Kinga Nowakowska
SKF Boksing Zielona Góra
2 - 1
Walka 70, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Marika Morelowska
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
Natalia Widawska
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
- TKO1
Walka 71, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Martyna Konieczna
CSW Champion Lubawa
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
0 - 3
Walka 72, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Hanna Bagińska
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 73, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Kamila Kryszak
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
Laura Szarzała
SKF Boksing Zielona Góra
- DQ1
Walka 74, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Amelia Rzepecka
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 75, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Beata Fyda
Gladiator Binczarowa
Marlena Stefańska
UKS EVAN Nowy Sącz
0 - 3
Walka 76, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
Pola Stołowska
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
2 - 1
Walka 77, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 78, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
Oliwia Perwińska
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 79, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
Marika Morelowska
Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki
3 - 0
Walka 80, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
1 - 2
Walka 81, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Kamila Kryszak
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 82, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Igor Stępnik
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Miłosz Ormiński
MLKS Spider Złotów
- AB1
Walka 83, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Olaf Laskowski
KKS Sporty Walki Poznań
Kacper Olęcki
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
0 - 3
Walka 84, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Jakub Ćwirko
KS POLONIA 1912 Leszno
Ivo Omelianczuk
Ragnarok Białystok
DQ2 -
Walka 85, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Tymon Kałuża
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Oskar Dudziński
KSW Łuków
RSC1 -
Walka 86, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Konrad Redestowicz
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Oskar Lech
Paco Team Mysłowice
2 - 1
Walka 87, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Kacper Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Igor Stępnik
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 88, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Maciej Sowa
KS POLONIA 1912 Leszno
Kacper Olęcki
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
TKO2 -
Walka 89, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Maciej Wawer-Jarmosz
Gdański Klub Kick Boxingu DUET
Ivo Omelianczuk
Ragnarok Białystok
0 - 3
Walka 90, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Oskar Dudziński
KSW Łuków
Konrad Redestowicz
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
- TKO2
Walka 91, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Igor Stępnik
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Kacper Olęcki
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
0 - 3
Walka 92, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Ivo Omelianczuk
Ragnarok Białystok
Oskar Dudziński
KSW Łuków
0 - 3
Walka 93, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Kacper Olęcki
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Oskar Dudziński
KSW Łuków
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL