Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

III Świętokrzyski Turniej Kickboxingu Low Kick&Kick Light - Skarżysko Kamienna

Termin: 13.03.2021 - 13.03.2021
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Łukasz Olejniczak
Łaski Klub Sztuk Walki
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 2, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dawid Rożak
FIGHTER Nowa Sól
Łukasz Hornik
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 3, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Łukasz Bienias
Viktoria Szydłowiec
Filip Krata
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 4, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Piotr Zych
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
2 - 1
Walka 5, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
Mateusz Słota
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 6, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Wiktor Błądek
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Jakub Śliwka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 7, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Wojciech Lewandowski
Fight Club Radzymin
Hubert Marcisz
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
0 - 3
Walka 8, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Przemysław Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Wiktor Nietrzeba
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
3 - 0
Walka 9, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Sebastian Girek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Przemysław Całka
KO Team Otwock
3 - 0
Walka 10, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Marcin Daszkiewicz
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Paweł Sikora
UKS Sanda Płock
KO2 -
Walka 11, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Mikołaj Lekki
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Kacper Pietrak
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 12, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Arkadiusz Janas
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Szymon Salachna
Beskid Dragon Bielsko-Biała
KO1 -
Walka 13, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -56kg
Iwona Nieroda-Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Julia Ćwiękała
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -56kg
Katarzyna SZANIAWSKA
FIGHTER Nowa Sól
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 15, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
Patrycja Pawikowska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Julia Marciniak
Łaski Klub Sztuk Walki
KO2 -
Walka 16, Półfinał       low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
Aleksandra Bladowska
UKS EVAN Nowy Sącz
Natalia Matusz
Oświęcimski Klub Karate
0 - 3
Walka 17, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Łukasz Kłos
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Krystian Czarnecki
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
- RSC1
Walka 18, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Piotr Urbaniak
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Cyprian Brzeźniak
Oświęcimski Klub Karate
0 - 3
Walka 19, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Krzysztof Zapała
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Gracjan Sobczyk
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
0 - 3
Walka 20, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Arkadiusz Dyba
Łaski Klub Sztuk Walki
Mateusz Smycz
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
3 - 0
Walka 21, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Damian Owarzany
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Łukasz Olejniczak
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 22, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dawid Rożak
FIGHTER Nowa Sól
Łukasz Bienias
Viktoria Szydłowiec
3 - 0
Walka 23, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Sebastian Girek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Paweł Sikora
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 24, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Mikołaj Lekki
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Szymon Salachna
Beskid Dragon Bielsko-Biała
RSC2 -
Walka 25, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Marcin BOJARUN
FIGHTER Nowa Sól
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 26, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Wiktor Błądek
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Hubert Marcisz
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
0 - 3
Walka 27, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
Nikola SCIEPURA
FIGHTER Nowa Sól
- DQ1
Walka 28, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Weronika Cisło
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Iwona Nieroda-Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 29, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Emilia Sudacka
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 30, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -52kg
Dominika Chylińska
Oświęcimski Klub Karate
Aneta Święch
KO Team Otwock
- KO1
Walka 31, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -60kg
Martyna Kot
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Wiktoria Szerszeń
KO Team Otwock
3 - 0
Walka 32, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Radosław Kuzia
UKS Sanda Płock
Dominik Matusz
Oświęcimski Klub Karate
3 - 0
Walka 33, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -91kg
Michał Cyganik
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Piotr Łopatka
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
3 - 0
Walka 34, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / +91kg
Szymon Stachnio
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Michał Rudzki
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
AB2 -
Walka 35, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Piotr Zych
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Łukasz Olejniczak
Łaski Klub Sztuk Walki
2 - 1
