Walka 1, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Szymon Samorajczyk Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Aleksander Smarzlik Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Filip Szostak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków | Krzysztof Pyrka Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Jacek Rzepecki Palestra Warszawa | Dariusz Pieniakowski Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Jan Kryszak KS Czerwony SMOK Poznań | Wojciech Asienkiewicz Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin |
2 - 1 | |
Walka 5, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Jakub Rymarowicz Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Patryk Frątczak Iron Gym Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Daniel Majka Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Dawid Siek KS Sporty Walki Piła |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Nikodem Święs Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Emil Chorążewicz Palestra Warszawa | Kamil Włodarczyk Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
3 - 0 | |
Walka 9, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kamil Prokopiak Fighter Wrocław | Patryk Kłak Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Damian Piętoń Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów | Arkadiusz Dyba Łaski Klub Sztuk Walki |
AB3 - | |
Walka 11, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Jakub Zimoch SKF Boksing Zielona Góra | Mateusz Cimochowski Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 12, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Brajan Sanojca MAX BOXING KLUB | Maciej Wieczorek Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
3 - 0 | |
Walka 13, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Mateusz Matuszak Fighter Wrocław | Marcin Kujawa UKS High Kick Gym Szczecin |
TKO2 - | |
Walka 14, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Gracjan Bielecki KS Czerwony SMOK Poznań | Kamil Bieniek Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów |
3 - 0 | |
Walka 15, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Wojciech Konopiński Golden Dragon Bydgoszcz | Adrian Paszkiewicz Legia Fight Club Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 16, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Krystian Topczewski Ragnarok Białystok | Aleksander Smarzlik Palestra Warszawa |
2 - 1 | |
Walka 17, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Rafał Andrzejewski KS Sporty Walki Piła | Krzysztof Górski Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica |
2 - 1 | |
Walka 18, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kacper Kaszuba PANZER Suwałki | Filip Szostak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
0 - 3 | |
Walka 19, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kamil Mateja Rebelia Kartuzy | Jakub Stokłosa Iron Gym Wrocław |
- TKO1 | |
Walka 20, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Bartosz Botwina Uniq Fight Club Warszawa | Jacek Rzepecki Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 21, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Adrian Lesiński UKS K.O.WADŁO, Ciechanów | Kamil Dychała UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec |
0 - 3 | |
Walka 22, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Paweł Kozak Palestra Warszawa | Jan Kryszak KS Czerwony SMOK Poznań |
- RSC3 | |
Walka 23, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Martyna Kierczyńska Legion Głogów | Marija Stachalska Kaliskie Centrum Sportowe KRUK GYM (Kalisz) |
3 - 0 | |
Walka 24, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Julia Ćwiękała Oświęcimski Klub Karate | Justyna Krosta Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
- TKO3 | |
Walka 25, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Ewa Pietrzykowska Palestra Warszawa | Natalia Maćkiewicz GSWW Najemnik Gliwice |
- KO2 | |
Walka 26, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Katarzyna Franckiewicz JFC Zabrze | Sandra Bartkowska Corpus Gym Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 27, Ćwierćfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Miłosz Westfal SMOK Toruń | Kacper Szmagaj Klub Sportowy Pretorium Poznań |
0 - 3 | |
Walka 28, Ćwierćfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Bartosz Godyń Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków | Miłosz Bogucki KS Sporty Walki Piła |
0 - 3 | |
Walka 29, Ćwierćfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Mikołaj Kosakiewicz UKS High Kick Gym Szczecin | Dorian Kraus KS Czerwony SMOK Poznań |
3 - 0 | |
Walka 30, Ćwierćfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Szymon Orzoł Fight Academy Ostrołęka | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
1 - 2 | |
Walka 31, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Wojciech Konopiński Golden Dragon Bydgoszcz | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
3 - 0 | |
Walka 32, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Rafał Andrzejewski KS Sporty Walki Piła | Filip Szostak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
0 - 3 | |
Walka 33, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kamil Mateja Rebelia Kartuzy | Bartosz Botwina Uniq Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 34, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Kamil Dychała UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec | Paweł Kozak Palestra Warszawa |
WO - | |
Walka 35, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Paweł Świeczkowski Knockout Fight Club - Gdańsk | Jakub Rymarowicz Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
KO1 - | |
Walka 36, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Patryk Mielniczuk Uniq Fight Club Warszawa | Dawid Siek KS Sporty Walki Piła |
1 - 2 | |
Walka 37, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Daniel Strzemiński Legia Fight Club Warszawa | Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
0 - 3 | |
Walka 38, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Emil Chorążewicz Palestra Warszawa | Patryk Kłak Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
3 - 0 | |
Walka 39, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Dominik Kaleta Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Arkadiusz Dyba Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 40, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Arkadiusz Lasek Knockout Fight Club - Gdańsk | Mateusz Cimochowski Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
KO3 - | |
Walka 41, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Bartosz Dołbień Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Brajan Sanojca MAX BOXING KLUB |
- KO1 | |
Walka 42, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Marcin Kujawa UKS High Kick Gym Szczecin | Gracjan Bielecki KS Czerwony SMOK Poznań |
3 - 0 | |
Walka 43, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Daniel Lechowicz Scorpion Krępice | Michał Kuleta Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 44, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Jakub Kiesiak MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko | Radosław DZWONKOWSKI Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
- RSC2 | |
Walka 45, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Adam Kraszewski UKS K.O.WADŁO, Ciechanów | Zbigniew Stawicki Golden Dragon Bydgoszcz |
3 - 0 | |
Walka 46, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Kornel Koziarz Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Krystian Katra Fight-Hobby Legnica |
0 - 3 | |
