Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY
UWAGA!!
Na planszy A ostatnia walka przed przerwą będzie miała numer 28
Na planszy B ostatnia walka przed przerwą będzie miała numer 31
Na planszy C ostatnia walka przed przerwą będzie miała numer 35



UWAGA!!
Na planszy A rozegrane zostaną wszystkie kategorie wagowe formuły KL kadet starszy (kobiety i mężczyźni) (numery walk 1-61)
Na planszy B rozegrane zostaną wszystkie kategorie wagowe formuły KL kadet młodszy (kobiety i mężczyźni) oraz PF kadet starszy (mężczyźni) (numery walk 1-51)
Na planszy C rozegrane zostaną pozostałe kategorie wagowe formuły PF kadet kadet starszy (kobiety), PF kadet młodszy (kobiety i mężczyźni) oraz PF dzieci (chłopcy i dziewczynki) (numery walk 1-65)

Poniżej harmonogram startu zawodów:
8.00 - zebranie wszystkich klubów na hali sportowej
8.05 - odprawa sędziów
8.15 - odprawa trenerów
8.25 - rozpoczęcie walk

W przypadku wykrycia wszelkich nieprawidłowości lub gdy pojawią się wątpliwości proszę o kontakt z Szefem Planszy A - Krzysztofem Żychlińskim przed rozpoczęciem walk. Po rozpoczęciu rywalizacji sportowej wszelkie uwagi lub zgłoszone wątpliwości nie będą rozpatrywane!!


