Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

III Świętokrzyski Turniej Kickboxingu Low Kick&Kick Light - Skarżysko Kamienna

Termin: 13.03.2021 - 13.03.2021
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Alicja Gajewska
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Maria Zyznarska
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Wiktoria Kręcichwost
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- TKO1
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Patryk Sławiński
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Michał Borgieł
Beskid Dragon Bielsko-Biała
1 - 2
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Dominik Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Michał Magin
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Aleksandra Paczkowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Julia Sanecka
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
- RSC1
Walka 6, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Natalia Brzęk
Oświęcimski Klub Karate
Hanna Wilczek
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
TKO2 -
Walka 7, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Roksana Greczner
Oświęcimski Klub Karate
Marlena Stefańska
UKS EVAN Nowy Sącz
DQ -
Walka 8, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Marcin Życiński
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Franciszek Krata
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 9, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Marcel Pietraszek
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Wojciech Gajek
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
- TKO1
Walka 10, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Andrzej Jabłoński
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Jan Pastuszka
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 11, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Mikołaj Majchrowski
UKS EVAN Nowy Sącz
Kacper Łyszczak
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
3 - 0
Walka 12, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Julia Goleś
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
Zofia Waśk
FIGHTER Nowa Sól
- TKO1
Walka 14, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Alan Sulima
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Marcin Chmura
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
- TKO1
Walka 15, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Zuzanna Lipowicz
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Samanta Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 16, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Maria Zyznarska
Beskid Dragon Bielsko-Biała
3 - 0
Walka 17, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Justyna Moniewska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
AB1 -
Walka 18, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Wiktor Socha
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Michał Borgieł
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 19, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Tymon Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Michał Magin
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
TKO2 -
Walka 20, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Nikola Krupa
Paco Team Mysłowice
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
TKO1 -
Walka 21, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Aleksandra Paczkowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 22, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg
Nikola Chojnacka
Paco Team Mysłowice
Samanta Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 23, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Wiktor Mieszczak
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Alan Sulima
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
TKO1 -
Walka 24, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Hanna Wilczek
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Marlena Stefańska
UKS EVAN Nowy Sącz
DQ -
Walka 25, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Marcin Życiński
Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa
Marcel Pietraszek
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
0 - 3
Walka 26, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Andrzej Jabłoński
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Mikołaj Majchrowski
UKS EVAN Nowy Sącz
0 - 3
Walka 27, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Maria Pirga
UKS Diament Pstrągowa
Julia Goleś
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
0 - 3
Walka 28, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -28kg
Piotr Sroczyński
Fight Club Radzymin
Michał Sosnowski
KO Team Otwock
RSC2 -
Walka 29, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Miłosz Holli
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Krystian Turbiarz
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
0 - 3
Walka 30, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Michał Borgieł
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Michał Magin
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
TKO1 -
Walka 31, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Zuzanna Szczepanik
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
3 - 0
Walka 32, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Otylia Chałupka
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
RSC1 -
Walka 33, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Dawid Tyburski
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
- DQ1
Walka 34, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Szymon Pacuła
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Szymon Giera
Fight Club Radzymin
TKO2 -
Walka 35, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Bartosz Machnik
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Patryk Matczak
KSW Alien Łódź
TKO1 -
Walka 36, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -60kg
Emilia Jura
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Wiktoria Daciuk
MKS Mechanik Włodawa
- TKO2
Walka 37, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -60kg
Maja Słomian
Łaski Klub Sztuk Walki
Patrycja Musiał
Husarz Czudec Kickboxing, Czudec
- TKO2
Walka 38, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -55kg
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Natalia Sobczak
KSW Alien Łódź
- TKO1
Walka 39, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -89kg
Daniel Jurzyk
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Mariusz Wójcik
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
- TKO2
Walka 40, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -89kg
Aleksander Bielecki
KT Legia Warszawa
Damian Rybak
Oświęcimski Klub Karate
0 - 3
Walka 41, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -70kg
Natalia Kałuża
Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
TKO2 -
Walka 42, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Szymon Węgrzyn
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 43, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Szymon Giera
Fight Club Radzymin
Patryk Matczak
KSW Alien Łódź
3 - 0
Walka 44, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -60kg
Elżbieta Świderska
X Fight Piaseczno
Emilia Jura
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
1 - 2
Walka 45, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -60kg
Zuzanna Kusiak
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Maja Słomian
Łaski Klub Sztuk Walki
3 - 0
Walka 46, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Martyna Gasińska
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
- TKO2
Walka 47, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Aleksandra Ławruszonis
KT Legia Warszawa
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 48, Finał       kick-light / Junior [m] / -89kg
Daniel Jurzyk
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Damian Rybak
Oświęcimski Klub Karate
0 - 3
Walka 49, Finał       kick-light / Junior [k] / -70kg
Julia Pawlak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 50, Finał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Szymon Giera
Fight Club Radzymin
2 - 1
Walka 51, Finał       kick-light / Junior [k] / -60kg
Emilia Jura
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Zuzanna Kusiak
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
0 - 3
Walka 52, Finał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Martyna Gasińska
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 53, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / +94kg
Jan Warsicki
X Fight Piaseczno
Adam Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
1 - 2
Walka 54, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jakub Smolarek
Łaski Klub Sztuk Walki
Kacper Łuczak
KT Legia Warszawa
3 - 0
Walka 55, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Cezary Plaskota
Fight Club Radzymin
Michał Siurawski
KT Legia Warszawa
3 - 0
Walka 56, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -63kg
Adrian Kłosiewicz
X Fight Piaseczno
Piotr Dybus
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
3 - 0
Walka 57, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -89kg
Wojciech Buś
UKS Diament Pstrągowa
Konrad Dziuba
Centrum Aktywności Fizycznej – Rzeszów, CAF-Rzeszów
- TKO1
Walka 58, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -55kg
Katarzyna SZANIAWSKA
FIGHTER Nowa Sól
Katarzyna Białas
KT Legia Warszawa
WO -
Walka 59, Półfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Rafał Zdebik
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Marcin Grzech
KT Legia Warszawa
- TKO1
Walka 60, Półfinał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Maciej Florys
KT Legia Warszawa
Adam Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
DQ -
Walka 61, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -50kg
Weronika Grochowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Michalina Krakowiak
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
- TKO1
Walka 62, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jakub Smolarek
Łaski Klub Sztuk Walki
Cezary Plaskota
Fight Club Radzymin
RSC2 -
Walka 63, Finał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Jakub Gil
UKS Sanda Płock
Adrian Kłosiewicz
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 64, Finał       kick-light / Senior [m] / -89kg
Michał Mocny
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Wojciech Buś
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 65, Finał       kick-light / Senior [k] / -55kg
Karolina Zińczuk
KT Legia Warszawa
Katarzyna Białas
KT Legia Warszawa
WO -
Walka 66, Finał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Rafał Zdebik
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Adam Szczypka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- TKO1
Walka 67, Finał       kick-light / Senior [k] / -50kg
Nikola Kaleta
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Weronika Grochowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
2 - 1
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL