Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 48Liczba zawodników w formule point-fighting - 51
Liczba zawodników w formule kick-light - 95
Liczba zawodników w formule K1 Rules - 52
Łącznie zgłoszonych zawodników: 198
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Weteran [mężczyźni]: 9
- point-fighting Weteran [kobiety]: 1
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 35
- point-fighting Senior [kobiety]: 6
- kick-light Weteran [mężczyźni]: 10
- kick-light Weteran [kobiety]: 1
- kick-light Senior [mężczyźni]: 73
- kick-light Senior [kobiety]: 11
- K1 Rules Senior [mężczyźni]: 45
- K1 Rules Senior [kobiety]: 7
Formuła: point-fighting
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- mirosław smętek (KMP Nowy Sącz)
- mateusz koczmara (Reprezentacja Polskiej Policji)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- janusz zielak (OSP Girzyce)
- sebastian wiszniewski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
- krzysztof zdancewicz (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
- artur wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
- andrzej sieczkowski (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian drosik (OSP Otyń)
- leszek wojciechowski (KM PSP Zielona Góra)
Weteran [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- teresa baldowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- adam chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
- damian szafran (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
- Łukasz sandecki (Straż Ochrony Kolei)
- bojan teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina)
- igor abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
- Łukasz stępnik (Straż Ochrony Kolei)
- paweł dekarz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- michał borzęcki (Straż ochrony kolei)
- Łukasz stępnik (Straż Ochrony Kolei)
- adam chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
- bojan teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina)
- paweł mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie)
- igor abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
- mateusz dorsz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- filip machel (Służba Ochrony Państwa)
- michał borzęcki (Straż ochrony kolei)
- michał Ślęzak (Reprezentacja Polskiej Policji)
- patryk lewandowski (8 KP BOT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- krzysztof stawiarski (JW3390)
- Łukasz głąbiński (KMP Kraków)
- patryk lewandowski (8 KP BOT)
- szymon grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartosz pieńkowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
- dariusz szczerbiński (Reprezentacja Polskiej Policji)
- michał mocny (Reprezentacja Polskiej Policji)
- adrian durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
- szymon grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- tymoteusz szczuka (OSP Wymysłów)
- Łukasz raban (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
- jakub rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
- konrad furmanek (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód)
- adrian durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- michał piwko (Służba Ochrony Państwa)
- krzystian jabłoński (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- agata piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna)
- katarzyna kowal (OSP Mierzęcice)
- marta mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- martyna ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
- ilona działa-Ćwiek (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ewa bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 51
Formuła: kick-light
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mirosław smętek (KMP Nowy Sącz)
- piotr piotrowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
- mateusz koczmara (Reprezentacja Polskiej Policji)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- janusz zielak (OSP Girzyce)
- artur wołoszyn (Straż Ochrony Kolei)
- andrzej sieczkowski (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Weteran [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- marcin zygmunt (OSP Łużna)
- leszek wojciechowski (KM PSP Zielona Góra)
- adrian drosik (OSP Otyń)
- Łukasz matwij (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
Weteran [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- teresa baldowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- maciej garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
- mateusz falender (18 Dywizja Zmechanizowana)
- Łukasz sandecki (Straż Ochrony Kolei)
- szymon bajor (Reprezentacja Polskiej Policji)
- bojan teletina (Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina)
- andrzej kozłowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- bartosz grabski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- paweł dekarz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- Łukasz malinowski (15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy)
- bartosz tomaszewski (Centrum szkolenia sił powietrznych w Koszalinie)
- igor abrusiewicz (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu)
- mateusz borowczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
- tomasz kiernozek (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
- kamil sęk (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
- kamil penkala (Reprezentacja Polskiej Policji)
- adam chrzanowski (Reprezentacja Polskiej Policji)
- bartłomiej kołodziejczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
- Łukasz krajewski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- mateusz dorsz (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- filip machel (Służba Ochrony Państwa)
- robert korzeń (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
- michał Ślęzak (Reprezentacja Polskiej Policji)
- Łukasz rabiej (18 Dywizja Zmechanizowana)
- dawid surmiak (18 Dywizja Zmechanizowana)
- marek pietrzykowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- bartosz kowalski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- patryk lewandowski (8 KP BOT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- sławomir okrzejski (18 Dywizja Zmechanizowana)
- Łukasz głąbiński (KMP Kraków)
- kacper kotłowski (8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie)
- patryk lewandowski (8 KP BOT)
- kamil trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji)
- jakub szupernak (18 Dywizja Zmechanizowana)
- piotr czosnyka (18 Dywizja Zmechanizowana)
- damian ciesiun (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- adam tuszyński (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- krzysztof stawiarski (JW3390)
- tomasz mojsym (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
- szymon grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- dawid seńko (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
- grzegorz mielnik (18 Dywizja Zmechanizowana)
- bartosz pieńkowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
- robert wróblewski (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
- karol zyra (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
- dariusz szczerbiński (Reprezentacja Polskiej Policji)
- michał mocny (Reprezentacja Polskiej Policji)
- dariusz pierog (18 Dywizja Zmechanizowana)
- adrian iwaniec (18 Dywizja Zmechanizowana)
- kamil rząp (Komenda Powiatowa Policji w Płońsku)
- jacek szymański (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
- szymon grabowski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- jakub chyży (18 Dywizja Zmechanizowana)
- damian owarzany (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej)
- tymoteusz szczuka (OSP Wymysłów)
- adrian turek (18 Dywizja Zmechanizowana)
- sławomir modelski (2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie)
- jakub rychlak (10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej)
- patryk marzec (Reprezentacja Polskiej Policji)
- oskar kapitowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
- kamil rząp (Komenda Powiatowa Policji w Płońsku)
- konrad furmanek (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód)
- adrian durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
- rafał michalczak (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- jozef hanko (Prison Košice Šaca)
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- grzegorz błotnicki (8 KP BOT)
- michał piwko (Służba Ochrony Państwa)
- tomasz adamus (Reprezentacja Polskiej Policji)
- sylwester błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
- radosław kuzia (64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock)
- krzystian jabłoński (4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksander gall (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
- radosław kuzia (64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- agata piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna)
- karolina juja (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- agata piechowicz (Ochotnicza Straż Pożarna)
- katarzyna kowal (OSP Mierzęcice)
- marta mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- martyna ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
- ilona działa-Ćwiek (Reprezentacja Polskiej Policji)
- ilona przystalska (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- ewa bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
- anna mieszkowska (7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ewa bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 95
Formuła: K1 Rules
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- paweł oleszczuk (18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy)
- stanisław Ślusakowicz (5449)
- mateusz falender (18 Dywizja Zmechanizowana)
- szymon bajor (Reprezentacja Polskiej Policji)
- wacław burzyński (18 Dywizja Zmechanizowana)
- arkadiusz zalewski (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- filip machel (Służba Ochrony Państwa)
- rafał jastrzębski (Zakład Karny Siedlce)
- Łukasz podstawski (Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg)
- kamil penkala (Reprezentacja Polskiej Policji)
- grzegorz lenart (Reprezentacja Polskiej Policji)
- paweł mikołajewski (Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kamil mikułowski (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
- tomasz feszler (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
- mateusz pasiak (ZK Siedlce)
- alan biały (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- marek pietras (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
- dawid seńko (Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie)
- kamil trześniak (Reprezentacja Polskiej Policji)
- kamil lamczyk (18 Dywizja Zmechanizowana)
- dariusz pierog (18 Dywizja Zmechanizowana)
- krzysztof stawiarski (JW3390)
- przemysław mech (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- szymon Łybacki (OSP Łużna)
- szymon dyl (OSP Łużna)
- roger garbaczewski (18 Dywizja Zmechanizowana)
- sebastian skibiński (NOSG Chełm)
- oliwer kruszyński (Policja)
- tomasz kliś (KM PSP Rzeszów)
- patryk marzec (Reprezentacja Polskiej Policji)
- mateusz klęsk (18 Dywizja Zmechanizowana)
- damian pająk (6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice JW 4115)
- adrian durma (Państwowa straż pożarna w Elblągu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- daniel czeluśniak (OSP Łużna)
- damian owarzany (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej)
- Łukasz raban (18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy)
- michał piwko (Służba Ochrony Państwa)
- oskar kapitowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- grzegorz błotnicki (8 KP BOT)
- sylwester błędowski (18 Dywizja Zmechanizowana)
- kamil korzeniowski (KP PSP Jasło)
- mateusz suchocki (OSP Wręczyca Wielka)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid kotara (18 Dywizja Zmechanizowana)
- aleksander gall (19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina juja (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marta mysur (Reprezentacja Polskiej Policji)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- anna mieszkowska (7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej)
- martyna ciaskowska (Reprezentacja Polskiej Policji)
- wiktoria widuła (OSP Wręczyca Wielka)
- justyna haba (3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ewa bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 52
- 10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej (2)
- 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy (4)
- 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy (6)
- 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy (1)
- 18 Dywizja Zmechanizowana (26)
- 19 Batalion Zmechanizowany JW 5322 Chełm (6)
- 2 Ośrodek Radioelektroniczny Przasnysz, Wojsko Polskie (5)
- 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej (4)
- 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy (8)
- 5449 (1)
- 6 Batalion Powietrznodesantowy Gliwice JW 4115 (1)
- 64 Batalion Lekkiej Piechoty Płock (2)
- 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej (2)
- 8 KP BOT (6)
- 8 pułk przeciwlotniczy w Koszalinie (1)
- Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno (3)
- Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia TORUŃ (10)
- Centrum szkolenia sił powietrznych w Koszalinie (1)
- Directorate for Coordination of Police Bodies of Bosnia and Herzegovina (3)
- JW3390 (3)
- KM PSP Rzeszów (1)
- KM PSP Zielona Góra (2)
- KMP Kraków (2)
- KMP Nowy Sącz (2)
- Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Tarnobrzeg (1)
- Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu (4)
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychód (2)
- Komenda Powiatowa Policji w Płońsku (2)
- KP PSP Jasło (1)
- NOSG Chełm (1)
- Ochotnicza Straż Pożarna (3)
- Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie (2)
- Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu (3)
- Oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie (4)
- OSP Girzyce (2)
- OSP Mierzęcice (2)
- OSP Otyń (2)
- OSP Wręczyca Wielka (2)
- OSP Wymysłów (2)
- OSP Łużna (4)
- Państwowa straż pożarna w Elblągu (4)
- Policja (1)
- Prison Košice Šaca (1)
- Reprezentacja Polskiej Policji (37)
- Straż Ochrony Kolei (8)
- Służba Ochrony Państwa (6)
- Zakład Karny Siedlce (1)
- ZK Siedlce (1)