Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 15Liczba zawodników w formule kick-light - 119
Zestawienie ogólne:
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 27
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 17
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 52
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 23
Formuła: kick-light
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jonasz gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- jakub solka (WKS SFINKS Węgrów)
- mikołaj malicki (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- ermelindo de merculio (SKT Tiger Dzierżoniów)
- jakub bober (KSW Łuków)
- bartosz kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- michał niebrzydowski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- natan dziankowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- jakub trześniak (DAN Świdnik)
- kamil chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
- jan nastaj (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- nikodem zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- szymon hawrysz (DAN Świdnik)
- wojciech nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mikołaj kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
- mikołaj styczeń (SKT Tiger Dzierżoniów)
- antoni bojarczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kacper głowienka (DAN Świdnik)
- oskar rudnicki (SKT Tiger Dzierżoniów)
- oskar dudziński (KSW Łuków)
- szymon piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- kacper szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marcel adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
- jakub szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- krystian kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nadia przydacz (Knock-Out Team Bełchatów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- beata bartos (Knock-Out Team Bełchatów)
- olga krawczyk (DAN Świdnik)
- julia brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- emilia kozioł (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- alicja wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- alicja gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- natalia zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- martyna grabowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- dominika kondracka (KSW Łuków)
- weronika zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
- klaudia siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- daria Ściślicka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- stanisław nowicki (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mateusz skwierczyński (WKS SFINKS Węgrów)
- jakub Ślązak (DAN Świdnik)
- mateusz obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- nikodem wojtala (Knock-Out Team Bełchatów)
- oskar kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kacper Łoniewski (KSW Łuków)
- kamil krasuski (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- nikodem mamrot (WKS SFINKS Węgrów)
- jan wojda (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- oskar bochyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- maksymilian szłapa (DAN Świdnik)
- hubert milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- juliusz kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- mateusz gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- kuba goŁoŚ (WKS SFINKS Węgrów)
- alan saczuk (WKS SFINKS Węgrów)
- kuba gołoś (WKS SFINKS Węgrów)
- filip czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
- maciej szymczyk (Knock-Out Team Bełchatów)
- bartosz jurczyk (Knock-Out Team Bełchatów)
- aron ruśniak (DAN Świdnik)
- mikołaj prusinowski (KSW Łuków)
- kacper grzegorczyk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- kacper górski (WKS SFINKS Węgrów)
- franek dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- szymon zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
- mateusz olszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- igor Żelezik (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- aleksander warszawski (DAN Świdnik)
- kacper kuraś (DAN Świdnik)
- jan hawrysz (DAN Świdnik)
- igor głowienka (DAN Świdnik)
- bartosz blacha (DAN Świdnik)
- alan muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jan ignasiak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- alan jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- paweł bielecki (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- hubert jaczewski (WKS SFINKS Węgrów)
- antoni sawicki (WKS SFINKS Węgrów)
- adam dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- olaf steć (DAN Świdnik)
- mateusz klag (SKT Tiger Dzierżoniów)
- aleksander maciak (KSW Łuków)
- piotr grochowalski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- adrian rożenek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- maciej kurkus (WKS SFINKS Węgrów)
- michał kruczek (KSW Łuków)
- dawid siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- adam grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oliwier harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- zofia brudzyńska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hanna kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- hanna czubacka (DAN Świdnik)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- anastazja wiszniowska (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- zuzanna lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- joanna zdunek (WKS SFINKS Węgrów)
- iga woźniak (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
- maria skiba (DAN Świdnik)
- maja besztak (DAN Świdnik)
- gabriela przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- julia wójcik (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- martyna musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- kinga budzyńska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- emila krasuska (KSW Łuków)
- liliana błaszczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- martyna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- malwina florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- emilia lewandowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwia gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- hanna lachowska (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
- izabela chochół (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 119
- Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna (15)
- DAN Świdnik (16)
- Jurajska Akademia Sportu-Łazy (10)
- Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie (4)
- Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki (7)
- Klub Sportowy Egida Olsztyn (2)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (6)
- Knock-Out Team Bełchatów (13)
- KSW Łuków (10)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (6)
- Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice (6)
- SKT Tiger Dzierżoniów (5)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (4)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (4)
- WKS SFINKS Węgrów (11)