Puchar Polski Kadetów Kick Light_10-11.09.2021 - Warszawa

Termin: 10.09.2021 - 11.09.2021
Lokalizacja: Warszawa
EN English application

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Paweł Perlik
A&W Team Obrowo
Sebastian Wierciak
ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI
3 - 0
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Napierała
Striker Turek
Martin Mioduszewski
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 3, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Olaf Siemiątkowski
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Marek Helak
Uniq Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 4, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Kamil Mączkowski
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Paweł Perlik
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 5, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Maciek Szwechowicz
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Gracjan Michałowski
KO GYM Świebodzice
WO -
Walka 6, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Łukasz Gumiński
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Jakub Napierała
Striker Turek
- DQ1
Walka 7, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
Jakub Kościelnik
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Paweł Burda
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
- TKO1
Walka 8, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
Arkadiusz Żabiński
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Anton Bardabush
Fight Club Radzymin
TKO2 -
Walka 9, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Olaf Siemiątkowski
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Paweł Perlik
A&W Team Obrowo
- TKO2
Walka 10, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Gracjan Michałowski
KO GYM Świebodzice
Łukasz Gumiński
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
0 - 3
Walka 10.1, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
Borys Damrath
A&W Team Obrowo
Anton Bardabush
Fight Club Radzymin
0 - 3
Walka 12, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Olaf Siemiątkowski
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Łukasz Gumiński
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
- RSC1
Walka 13, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Oliwier Henszel
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
Dawid Mączkowski
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
3 - 0
Walka 14, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Mikołaj Drzewiecki
Fight Club Radzymin
Jakub Gieraga
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
TKO1 -
Walka 14.1, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
Jakub Kościelnik
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Anton Bardabush
Fight Club Radzymin
0 - 3
Walka 15, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Seweryn Kowalewski
Striker Turek
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 16, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Paweł Olszewski
A&W Team Obrowo
Adrian Szopa
Stowarzyszenie Sportowe SZOPA Fight Team Krakow
- TKO2
Walka 17, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Zbyszek Jarzębski
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Michał Olszewski
A&W Team Obrowo
- TKO1
Walka 18, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Bartosz Dobrowolski
X Fight Piaseczno
Oliwier Henszel
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
0 - 3
Walka 19, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Jakub Gieraga
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 20, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Mateusz Kubryn
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Paweł Olszewski
A&W Team Obrowo
TKO2 -
Walka 22, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Oliwier Henszel
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
Adam Bachman
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 23, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Zbyszek Jarzębski
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Paweł Olszewski
A&W Team Obrowo
3 - 0
Walka 24, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Dawid Wyszyński
Fight Club Radzymin
Maksymilian Kędzia
KSW Alien Łódź
3 - 0
Walka 25, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Fabian Bartczak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Olaf Puchała
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
- AB1
Walka 26, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Cezary Kowalkowski
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
0 - 3
Walka 27, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
Paweł Witomski
GSWW Najemnik Gliwice
3 - 0
Walka 28, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Fryderyk Polubiec
KSW Alien Łódź
Jan Kabziński
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
- TKO2
Walka 29, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Patryk Klimczak
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Dawid Wyszyński
Fight Club Radzymin
TKO1 -
Walka 30, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Marcin Kowalewicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Fabian Bartczak
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- RSC1
Walka 31, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Klemens Matulewicz
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
TKO1 -
Walka 32, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Aleksander Piasecki
KS POLONIA 1912 Leszno
Fryderyk Polubiec
KSW Alien Łódź
DQ -
Walka 33, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Dawid Wyszyński
Fight Club Radzymin
Marcin Kowalewicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 34, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
Fryderyk Polubiec
KSW Alien Łódź
WO -
Walka 35, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Alicja Popiela
UKS EVAN Nowy Sącz
Julia Muchla
FIGHT POINT Biała Podlaska
TKO1 -
Walka 36, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
Marsel Castalano
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Yan Opanasiuk
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
- RSC2
Walka 37, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
Szymon Piłka
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Iwo Adamek
Striker Turek
0 - 3
Walka 38, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Iga Jankowska
KS POLONIA 1912 Leszno
Maja Gromek
Uniq Fight Club Warszawa
- TKO1
Walka 39, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
Julia Muchla
FIGHT POINT Biała Podlaska
- TKO2
Walka 40, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -37kg
Marsel Castalano
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Iwo Adamek
Striker Turek
3 - 0
Walka 41, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Iga Jankowska
KS POLONIA 1912 Leszno
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 42, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Oktawia Jankowska
KS POLONIA 1912 Leszno
Kinga Wieczorek
Klub Sportowy Egida Olsztyn
- TKO1
Walka 43, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Kamila Kryszak
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
Zuzanna Cichosz
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
- TKO2
Walka 43.1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Amelia Rzepecka
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Zuzanna Drewniak
Striker Turek
- TKO2
Walka 44, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Weronika Błażejewicz
X Fight Piaseczno
Maja Mołodecka
Legion Głogów
TKO1 -
Walka 45, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Hania Garboś
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
- AB1
Walka 46, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
Oktawia Jankowska
KS POLONIA 1912 Leszno
TKO2 -
Walka 47, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Zofia Rychlińska
KS POLONIA 1912 Leszno
Kamila Kryszak
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
TKO2 -
Walka 48, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Amelia Rzepecka
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Maja Mołodecka
Legion Głogów
0 - 3
Walka 49, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Oktawia Jankowska
KS POLONIA 1912 Leszno
0 - 3
Walka 50, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Kamila Kryszak
Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz
Maja Mołodecka
Legion Głogów
RSC1 -
Walka 51, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Maja Wojnicz
Klub Sportowy Egida Olsztyn
Aleksandra Paczkowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 52, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Natalia Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
0 - 3
Walka 53, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Alona Litvynenko
KO Team Otwock
Weronika Tarczyńska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
TKO1 -
Walka 54, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Weronika Zawalska
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Jagoda Stachaczek
Legion Głogów
TKO1 -
Walka 55, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Oskar Dudziński
KSW Łuków
Oskar Lech
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 56, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Klaudia Koc
A&W Team Obrowo
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
0 - 3
Walka 57, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Weronika Tarczyńska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Jagoda Stachaczek
Legion Głogów
TKO2 -
Walka 58, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Julia Śmiałkowska
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Aleksandra Paczkowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 59, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Marlena Stefańska
UKS EVAN Nowy Sącz
Daria Ściślicka
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
3 - 0
Walka 60, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Kacper Olęcki
LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK
Oskar Lech
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 61, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Aniela Misiaczyk
KS POLONIA 1912 Leszno
Jagoda Stachaczek
Legion Głogów
- TKO1
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL