Walka 1, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów | Maciej Zalcfedel Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
2 - 1 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Tymoteusz Kopa KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Wiktor Kamiński Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Jakub Łomnicki AZS AWF Warszawa, Warszawa | Bartłomiej Drewa GOSRiT Luzino |
1 - 2 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy | Ryszard Gruntkowski Sporty Walki Gorzów |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Maksymilian Kłodarski Champion Gdańsk | Kacper Zaturski Elbląski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Artur Patelczuk Free Fight Bolszewo | Alan Grabowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Maciek Szwechowicz Zamek Kurzętnik | Ireneusz Miotk Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Adam Polak Champion Gdańsk | Bartosz Sobiesiak START Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Anton Bardabush AZS AWF Warszawa, Warszawa | Jakub Pigiel Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 10, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Paweł Ostrowski UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka | Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów |
0 - 3 | |
Walka 11, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Dominik Patelczuk Free Fight Bolszewo | Tymoteusz Kopa KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 12, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Aron Skorupski Sporty Walki Gorzów | Bartłomiej Drewa GOSRiT Luzino |
3 - 0 | |
Walka 13, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Paweł Polak Champion Gdańsk | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 14, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Bartosz Szwejk AZS AWF Warszawa, Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 15, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Dawid Skwierawski Agoga Gym Lębork | Maksymilian Kłodarski Champion Gdańsk |
0 - 3 | |
Walka 16, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
TOMASZ FISIKOWSKI FIGHTER LĘBORK | Alan Grabowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice |
0 - 3 | |
Walka 17, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Adam Spychalski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Maciek Szwechowicz Zamek Kurzętnik |
2 - 1 | |
Walka 18, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Alex Dąbrowski Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Marcel Szymkun Bokser Kożuchów |
0 - 3 | |
Walka 19, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Krzysztof Sobociński Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Adam Polak Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 20, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Krzysztof Fafiński Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Igor Pudliszewski Sporty Walki Gorzów |
2 - 1 | |
Walka 21, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Nataniel Roczniewski Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Anton Bardabush AZS AWF Warszawa, Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 22, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów | Tymoteusz Kopa KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 23, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Aron Skorupski Sporty Walki Gorzów | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 24, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Maksymilian Kłodarski Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 25, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Alan Grabowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice | Adam Spychalski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 26, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Marcel Szymkun Bokser Kożuchów | Krzysztof Sobociński Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
0 - 3 | |
Walka 27, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Krzysztof Fafiński Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Anton Bardabush AZS AWF Warszawa, Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 28, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg | |
Julka Grześ Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice | Zuzanna Brandt Champion Gdańsk |
2 - 1 | |
Walka 29, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg | |
Julia Drewa GOSRiT Luzino | Amelia Rzepecka Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 30, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Filip Chomicz Sporty Walki Gorzów | Kacper Śleszyński Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 31, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Adam Spychalski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 32, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Krzysztof Sobociński Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Anton Bardabush AZS AWF Warszawa, Warszawa |
WO - | |
Walka 33, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg | |
Julka Grześ Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice | Amelia Rzepecka Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 34, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Agnieszka Stempka START Działdowo | Ewelina Jasińska klub sportowy Tiger Team Kwidzyn |
0 - 3 | |
Walka 35, Finał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Michelle Maier KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Aleksandra Sierocińska AZS AWF Warszawa, Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 36, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Nadia Kaczyńska Magnum Fitness | Ewelina Jasińska klub sportowy Tiger Team Kwidzyn |
0 - 3 |