Walka 1, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Filip Żołędziejewski Sporty Walki Gorzów | Patryk Siwa Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
3 - 0 | |
Walka 2, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Marcel Bronowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Bartosz Stolarczyk UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka |
0 - 3 | |
Walka 3, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Andrzej Dzwonkowski Berserkir Prabuty | Nikodem Kozak Elbląski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 4, Ćwierćfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Paweł Frej Kick-Boxing ,, Wataha Pruszcz Gdański | Piotr Krakowiak Sporty Walki Gorzów |
0 - 3 | |
Walka 5, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Tomasz Rembiałkowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Nikodem Wilczewski Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 6, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Filip Marek Bokser Kożuchów | Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 7, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Oliwier Brodowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Krzysztof Lewandowski Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
3 - 0 | |
Walka 8, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Dorian Hamera Bokser Kożuchów | Franciszek Sztanderski START Działdowo |
0 - 3 | |
Walka 9, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Sebastian Szokalski Sporty Walki Gorzów | Patryk Bielewicz UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka |
Walka 10, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Antoni Urbaniak Elbląski Klub Karate | Dominik Kułakowski FIGHTER LĘBORK |
3 - 0 | |
Walka 11, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Artur Somerski Sporty Walki Gorzów | Filip Drewa Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 12, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Dawid Poniatowski Polonia Pasłęk | Radosław Dzwonkowski Berserkir Prabuty |
2 - 1 | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Jan Gertchen Champion Gdańsk | Dawid Szwalgin Agoga Gym Lębork |
3 - 0 | |
Walka 14, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Szymon Orzoł UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka | Jakub Majewski Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 15, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Filip Żołędziejewski Sporty Walki Gorzów | Bartosz Stolarczyk UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka |
3 - 0 | |
Walka 16, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Andrzej Dzwonkowski Berserkir Prabuty | Piotr Krakowiak Sporty Walki Gorzów |
3 - 0 | |
Walka 17, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Tomasz Rembiałkowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 18, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Oliwier Brodowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek | Franciszek Sztanderski START Działdowo |
1 - 2 | |
Walka 19, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Antoni Urbaniak Elbląski Klub Karate |
|
Walka 20, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Artur Somerski Sporty Walki Gorzów | Dawid Poniatowski Polonia Pasłęk |
3 - 0 | |
Walka 21, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Piotr Dziedzicki Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Wiktor Zalewski Klub Sportowy Egida Olsztyn |
0 - 3 | |
Walka 22, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Igor Dzierżawski Sporty Walki Gorzów | Mateusz Grześków Bokser Kożuchów |
3 - 0 | |
Walka 23, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Kamil Mączkowski Zamek Kurzętnik | Dominik Jędraszczak UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka |
3 - 0 | |
Walka 24, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Adrian Wasiak Champion Gdańsk | Ludwik Ogrodziński Klub Sportów Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 25, Półfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Jakub Gawryś Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Paweł Grzenia Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 26, Półfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Patryk Waszak Elbląski Klub Karate | Oliwier Gara Kick-Boxing ,, Wataha” Pruszcz Gdański |
0 - 3 | |
Walka 27, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Paweł Arent Rebelia Kartuzy | Kamil Babiński KS Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 | |
Walka 28, Półfinał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Jakub Nowicki FIGHTER LĘBORK | Filip Lewicki KS Maximus Gdynia |
2 - 1 | |
Walka 29, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Filip Żołędziejewski Sporty Walki Gorzów | Andrzej Dzwonkowski Berserkir Prabuty |
3 - 0 | |
Walka 30, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik | Franciszek Sztanderski START Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 31, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Artur Somerski Sporty Walki Gorzów |
|
Walka 32, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Jan Gertchen Champion Gdańsk | Szymon Orzoł UKS FIGHT ACADEMY Ostrołęka |
DQ - | |
Walka 33, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Wiktor Zalewski Klub Sportowy Egida Olsztyn | Igor Dzierżawski Sporty Walki Gorzów |
0 - 3 | |
Walka 34, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Kamil Mączkowski Zamek Kurzętnik | Ludwik Ogrodziński Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 35, Finał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Paweł Grzenia Rebelia Kartuzy | Oliwier Gara Kick-Boxing ,, Wataha” Pruszcz Gdański |
0 - 3 | |
Walka 36, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Kamil Babiński KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Jakub Nowicki FIGHTER LĘBORK |
3 - 0 |