Walka 47, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Przemysław Tobiasz Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Patryk Szyszko ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI |
- WO | |
Walka 48, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Mateusz Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Michał Wodecki Fight Gym Lublin |
3 - 0 | |
Walka 49, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Kamil Padula Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Mariusz Nowosad Legia Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 50, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Ewelina Peczyńska Ragnarok Białystok | Gabriela Kuzawińska X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 51, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Anita Kropidłowska Fighter Wrocław | Dominika Chylińska Oświęcimski Klub Karate |
2 - 1 | |
Walka 52, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Patrycja Płonka UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec | Katarzyna Muszyńska Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
3 - 0 | |
Walka 53, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Natalia Jęczek Paco Team Mysłowice | Magdalena Murawska Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 54, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Mateusz Dwornik Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin | Jan Pelak Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 55, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Maciej Wenta Knockout Fight Club - Gdańsk | Kamil Osiewacz Paco Team Mysłowice |
- DQ3 | |
Walka 56, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Adrian Fryska KS Czerwony SMOK Poznań | Jan Wojciechowski Fight Gym Lublin |
3 - 0 | |
Walka 57, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -65kg | |
Aleksandra Niewiadomska Legia Fight Club Warszawa | Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock |
3 - 0 | |
Walka 58, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Martyna Kierczyńska Legion Głogów | Julia Ćwiękała Oświęcimski Klub Karate |
- WO | |
Walka 59, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Ewa Pietrzykowska Palestra Warszawa | Katarzyna Franckiewicz JFC Zabrze |
3 - 0 | |
Walka 60, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Kacper Szmagaj Klub Sportowy Pretorium Poznań | Miłosz Bogucki KS Sporty Walki Piła |
0 - 3 | |
Walka 61, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Mikołaj Kosakiewicz UKS High Kick Gym Szczecin | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 62, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Wojciech Konopiński Golden Dragon Bydgoszcz | Filip Szostak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
3 - 0 | |
Walka 63, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Bartosz Botwina Uniq Fight Club Warszawa | Paweł Kozak Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 64, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Jakub Rymarowicz Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Dawid Siek KS Sporty Walki Piła |
0 - 3 | |
Walka 65, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie | Emil Chorążewicz Palestra Warszawa |
- WO | |
Walka 66, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Dominik Kaleta Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Mateusz Cimochowski Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
3 - 0 | |
Walka 67, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Bartosz Dołbień Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa | Marcin Kujawa UKS High Kick Gym Szczecin |
- KO1 | |
Walka 68, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Daniel Lechowicz Scorpion Krępice | Jakub Kiesiak MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko |
3 - 0 | |
Walka 69, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Adam Kraszewski UKS K.O.WADŁO, Ciechanów | Krystian Katra Fight-Hobby Legnica |
0 - 3 | |
Walka 70, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Dominik Zadora Paco Team Mysłowice | Przemysław Tobiasz Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz |
3 - 0 | |
Walka 71, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Mateusz Kamiński NINJA ACADEMY WARSZAWA | Mariusz Nowosad Legia Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 72, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Barbara Nalepka Fighter Wrocław | Gabriela Kuzawińska X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 73, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -52kg | |
Iwona Nieroda-Zdziebko UKS Diament Pstrągowa | Anita Kropidłowska Fighter Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 74, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Natalia Stelmowska Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Patrycja Płonka UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec |
3 - 0 | |
Walka 75, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki | Magdalena Murawska Hunter Gym Bydgoszcz |
3 - 0 | |
Walka 76, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Robert Dochód KICKBOXING TEAM SEJNY | Jan Pelak Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
3 - 0 | |
Walka 77, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Dawid Czyżewski Golden Dragon Bydgoszcz | Maciej Wenta Knockout Fight Club - Gdańsk |
- WO | |
Walka 78, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Mariusz Lach Legion Głogów | Adrian Dziubałtowski Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER |
3 - 0 | |
Walka 79, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Michał Gwaj Ragnarok Białystok | Adrian Fryska KS Czerwony SMOK Poznań |
3 - 0 | |
Walka 80, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -65kg | |
Sylwia Maksym SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin | Weronika Wójcik Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
3 - 0 | |
Walka 81, Półfinał K1 Rules / Senior [k] / -65kg | |
Patrycja Borys Ragnarok Białystok | Aleksandra Niewiadomska Legia Fight Club Warszawa |
KO3 - | |
Walka 82, Finał K1 Rules / Senior [m] / -54kg | |
Kacper Dąbrowski Iron Gym Wrocław | Tomasz Wojtak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
3 - 0 | |
Walka 83, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg | |
Kacper Cybula Rebelia Kartuzy | Jakub Kościelnik UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
0 - 3 | |
Walka 84, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg | |
Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno | Filip Chrapkowski Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 85, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg | |
Szymon Jakubowski ALPHA FIGHT CLUB SUWAŁKI | Bartosz Stańczyk UKS Fight Club Mrągowo |
3 - 0 | |
Walka 86, Finał K1 Rules / Senior [k] / -65kg | |
Sylwia Maksym SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin | Aleksandra Niewiadomska Legia Fight Club Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 87, Finał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Mariusz Lach Legion Głogów | Michał Gwaj Ragnarok Białystok |
3 - 0 | |
Walka 88, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg | |
Marcel Anulewicz Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski |
RSC1 - | |
Walka 89, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Wojciech Konopiński Golden Dragon Bydgoszcz | Bartosz Botwina Uniq Fight Club Warszawa |
- WO | |
Walka 90, Finał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Dawid Siek KS Sporty Walki Piła | Sebastian Girek Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie |
3 - 0 | |
Walka 91, Finał K1 Rules / Senior [k] / +70kg | |
Hanna Wysocka SKF Boksing Zielona Góra | Marta Treder Złomiarz Team Gdańsk |
3 - 0 |