Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 7Liczba zawodników w formule kick-light - 38
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 8
- kick-light Senior [kobiety]: 2
- kick-light Junior [mężczyźni]: 3
- kick-light Junior [kobiety]: 4
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 8
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 5
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 4
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 4
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adam szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- arkadiusz cieślar (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominik marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- szymon szulc (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub kanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub kanik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- denis gierat (Klub Sportów Walki Baca K-1 Gdów)
- rafał gozdawa-tyczyński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksandra ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina męcner (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adrian migacz (Gladiator Binczarowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwier pawlikowski (KSW Sokół Jarosław)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina sekuła (Gladiator Binczarowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- agnieszka gaborek (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patryk tomków (KSW Sokół Jarosław)
- igor bronowski (KSW Sokół Jarosław)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- karol lubas (KSW Sokół Jarosław)
- hubert jarząbek (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- hubert gruca (Gladiator Binczarowa)
- filip marek (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub mikulski (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- amelia lodek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wiktoria kręcichwost (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- emilia borkowska (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magdalena gruca (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz zdanowicz (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał borgieł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karol niewiadomski (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zuzanna Łatka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 38
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (17)
- Gladiator Binczarowa (10)
- Klub Sportów Walki Baca K-1 Gdów (1)
- Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz (1)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (1)
- KS POLONIA 1912 Leszno (4)
- KSW Sokół Jarosław (4)