Walka 36, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
Julia Bubak
FIGHTER Nowa Sól
Oliwia Szczepanik
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 37, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
Roksana Rzeźnicka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Oliwia Greczner
Oświęcimski Klub Karate
1 - 2
Walka 38, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Anna Schweisser
MKS Mechanik Włodawa
Oliwia Dziwosz
Paco Team Mysłowice
- KO2
Walka 39, Przedwalka       low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
Marcel Brzeźniak
Oświęcimski Klub Karate
Wiktor Popowicz
FIGHTER Nowa Sól
2 - 1
Walka 40, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Mikołaj Bąk
Viktoria Szydłowiec
Mateusz Grześków
FIGHTER Nowa Sól
2 - 1
Walka 41, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Aleksander Skłucki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Kamil Guziński
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
0 - 3
Walka 42, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Marcin Kowalewicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Hubert Wczelik
FIGHTER Nowa Sól
2 - 1
Walka 43, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Patryk Pabis
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Jakub Bilski
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
0 - 3
Walka 44, Półfinał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Alan Sikora
UKS Sanda Płock
Patryk Mielczarek
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
0 - 3
Walka 45, Finał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dawid Rożak
FIGHTER Nowa Sól
Piotr Zych
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 46, Finał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Sebastian Girek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Szymon Salachna
Beskid Dragon Bielsko-Biała
3 - 0
Walka 47, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Przemysław Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 48, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Jeremi Dygas
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 50, Finał       low-kick / Senior [m] / -54kg
Szymon Cender
Viktoria Szydłowiec
Dawid Mańkowski
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 51, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Alan Albinowski
UKS Sanda Płock
Jakub Srebniak
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
0 - 3
Walka 52, Finał       low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg
Julia Bubak
FIGHTER Nowa Sól
Oliwia Greczner
Oświęcimski Klub Karate
0 - 3
Walka 53, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Jakub Jagiełło
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 54, Finał       low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg
Olivia BOJARUN
FIGHTER Nowa Sól
Anna Schweisser
MKS Mechanik Włodawa
3 - 0
Walka 55, Finał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Marlena Tomczyk
Viktoria Szydłowiec
Kamila Gołębiewska
Fight Club Radzymin
0 - 3
Walka 56, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Aleksandra Oknińska
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Julia Wojtan
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 57, Finał       low-kick / Senior [k] / +70kg
Karolina Dziedzic
UKS Diament Pstrągowa
Joanna Groniak
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 58, Finał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Łukasz Kłos
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Cyprian Brzeźniak
Oświęcimski Klub Karate
0 - 3
Walka 59, Finał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Gracjan Sobczyk
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Arkadiusz Dyba
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 60, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -54kg
Adam Bąk
Viktoria Szydłowiec
Marcel Brzeźniak
Oświęcimski Klub Karate
DQ3 -
Walka 61, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg
Kamil Guziński
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Marcin Kowalewicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- WO
Walka 62, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg
Jakub Bilski
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Patryk Mielczarek
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
3 - 0
Walka 63, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -48kg
Julia Marciniak
Łaski Klub Sztuk Walki
Natalia Matusz
Oświęcimski Klub Karate
2 - 1
Walka 64, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -52kg
Alicja Siebyła
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
0 - 3
Walka 65, Finał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Hubert Śledź
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Radosław Kuzia
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 66, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Krzysztof Adach
Klub Sportowy Cross Fight Radom
Marcel Anulewicz
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
KO2 -
Walka 67, Finał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Iwona Nieroda-Zdziebko
UKS Diament Pstrągowa
Paulina Grzegórska
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 68, Finał       low-kick / Senior [k] / -52kg
Anna Dudek
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Dominika Chylińska
Oświęcimski Klub Karate
KO2 -
Walka 69, Finał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Szymon Seweryn
FIGHTER Nowa Sól
Michał Cyganik
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
0 - 3
Walka 70, Finał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Aleksandra Ciężka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Martyna Kot
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
KO2 -
Walka 71, Finał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Michał Rudzki
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
1 - 2
Walka 72, Finał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Hubert Marcisz
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 73, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Jakub Srebniak
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL